|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Visina dece
10.8.2020 13:09:44   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

vasa djrca visoka koliko ja 😂   



Nisam ni ja daleko. Zezam se uvek da sam patuljastog rasta jer muzu jedva dodjem do ramena. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Visina dece
10.8.2020 13:20:14   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

vasa djrca visoka koliko ja 😂   



Nisam ni ja daleko. Zezam se uvek da sam patuljastog rasta jer muzu jedva dodjem do ramena. 



Sta da ti kazem Emi kad me je sestricina prestigla.🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Visina dece
11.8.2020 8:56:37   
emicaa
mene ce rodjena djeca uskoro prestici,ja visoka 156 a Dora 121.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Visina dece
11.8.2020 18:33:46   
degu
Moja Teodora ima 6 godina i 124cm je visoka, 23.7kg teska, a Bogdan 3 godine i 7 meseci je 104 cm visok i ima 13.6 kg, mislim da nikad nece imati 14 😂



_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Visina dece
11.8.2020 18:52:33   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

mene ce rodjena djeca uskoro prestici,ja visoka 156 a Dora 121.




Ista stvar. Ja sam 163cm, a sin vec blizu 160cm..🤣

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Visina dece
11.8.2020 20:33:31   
Ana RR
Ja sam visoka oko 175cm ali me dete brzom brzinom stiže user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.8.2020 20:34:52 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Visina dece
11.8.2020 20:50:20   
Tiziana
Da Ana, cini mi se da je tvoj sin isto godiste kao moja cerka, a da je po visini blizi mom sinu koji je 2god stariji. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Visina dece
11.8.2020 22:21:06   
Ana RR
Tiziana, uglavnom svi misle da je bar dve godine stariji. Sav je u nogama, visok a mršav.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Visina dece
11.8.2020 22:22:01   
Ana RR
2011. je godište.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Visina dece
8.2.2021 18:34:58   
vonavoj
T ima 151cm i 33kg,bila na sistematskom..9g i 3meseca..kaze mogla bi 3kg da se ugoji.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Visina dece
8.2.2021 18:48:20   
emicaa
Dora sad 122.5 ako sam je dobro izmjerila

Von pa kako da je ugojis,ne ide to tek tako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Visina dece
8.2.2021 18:52:13   
Milena18
I meni su uvek tako pričali da bih morala da se ugojim,ali što kaže Emica ne ide to tako lako. I sad sam mršava, takva mi je konstitucija i metabolizam. Važno je da je ona zdrava, Von.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Visina dece
8.2.2021 18:55:16   
emicaa
Za Davida od kad ima dvije godine dr govori da bi se trebao udebljati,sta da mu radim.A po meni bolje i da je mrsavica nego da kuburi sa viskom kilograma



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Visina dece
8.2.2021 18:56:57   
vonavoj
Ma da.krvna slika je dobro,zdravi su,pu,pu..bolje da su mrsavi,nego da kubure sa kg kao ja.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Visina dece
8.2.2021 19:09:31   
emicaa
Eh ti.Ja nisam mislila na tebe 😁 koliko ima djece sa prekomjernom tezinom.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Visina dece
8.2.2021 19:12:26   
vonavoj
Ne.ne..znam da nisi mislila na mene,nego kazem da ima i genetike..bolje da su mrsavice🤣🤣


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Visina dece
8.2.2021 19:32:17   
dunja RR
M za 20 dana puni 2 godine, danas na sistematskom 93-94 cm i 14 kg. Visoka je kao i njen brat, uglavnom ljudi misle da ima blizu 3 godine.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Visina dece
8.2.2021 19:34:39   
vonavoj
Dunja,da znas da je visoka..moj M puni 3 u maju i ima 14kg i 96cm.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Visina dece
1.3.2021 11:11:59   
Ana RR
Mare je danas imao sistematski - 152cm i 34,5kg. Porastao je 10cm za godinu dana, kaže dr.

Priča mm da ga je nahvalila dr kako je visok i skladan, lepo građen. Žalila se da su skoro sva deca gojazna i oduševila se kada ga je videla ovako žgoljavog user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Visina dece
1.3.2021 11:22:57   
vonavoj
Vidis Ana,i moja T je 151 i 33kg..zgolje nase..meni je da se ugoji do 35kg..

Veliki je problem gojaznost...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Visina dece
1.3.2021 12:47:01   
Ana RR
Ma bolje da su žgolje, ništa im ne fali. Meni je najbitnije da mu je kičma prava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Visina dece
1.3.2021 13:04:45   
vonavoj
Moja je pocela da se krivi,jer je visoka..


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Visina dece
1.3.2021 13:28:27   
pari
Moj M je 127cm i 24kg, a T je 90cm i 11kg, merili se pre nedelju dana



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Visina dece
1.3.2021 14:04:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Moja je pocela da se krivi,jer je visoka..




On ide na plivanje i mislim da to puno znači. Na tekvondo ne ide od decembra, zbog korone, ali mora barem nešto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Visina dece
21.9.2021 12:06:40   
Dragica Draga
Evo bas iskace reklama za pracenje visine dece. Nisam je otvorila. Mi smo tu negde u proseku uvek

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here