|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.

Glasaj i ostavi komentar

флашица.
пеперутка16

Моја мала има 2 године и користи флашицу, у дилеми сам како и када да почнем да је одвикавам, помозите ми.

У периоду од 15-20 месеци.
Користили смо флашицу док није напунила 3 године.


Komentari:
Za sada još nema komentara!
Komentariši!



Rezultati ankete

Deca
Ana007

Planirate li jos dece?

Da (86%)

Ne (14%)


Ukupan broj glasova: 347
Komentari:

VVVV, 13.2.2011
imam jedno, i bice nadam se jos jedno, ne bih volela da mi dete bude jedinac. A trece,... hm... pa... videcemo kako ovo prodje :D


IVA 11, 13.2.2011
Voljela bih da imam troje, 2 sina i cerku, ili cetvoro djece, dva sina i dvije cerke, eto tako! :)


msanja, 14.2.2011
da,naravno,obozavam decu.:-)


smeško, 18.2.2011
Ako Bog da.


isidora88, 19.2.2011
jos bar dvoje :) cekam da pocnem da radim ove godine i odmah se bacam na posao za sledecu bebu


LillyT, 19.2.2011
Nadam se da ću uspeti još dvoje da rodim. Ako sve bude ok, na jesen počinjemo da pravimo drugo


pj76, 19.2.2011
imam jedno, drugo na putu, volela bih petoro, a mm kaze da je dvoje dosta, pa cu pokusati da ga ubedim da se nadjemo bar na troje


choopa choops, 21.2.2011
Da. Jos jedno. :)


mtajcica83, 22.2.2011
ja bih pored ovog malog svrca kojeg sam rodila u oktobru da imam jos bar 2 djece :))), znaci ukupno troje :)))


tatjan@, 27.2.2011
Sto vise to bolje heheh.. samo u nekoj boljoj drzavi :) Troje u Srbiji :)


jec84, 28.2.2011
Para i dece nikad dosta! : ) Ja cekam trece, a za dalje....videcemo


viking, 1.3.2011
Šta je ovo, svi hoće troje... :)


basso, 7.3.2011
I ja cekam trece i u Srbiji te zbog toga gledaju ko vanzemaljca


Trudnicica83, 8.3.2011
Jos jedno sigurno (imam jedno) ali za trece ne znam, Mozda ako budu sledece blizanci.. :-)


tijatija, 8.3.2011
i ja cekam trece... i ja verujem kad budu dosta njih saznali da ce da me gledaju kao vanzemaljca :) NEKA SU ZDRAVO!!!


anoniman, 8.3.2011
Trenutno, ne. Možda još jedno, nekada, kasnije,i od mene dosta.


mati, 9.3.2011
Bar jos jedno, ali ne jos. Da se sve stalozi malo...



Komentariši!




Preskoči ovu anketu i prikaži sledeću >>
Izradi svoju anketu >>




image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

флашица.
пеперутка16

Моја мала има 2 године и користи флашицу, у дилеми сам како и када да почнем да је одвикавам, помозите ми.

Click Here