|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Školske sekcije
18.1.2018 11:16:09   
lesica
Kakva su vam iskustva?
Da li vam deca idu na neke dodatne, vannastavne sekcije koje su organizovane u školi?

I pre svega, da li su deca zainteresovana i zadovoljna?

Zašto pitam? U našoj školi ima nekoliko različitih sekcija, doduše kreće se sa njima od drugog razreda, pa kako idu ka starijim razredima tako se proširuje obim.
Sa jedne strane ovo mi deluje kao sasvim ok opcija za još malo dodatnog angažovanja, a sa druge strane me zanima da li zaista rade nešto konkretno ili je čisto da se ispuni forma.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Školske sekcije
18.1.2018 11:22:54   
Anck Su Nmaun
Kod nas se jos nista nije pricalo o tome. Verovatno kasnije.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Školske sekcije
18.1.2018 12:18:58   
Ana RR
Les, ja sam obozavala te sekcije. Isla sam na hor, recitatore i literarnu sekciju. Bilo je super.

Juce sam gledala sajt skole u koju ce Marko ici i imaju razne sekcije, on je vec izrazio zelju da ide u likovnu sekciju. Iz mog iskustva to je super stvar.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Školske sekcije
18.1.2018 12:44:58   
lesica
Anči, pa baš to. I kod nas u školi ima dosta sekcija, mislim toliko da mogu da obuhvate većinu želja dece.

Al me iskreno zanima trenutno iskustvo mama da li se zaista odvijaju onako kako je zamišljeno.
Kod nas u školi, realno, posećenost je onako,pa nemam neke info iz prve ruke.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Školske sekcije
18.1.2018 13:03:27   
Didy
Stefan ide na matematičku od drugog razreda. Imaju svakog četvrtka. On baš voli. Prošle godine je bio 1. u opštini na takmičenju, tako da pretpostavljam da ima efekta. E, sad opet mislim da sve to zaisi od konkretnog učitelja/nastavnika koji vodi koliko je zainteresovan i motivisan, ali u principu mislim da većina radi valjano.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Školske sekcije
18.1.2018 13:30:27   
madre
Kod nas u prvom razredu ekološka i likovna sekcija. Ili je to samo za B odeljenje, jer te sekcije drzi njegova uciteljica.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Školske sekcije
19.1.2018 11:35:49   
lesica
Didy, hvala.
Verujem i ja da se ipak radi, al mi po pitanju L škole deluje da deca tj. roditelji uopšte nisu zainteresovani.

Ovde isto kreću sekcije od drugog razreda, izuzev šaha koji je sad od prvog, al je i tu onako, nema mnogo dece.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Školske sekcije
12.9.2019 10:54:12   
lesica
Ja opet 😂

L je prošle godine išla na umetničko-likovnu sekciju, ove godine planira ponovo. Ali sada je pridodala uz to i sekciju iz engleskog. Doduše, pominje i ekološku, ali se bojim da joj ne bude previše uz treninge i školu slikanja.

Eto, nisam pametna.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Školske sekcije
13.9.2019 7:39:14   
flamingos
Lesi,dosta je to obaveza,ali ako uspe sve i voli neka ide.Mi smo na likovnoj sekciji i treniramo košarku.Likovna kreće krajem oktobra,pošto su na odmoru,a košarka subotom i nedeljom.


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Školske sekcije
13.9.2019 19:27:47   
jane1
Jel krenula celodnevna nastava u nekoj od beogradskih skola?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here