|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "žuto pile"
21.3.2009 8:07:40   
Anastazija
Nisam vična u pisanju recepata a bogami ni kuvanju, ali ovo sam negde čula, probala i mnooogoo mi se dopalo..

Količine su proizvoljne, u zavisnosti za koliko osoba pravite, a potrebno je (npr za 2 osobe):
- pileće grudi      1 kom
- senf                 1 čašica/čaša
- začin kari         1 kesica
- pavlaka            1 čaša
- šargarepa        1 kom (bolje da bude veća ako volite šargarepu)

Pileće grudi iseći na filete, posoliti malo, premazati senfom i posuti ih karijem. Ispržiti ih u tiganju. U dubljem tiganju izdinstati izrendanu šargarepu, dodati pavlaku, promešati a potom dodati već ispržene pileće grudi, uvaljati ih u ovu smesu i par minuta još pržiti tako sve kompletno. Potom poslužiti.. user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
21.3.2009 8:09:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: "žuto pile"
21.3.2009 8:12:51   
Anastazija
Pa rekoh gore.. probala i mnogo mi se dopalo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Doduse, ja volim te "buckalice" , svasta nesto izmesano...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
21.3.2009 8:16:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: "žuto pile"
21.3.2009 8:17:50   
Anastazija
Probaj pa mi javi.. ako ne valja, necu vise stavljati ni jedan recept, majke mi! user posted image

Salim se.. nama se svima dopalo.. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
21.3.2009 8:25:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: "žuto pile"
22.3.2009 22:44:30   
eugenija
Zaista je žutouser posted image . Navikla sam na sosove u koje ide dosta kečapa, i skoro svaki moj sos je crvene boje, tako da je ovo zaista došlo kao velika promena. Poslužila sam uz rižu. Sledeći put ću ubaciti samo malo manje pavlake, preuzela je svojim okusom.
Gostima se svidelo!

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: "žuto pile"
22.3.2009 22:48:24   
Sneža
Eugi,njam njam,mene žuto uvek inspiriše da klopam do besvesti.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: "žuto pile"
22.3.2009 22:49:55   
eugenija
Onda mora da mnogo voliš Štarkov Smokiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: "žuto pile"
22.3.2009 22:52:53   
Sneža
Ne da volim,nego OBOŽAVAM!Moja mama kaže da je u trudnoći sa mnom nenormalno jela smoki i jabuke,pa ih zato ja kao toliko volim.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: "žuto pile"
22.3.2009 22:55:36   
eugenija
Žute  jabuke, of course? user posted image

Ide Eugi ganjati ko će joj oprati silno suđeuser posted image user posted image user posted image

Cmokauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: "žuto pile"
22.3.2009 22:59:55   
Buba76
I ja volim ovo da pravim ali sa sagarepom ubacim kockice od 2-3 kisela krastavca

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: "žuto pile"
22.3.2009 23:07:18   
eugenija
E Bubka, pa idu šargarepe, ja sam ih izrendala 4 ogromne velike na najsitniji deo rende...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: "žuto pile"
22.3.2009 23:08:57   
Jacaca
Anastasija ja crkoh od smeha zbog ovoga: za dve osobe pileca prsa x 1, pa ja celo pile pojedem sama ne jedna prsa za dvojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 8:33:33   
Lu
Ja obožavam cary i meni najbolje ide sa piletinom mada ga stavljam i u svinjetinu a i razno povrće. 
Sa pilećim prsima je jako jednostavno raditi jer budu brzo gotva.
Ja sam radila i po ovom receptu samo nisam stavljala senf a drugi put probam i takouser posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 12:09:25   
Anastazija
hahahhahaahhahahaha, ja sam ovo poslednji put pravila dok mi je apetit bio manji i dok sam imala 10 kg manje nego sad.. vidi se da nisam neka kuvarica! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 12:39:45   
Modessty
Ja sef uvek stavljam u meso! Odlično ide i uz piletinu!
Ja nikad nisam koristila kari. jel nije to ljuto? Ne volim ljuto

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 12:44:26   
Anastazija
Nije ljuto.. Pavlaka nekako pokupi sve te pojedinacne ukuse, a sargarepa doda neki neobican shmek svemu tako da bude bas zanimljiv ukus.. user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 13:23:58   
eugenija
Curry je mešvina začina, postoji slatki i ljuti.. Ja koristim slatki.. Super ide uz sva jela od piletine...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 14:01:04   
Modessty
ovo ću danas da isprobam
valjda ću u maxi ju pronaći taj slatki kari

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 15:20:19   
Jacaca
Odusevila sam se ukusom, samo sam ja pravila sa 1kg mesa, to je za nas dvoje a nismo debeli, jedemo jednom dnevno ali dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 15:22:51   
Jacaca
Nisam ja stavila slatki kari nego, nemam poima obicanuser posted image user posted image Treba da pise slatkiuser posted image user posted image user posted image user posted image Ma perfektno je i ovako.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 15:24:07   
Ana RR
mmmmm, ogladneh gledajuci!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 15:27:05   
eugenija
Super je!!! user posted image Poredim slike, čini mi se tvoj malo gušći? user posted image Smejem se sa 1 kg mesa, hahahahauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: "žuto pile"
23.3.2009 21:22:05   
Jacaca
hahahahaha ja sam se smejala kada sam gore mprocitala recept za dve osobe prsa 1komuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Stavila sam dve pavlake i malo neutralne pavlake, nisam rendala sargarepu vec sekla na tracice i malo iseckala krastavce. Nije na slici lepo jer je u tiganju ali na tanjiru izgleda odlicno mozes bez brige bilo kome da serviras, o ukusu da ne pricam, jos sam na kraju malo posula vegetom. Hvala za recept, dajte jos neki.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here