|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
9.3.2024 4:53:40   
Anoniman
Cao svima! Zelim da podijelim sa vama vijest jer forum mi je otvorio oci i puno pomogao u pronalasku puta ka pobjedi ove strasne dijagnoze...pisala sam ranije takodje. Naime 05.03. rodila se nasa sreca i pobjeda...nakon 2 godine lutanja po regionu, losih dijagnoza microtese bez uspjeha  otisli smo kod Emrea i Sulejmana u novembru 2022. i sada drzimo bebu u rukama toliko zeljenu i cekanu! Ispostavila se opstruktivna azospermija i dalje je sve bilo "lako" uz podrsku oba doktora kojima treba da vjerujete i odradote sve sto kazu. Kako znamo ovo sve kosta te stoga svi koji smo imali uspjeha treba da imamo i misiju da natjeramo drzavu da pokrije troskove za ovu dijagnozu odlaska van zamlje jer se ovaj problem u zemljama regiona ne moze rijesiti. A ima neko ko ne moze da priusti odlazak u tursku. Dakle par poruka...ne lutajte, ne gubite vrijeme, idite odmah tamo gdje mogu da rijese problem a to je svjetski fenomen za ovu dijagnozu Dr Emre, slusajte ih i vjerujte da cete doci do pozitivnog ishoda..i na kraju ostaje da preko novinara ili vec..  izvrsimo pritisak da se stvari za ovu dijagnozu u smislu podrske drasticno promijene te da se sansa svima! Zelim svima pozitivne bete i uspjeh! 

(odgovor članu Maya20)
  Direktna veza do poruke: 2476
   RE: Azoospermija
9.3.2024 8:29:11   
17 joka
Cestitamo vam od srca na bdbici, nek vam je ziva, zdrava i srecna 100godina i vi sa njom ,uzivajte u svojoj sreci i bogastvu.Sve sto ste rekli podrzavam ali kako mislite pomoci pod anonimno ste i ovde a kamoli da treba kod novinara , na tv itd.Dolle god se parovi budu krili i cutali ova tema ce ostati veliki TABU i nista se nece  promeniti.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2477
   RE: Azoospermija
11.3.2024 21:11:48   
lara995
Maki@ Pozdrav ! dokle ste stigli sa vasim slucajem ? I mi imamo problem sa hipogonadotropnim hipogonadizmom. I posle silnog lutanja opet smo na pocetku

(odgovor članu Maki@)
Direktna veza do poruke: 2478
   RE: Azoospermija
11.3.2024 21:41:22   
Hortenzija
@Maya20 @emilly88 citam sada forum i vidim komentare za Emcell. Ne bih da mracim i budem negativna, ali najiskrenike vas molim da dobro razmislite o opciji lecenja maticnim celijama. Bas sam dosta citala i pratila novine u lecenju azoo i niko do sada nije imao uspeh sa maticnim celijama. Na samom sajtu klinike ne postoji ni jedna relevantna publikacija koja bi podrzala to sto oni tvrde, a da su stvarno uspeli nasiroko bi se pisalo o tome. U Americi su se najvise posvetili lecenju azoo na Stanfordu, mozete im pisati i proveriti u kojoj fazi su sa eksperimentim (radili su Na pravljenju vijabilnih spermatozoida iz maticnih celija). Potrazicu i ime dr sa kojim sam bila u kontaktu. Takodje, pre mesec dana je tim iz Izraela uspeo da “napravi funkcionalne testise” kod misa, sto je bas veliki korak u svetu muskog infertiliteta. Cestitam na prinovama! Uvek je lepo cuti da nam se drustvance povecava ❤️



_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 2479
   RE: Azoospermija
11.3.2024 21:42:54   
Hortenzija


user posted image

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 2480
   RE: Azoospermija
11.3.2024 21:58:30   
Maki@
Cestitam novopeceni roditelji, nek je sa srecom! Samo nas podsetite kakvi su bilo nalazi i hormoni, jer je bilo vise osoba pod imenom “anoniman” pa ne mogu da pohvatam koja je situacija dovela do uspeha

Dobro vece Lara995, drago mi je da ste se javili jer do sad nisam uspela da nadjem nekog naseg da je u istoji situaciji… kod nas je situacija jos u procesu tako da kazem, pod terapijom Menopur 75iu 3x nedeljno (ili Meriofert jer je nestasica) + Ovitrel na 10 dana pola doze (jer je testost prelazio gornju granicu kad je bilo 1x nedeljno pola doze) + proxeed 2x1 kesica + piskavica 2x dnevno. Emrea sam jedva dobila da mi kratko odgovori za terapiju, FSH na terapiji dobar, LH i dalje nizak, prolaktin preko granice ali Emre to ne komentarise nego kaze “super, nastavite sa ovakom terapijom i spermogram za mesec dana” sto je meni bas cudno i kratko vreme tako da kontam da se ponovi za 2-3 meseca ipak (jer je muz imao mesec dana pauzu bez Ovitrela jer je domaci endokrinolog izbacio Ovotrel a nije ocigledno nikako smeo jer je testost pao skroz…) pa smo tu izgubili mesec dana. Od 10 meseci terapije 2 spermograma sa azoo, hormoni pod terapijom dobri, testisi veci ali to je to. Problem ima dugo ali je na terapiji tek od prosle godine pa se nadam da je potrebno vise vremena a moguce je i da je Emreova pomoc potrebna za konkretne rezultate

Kakva je situacija kod vas, sta ste pokusali, jeste li isli u Tursku?

(odgovor članu lara995)
Direktna veza do poruke: 2481
   RE: Azoospermija
12.3.2024 12:33:55   
emily88
Hortenzija ❤️hvala na ovim informacijama.. Svakako moramo se raspitati jos, nisam ni mnogo citala o tome nego covek kad cuje nesto, hvata se za slamku spasa i gaji u sebi neki tračak nade da gura dalje.. Moj suprug ima visok FSH i prolaktin i kod tri domaca endokrinologa nije dobio nikakvu terapiju a ni Emre nista nije rekao povodom toga pa se ja pitam kome da se obratmo za nivelisanje tih hormona. Osecam da se vrtimo u krug i nije mi jasno zasto nije dobio neku terapiju. Pio je samo dostinex za snizavanje prolaktina mesec dana pre microtese i to je to. 

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 2482
   RE: Azoospermija
12.3.2024 17:00:17   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: emily88

Hortenzija ❤️hvala na ovim informacijama.. Svakako moramo se raspitati jos, nisam ni mnogo citala o tome nego covek kad cuje nesto, hvata se za slamku spasa i gaji u sebi neki tračak nade da gura dalje.. Moj suprug ima visok FSH i prolaktin i kod tri domaca endokrinologa nije dobio nikakvu terapiju a ni Emre nista nije rekao povodom toga pa se ja pitam kome da se obratmo za nivelisanje tih hormona. Osecam da se vrtimo u krug i nije mi jasno zasto nije dobio neku terapiju. Pio je samo dostinex za snizavanje prolaktina mesec dana pre microtese i to je to. 



Znam tacno na sta mislis, bukvalno sam sama sebi licila na ludaka kada sam pokusavala da nadjem resenje za problem. Jel neko od lekara predlozio suprugu da uradi skener glave? Obicno je povisen prolaktin i fsh posledica poremecenog signalnog puta hipotalamus-hipofoza, sto ujedno utice i na smanjenje kkncentracije testosterona u krvi. Najcesce se kod visokih vrednosti fsh ne daje terapija, odnosno urolozi smatraju da nije potrebna. Mom suprugu je fsh bio povisen i dobio je terapiju ali nista nije pomoglo, sto se tice samog spermograma. Da li bi ishod mTESE bio isti i bez terapije stvarno ne znam.

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu emily88)
Direktna veza do poruke: 2483
   RE: Azoospermija
12.3.2024 18:15:11   
emily88
Radio je MR hipofize, sve je u redu..i baš to, svi su rekli da nema potrebe da se radi na hormonima. Sve nade su polagane u to da će se naći nešto nakon micro tese.. ali ništa. Drago mi je i da medicina i ovoliko napredovala do sada, pomogla je mnogima hvala Bogu..

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 2484
   RE: Azoospermija
13.3.2024 6:39:25   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Hortenzija

@Maya20 @emilly88 citam sada forum i vidim komentare za Emcell. Ne bih da mracim i budem negativna, ali najiskrenike vas molim da dobro razmislite o opciji lecenja maticnim celijama. Bas sam dosta citala i pratila novine u lecenju azoo i niko do sada nije imao uspeh sa maticnim celijama. Na samom sajtu klinike ne postoji ni jedna relevantna publikacija koja bi podrzala to sto oni tvrde, a da su stvarno uspeli nasiroko bi se pisalo o tome. U Americi su se najvise posvetili lecenju azoo na Stanfordu, mozete im pisati i proveriti u kojoj fazi su sa eksperimentim (radili su Na pravljenju vijabilnih spermatozoida iz maticnih celija). Potrazicu i ime dr sa kojim sam bila u kontaktu. Takodje, pre mesec dana je tim iz Izraela uspeo da “napravi funkcionalne testise” kod misa, sto je bas veliki korak u svetu muskog infertiliteta. Cestitam na prinovama! Uvek je lepo cuti da nam se drustvance povecava ❤️





Hortenzija,hvala ti. Stalno čitam,preispitujem se i pokušavam da nadjem neko rešenje. Juče sam ušla na sajt Stanforda,možda im pošaljem mail,čisto da čujem šta oni kažu. Ovo je stvarno jedan vrtlog,ne bih znala ni gde ni šta ni kako. Sada trenutno stojimo u mestu. Imamo 34 godine i nadam se da nećemo okasniti tražeći rešenje.

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 2485
   RE: Azoospermija
13.3.2024 14:28:38   
17 joka
Maya, resenje ce se sigurno naci  onda kad najmanje ocekujes i veruj nikad nije kasno i sve sto je nama nemoguce  Bogu je itekako moguce🙏🙏🙏
Sigurna sam da nas sve ceka creca pre ili kasnije  verujte   i bice  znam da je tesko ali  i znam da 13g nase borbe nemogu da se mere sa ovim emocijama  kad nas deli par dana do susreta sa nasim ❤️❤️ sto zelim i vama🍀🍀🍀sto pre

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 2486
   RE: Azoospermija
13.3.2024 16:47:33   
Buba11
Da li mozete da mi napiset_e kontakt dr Sulejmana i u kojoj klinici on radi?

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 2487
   RE: Azoospermija
15.3.2024 20:48:31   
Mimiso
Dobro vece, nova sam na forumi i interesuje me kako stupiti u kontakt sa doktorom Emreom?

(odgovor članu Buba11)
Direktna veza do poruke: 2488
   RE: Azoospermija
16.3.2024 11:10:12   
5ar1603
Pozdrav, na ovom linku možete pronaći kontakt:
https://emrebakircioglu.com/sr/

(odgovor članu Mimiso)
Direktna veza do poruke: 2489
   RE: Azoospermija
16.3.2024 19:30:18   
Maki@
Mislim da je to ovaj dr, klinika u kojoj svi oni rade je valjda SENS ali ne uspevam da nadjem sajt samo ovu instagram stranicu direkt or Sulejmana
user posted image

(odgovor članu Buba11)
Direktna veza do poruke: 2490
   RE: Azoospermija
17.3.2024 7:38:12   
Ivona2509
+90 532 255 24 46 Suleyman Tosun
Sensart(pregledi) /OTA & JINAMED(operacije/transferi)

(odgovor članu Maki@)
Direktna veza do poruke: 2491
   RE: Azoospermija
17.3.2024 14:56:02   
Anoniman
Hvala svima! Testesteron je bio jako nizak ..ispod granice..ostalo je bilo ok od hormona ukljucujuci i genetiku. I mi smo doktore na svoj rizik doveli pred svrsen cin na nacin da smo poceli dan prije moju stimulaciju. Emre je iako smo slali nalaze nesto previdio taj testesteron i onda je opcija svakako bila s obzirom da sam ja pocela stimulaciju direktno microtesa bez terapija. Tokom iste ispostavilo se da je ipak u pitanju opstruktivna azospermija vjerovatno kao posledica infekcije koju je nekada imao a nije se mogao ni sjetiti kada. To je Emre zakljucio. Uglavnom pronasao je materijal 4 slamcice te taj nizak testesteron ispostavilo se nije imao uticaja ni na kvakitet ni kvantitet.Vezano za forum...ne vidim razliku u smislu anonimnosti da li je neki nadimak u pitanju kao nick ili anonimno. Ja sam vec preduzela korake vezano za novinare tako da ima nacina cak i ako necete da se zna ko je u pitanju da se tema obradi. Inace redovno citam forum i odgovaram i naravno da sam raspolozena da pomognem koliko god mogu jer stvarno svima zelim uspjeh! 

(odgovor članu Maki@)
  Direktna veza do poruke: 2492
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Pitali smo doktor-ginekologa: 30-to dnevni...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here