|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trotinet
20.8.2019 8:35:45   
MimaKos
Emice, bravo za malenu! Duskic, strasno, covece, kako u nekim banalnim situacijama znaju da se povrede..


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Trotinet
20.8.2019 10:10:30   
Tiziana
Mi imamo Micro trotinete. On sa 2 tocka, do 100kg,ona sa 3 tocka do 70kg.Ja mogu oba da vozim, moj muz samo njegov. Imamo ih vec godinama, ne mozete da zamislite sta im rade i gde ih teraju i osim ogrebotina i prasine, kao novi su. 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Trotinet
20.8.2019 10:11:35   
emicaa
Duskic to je sekunda nezgodan pad i eto ga.

Ma ova moja ce sve nauciti voziti osim bicikla,cim spomenem da vozi biciklo pocne plakati

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Trotinet
23.8.2019 13:38:52   
Duškić

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Duskic to je sekunda nezgodan pad i eto ga.

Ma ova moja ce sve nauciti voziti osim bicikla,cim spomenem da vozi biciklo pocne plakati



Ma da, Emice .
Tako moj sin , mrzi ga da okrece pedale, mali lenjivac.
cerka vozi sa pomocnim tockicima , ali voli, kad odemo u selo stalno vozi sa decom iz ulice.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Trotinet
23.8.2019 18:24:21   
Duškić
Procitah danas u novinama da ce uvesti neku zabranu tj dati predlog za zabranu voznje el.trotineta zbog bezbednosti gradjana, kao nemaju zvonce, krecu se preprzo i po trotoaru i svud i ima puno prituzbi od strane gradjana.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Trotinet
11.12.2019 17:06:24   
Slavkic
Moje ima 3,5 godine koristi trotinet i super je


(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Trotinet
11.12.2019 17:47:03   
mama Jo
Trotinet omiljeno prevozno sredstvo i dalje

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Trotinet
11.12.2019 20:29:24   
branki*
Mom sinu je ovo već četvrti teotinet.prvi partini vozio samo tako,odvalio neke ležajeve, i bacili.drugi kupim na limund u, na slici ok,ispostavilo se da je krs i bacim.treći kupila svaki i bio ok i ja se jednom iznerviram nešto i bacim ga i razbije se točak. Bacimo i njega. Četvrti kupim posle i taj i sad vozi.tj ne vozi sad,ali je ok.isto pertini. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Trotinet
11.12.2019 20:51:07   
flamingos
Branki,naša ćerkica trotinet vozi dugo,jak je.Kupili smo joj u prodavnici sportske opreme.Super je.Pozdrav❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Trotinet
11.12.2019 21:31:05   
branki*
Flamingos,nemaš predstavu kako ovaj moj vozi.to je reli.ja kad sam sama sa njih dvoje ne smemože ni da ga pustim.tj ,pustim, ali samo strepim i trčim i ludim.Pa,kad krene straga još da vozi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Trotinet
13.4.2021 8:21:56   
nata11
Nama treba neki ali bas mali, nizak. Gledali po prodavnicama svastarije ali su svi visoki.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Trotinet
13.4.2021 8:48:42   
Tiziana
Devojke, mi imamo Micra trotinet sa 3 tocka, ljubicas_ti, zamenili smo rucke, u dobrom je stanju, ima onu teleskopsku drsku,.. Ako neko bude zainteresovan, neka pise pp.

Moji su presli na trotinete sa 2 tocka, prave vratolomije, polomice ih iako bi trebalo da su nesalomivi.. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Trotinet
13.4.2021 8:49:54   
flamingos
Nato,pogledaj u sportskim radnjama.Mi smo tamo kupili Anđeli,super je i godinama ga vozi.Podesiv je.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Trotinet
13.4.2021 10:15:17   
nata11
Tizi pusti mi kada stignes nqjmanju i najvecu visinu i sliku. 



_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Trotinet
13.4.2021 10:22:17   
Maraj
Tizi prodajes trotinet?
Mi smo L uzimali u pertiniju. On ih razvali sto rece branki.
Kupili smo sada i za S. Mada L vise ne moze na njih. Tezi je. Ima 28 kg. Pa sada gledam da mu uzmem mozda micru. Ali ne znam da li za dete koje ima 5 i po god uzeti sa 2 ili sa 3 tocka.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Trotinet
13.4.2021 10:31:31   
Milena18
Mi imamo Davideli trotinet sa tri točka, kupili smo ga kad je imala 3 godine. Podešava se po visini, a za težinu piše da može do 40 kg.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Trotinet
13.4.2021 10:37:10   
Maraj
Nisam cula milena za taj. Ali kilaza je solidna. Mislim da su ovi pertini dal do 20 ili 25 kg. Moj L ima 28kg

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Trotinet
13.4.2021 10:38:15   
Tiziana

Da, profajemo ga. On je do 70kg..
Nasi su do 8god vozili sa 3 tocka. Voleli su. Sadopet imaju Micro, on neki sa debelim tockovima, znas sta radi sa njim. Vratolomije. 

IZVORNA PORUKA: Maraj

Tizi prodajes trotinet?
Mi smo L uzimali u pertiniju. On ih razvali sto rece branki.
Kupili smo sada i za S. Mada L vise ne moze na njih. Tezi je. Ima 28 kg. Pa sada gledam da mu uzmem mozda micru. Ali ne znam da li za dete koje ima 5 i po god uzeti sa 2 ili sa 3 tocka.



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Trotinet
13.4.2021 15:45:53   
lesli
Mi smo kupili neki u dexyco. 3 tocka, nosivost do 50kg cini mi se, ima podesavanje visine na 3 nivoa. Mogla je vec sa 18m da ga “voza” na toj najnizoj visini. Marka nemam pojma koja je. Bio je nesto oko 6000-7000 (na snizenju od 30% cini mi se). Imali su i varijantu za manju decu 3u1 - guralica, kao triciklic (onaj da se odguruje nogama) i trotinet, ali je tek njegova cena bila razvaljena (preko 10.000 je bio snizen!). A i shvatili smo da nam ove 2 opcije nisu neophodne i da je pitanje koliko bi joj bile interesantne.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Trotinet
24.5.2021 20:13:11   
Maraj
Da li je neko kupovao trotinet u lidlu?
Oko 6000 din su, a nosivost im je do 100kg.
Oni su sa 2 tocka. Gledam za L.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Trotinet
25.5.2021 8:03:29   
vonavoj
Maraj,ja sam uzela T,ali onaj koji je bio 4000din..i odlican je.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Trotinet
25.5.2021 8:07:48   
Maraj
Hvala von user posted image

Nisam ni znala da ima od 4000din. Dal je to isti, koji je sada od cetvrtka na akciji?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Trotinet
25.5.2021 10:21:55   
Ana RR
Moj Marko ima extra trotinet, mogu i ja da ga vozim. Kupili smo u Planeti, bio je oko 100 evra, ako se dobro sećam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Trotinet
25.5.2021 10:32:27   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Maraj

Hvala von user posted image

Nisam ni znala da ima od 4000din. Dal je to isti, koji je sada od cetvrtka na akciji?


Nije to isti,ima manje tockove ali je do 100kg isto. Sad je ovaj bolji..zato je i skuplji.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Trotinet
4.10.2021 13:36:20   
vonavoj
Ima li neko iskustva sa ovim trotinetom..

user posted image Ne volim da porucujem sa sajtova koji mi nisu poznati..SajtKupila sam samo starijoj kad je bila akcija u Lidlu,sad ide mladjoj rodjendan...a njen vozi M..pa se svadjaju..imaju 2 trotineta njih troje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here