|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   3xDA
15.8.2011 14:57:10   
Anoniman
Repriza ove emisije ide trenutno na TV-u....Izvolite komentarisati....Samo, ko je vec gledao, neka ne govori ko je pobediouser posted image
Meni je prosto neverovatno kako neke zene mogu da se ponasaju kao snoboviuser posted image


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: 3xDA
15.8.2011 14:57:59   
Sanjica26 RR
A, gde se daje ta emisija?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: 3xDA
15.8.2011 14:58:52   
Vučko.ba.
Verolino , haj tita ti malo opiši tu emisiju, čisto da ja nako imam uvid šta je to ...jel opet neki show kretenski

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:00:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

Nisam znala gde da postiram, pa resih da to bude ovde...
Naime, gledam emisiju 3xDA i ne kontam zasto zene toliko jedu *****
Devojka, koja je prelepa sa jednostavnom frizurom (ima divnu dugu plavu kosu) i vencanicom, maltene ispade seljanka u ocima dve snobushe. U stvai jedna je polu-snob, a druga kompletan snob. Takodje i svadbarski kupus na meniju je kao BLJAKS!!!! Ma daaaaaaaaaaaaaj.....
One cice ne jedu kupus, ocigledno ni gasove ne ispustaju jer su princhipese!!!Grrrrrrr




(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:01:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

A, gde se daje ta emisija?

Ide sad na pinku..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:02:02   
JMPM
U prvoj emisiji je bio moj drugar, na tu svadbu smo trebali ici, medjutim bili smo na moru. Eto gledali bi me na TeVeju user posted image . Ne svidja mi se. Mnogo su zavidne i samo gledaju kako ce koja drugu da ukopa. Zene, sta drugo ocekivati user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:02:27   
Anoniman
Vucko, tri mlada se prijavljuju u emisiju i idu jedne kod drugih na svadbe i te iste ocenjuju...
Ono zbog cega sam ja otvorila temu je to sto me fascinira snobizam nasih zena...user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:02:57   
Vučko.ba.
aaaaaaaaaaaaaaa

nemam komentar nisam gledala, sad sam na poslu, a i nemam namjeru da gledam samo sam htjela izmahalati o čemu se radi

hvala na objašnjenju user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 15.8.2011 15:03:43 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:03:36   
Anoniman
Može li neko da mi objasni šte je ovo obukla ova mlada čija je sada svadba na tapetu? Šta je ono, kakvi su to šišmiš fazoni i mašnice? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:04:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JMPM

U prvoj emisiji je bio moj drugar, na tu svadbu smo trebali ici, medjutim bili smo na moru. Eto gledali bi me na TeVeju user posted image . Ne svidja mi se. Mnogo su zavidne i samo gledaju kako ce koja drugu da ukopa. Zene, sta drugo ocekivati user posted image

A moja zaova je bila kod one plavusice...I kaze da je svadba stvarno bila super...
Mislim, ne znam koje su im to fore-ne volim kupus ili mlada je obicna...Ma daj....user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:04:32   
Vučko.ba.
Bubo bonička pa to je moderno user posted image user posted image user posted image user posted image  pih kaka si ne razumiješ se ni u modu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:04:35   
JMPM
Sad me nervirate, nemam TV pred ocima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:06:04   
Snelle
A šta pobednik/ca dobija?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:06:53   
Anoniman
Brate, gledala sam emisiju al' se ne sećam koja je pobedila. Ova što prima ćebiće mi je šou user posted image . Kičerica šmekerica user posted image .

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:07:02   
lanajelena
Joooj zivote ovo je negde jug Srbije cim se dele ćebići user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:07:49   
Anoniman
Putovanje...Sto je super...Ona prva je dobila 10 dana u Spaniji pun pansion, sa avionskim prevozom...Sad ne znam da li su uvek ista putovanjauser posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:08:30   
nikita82
Meni se ne svidja sistem po kom samo one odlucuju ko pobedjuje. Mislim da bi trebalo i publika i gledaoci da odlucuju jer ovako je sistem "daj protivnici najmnju mogucu ocenu". Fakticki, ocenjuju da li se nesto poklapa s njihovim ukusom ili ne umesto da procene i ocene kvalitet usluge, kreativnost, neke univerzalnije stvari od "ne jedem to i to i zato je ocena "...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:09:27   
vonavoj
bas i ja gledam,i prosle nedelje smo komentarisale u pogresnoj temi..svaka cast verka sto si otvorila novu temu!user posted image user posted image
smesno mi je kada prokomentarisu," ja nikada ne bih obukla ovakvu vencanicu"..alllloooo..pa u tome i jeste poenta,nismo sve iste!user posted image user posted image user posted image
sve g-dja do g-dje!user posted image
ali ova mlada je stvarno bila mrgud!user posted image user posted image ko zna sta je bilo po njenom..mozda nista!user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:10:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Joooj zivote ovo je negde jug Srbije cim se dele ćebići user posted image

Shish...Cuti....Dokle god ne kolju petla kad izlazis iz kuce sve je super...Ambasador ce se nadje u buducnostiuser posted image user posted image user posted image
A torta mi je stvarno bila kicuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:10:41   
Snelle
IZVORNA PORUKA: nikita82

"ne jedem to i to i zato je ocena "...


Ne ocenjuju valjda po tom principu? user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu nikita82)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:11:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nikita82

Meni se ne svidja sistem po kom samo one odlucuju ko pobedjuje. Mislim da bi trebalo i publika i gledaoci da odlucuju jer ovako je sistem "daj protivnici najmnju mogucu ocenu".

A ja sam mislila da i publika glasa, ali sam pogresilauser posted image

(odgovor članu nikita82)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:11:34   
JMPM
Mislim da su razlicite nagrade. Ja sam slucajno gledala prvu emisiju, gde je bio drugar. Nikome nije rekao do samog cina da su se prijavili user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:11:49   
lanajelena
Ne stvarno Verka nisam gledala pocetak jel to Nis mozda jer smo i mi trebali da imamo vatromet a ćebiča smo dobili brdo i nasi praunucici ce se pokrivati user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:13:13   
Vučko.ba.
Ove emisije su samo dokaz da je našem narodu stalo samo do hljeba i igara

jbt ja sam totalno demode, ne gledam niti jedan jedini šouuuuu, ne gledam serije španske, turske, vake nake, šta god da je još popularno ja to ne radim...zabrinjavajuće ....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:13:27   
JMPM
Ahahahahhaa LJ user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here