|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   svadjanje pred decom
16.4.2009 22:37:49   
Anoniman
[Sadržaj poruke je obrisan]

< Poruku je uredio Olga RR -- 8.5.2014 11:48:55 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Svađanje pred decom
16.4.2009 22:39:49   
guppy RR
Imamo dogovor da to ne radimo, pa ako se jako naljutimo, jedno od nas kaže "ne pred decom" ...
istina je da se onda onaj što mora da ćuti jako naduri i naljuti... ali ja mislim da je to manja šteta neko kad se viče pred dečicom...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Svađanje pred decom
16.4.2009 22:46:10   
Lu
Ja sam poznata po tome da ne mogu da šutimuser posted image ali ako se tonovi počnu povisivati ja se jednostavno okrenem djetetu i počnem nešto razgovarati s njim da prekinem prepirku i onda sve stane i dok ostanemo sami strasti se malo i smire pa sve prođe blaže nego što bi bilo u tom trenutku.


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
16.4.2009 22:47:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Svađanje pred decom
16.4.2009 22:50:21   
Lu
Skakanje je dobro za kondiciju user posted image  i hrvanje je dozvoljeno ali kad djeca nisu prisutnauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
16.4.2009 22:51:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Svađanje pred decom
16.4.2009 23:08:27   
Verus
user posted image bravo guppy, i ja se slazem sa ovim.  Ja se setim uvek kao dete ako se moji posvadjaju (pogotovo kada sam bila mala, pa nisam sve razumela) da je i mene to bolelo..user posted image ako bog da i mi cemo tako oko nase dece.
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Imamo dogovor da to ne radimo, pa ako se jako naljutimo, jedno od nas kaže "ne pred decom" ...
istina je da se onda onaj što mora da ćuti jako naduri i naljuti... ali ja mislim da je to manja šteta neko kad se viče pred dečicom...


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Svađanje pred decom
17.4.2009 7:57:37   
Anoniman
Svađe roditelja utiču na fizičko zdravlje dece KLIK

Pošto tema već postoji, ovu ću zaključati. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here