|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   9 legendarnih izjava misica
5.4.2009 22:50:24   
eugenija
1. Miss Hrvatske 1993.Fani Čapalija. Jedna od članica žirija pitala ju je što misli o natjecanju u kupaćim kostimima, ne misli li da je to zastarjelo. Misica se prvo zbunila i zatražila pomoć voditelja showa Piercea Brosnana, koji joj je ponovio pitanje, na što je zatim kratko i jasno odgovorila: It's OK!

2.
Miss Universe 2008.
Lijepa Venecuelanka Dayana Mendoza je u sklopu turneje kojom organizacija U.S.O. zabavlja američke trupe posjetila zloglasni američki zatvor Guantanamo na Kubi. Misica je posjet detaljno opisala na svom blogu čiji je sadržaj umeđuvremenu izbrisan. A izbrisan je jer je između ostalog pisalo: 'Ovaj sam tjedan bila u Guantanamu!!! Kakvo nevjerojatno iskustvo! Bio je to nezaboravan izlet. Družili smo se s momcima sa istočne obale koji su nam pokazivali brodove, vozikali smo se uokolo i bilo je taaaaako zabavno! Vidjeli smo zatvor, kako se čuvari rekreiraju, opuštaju uz filmove i knjige... Bilo je stvarno zanimljivo. Bilo je tako lijepo i spokojno da jednostavno nisam željela otići.' Neobična impresija za mjesto poznato po neljudskim uvjetima i mučenjima zatvorenika.

3. Miss Filipina 2008.
Janina San Miguel - 'Kakvu je ulogu za vas imala vaša obitelj za vrijeme natjecanja Binibining Pilipinas?' Janinin je odgovor teško transkribirati, ali uz mnoga mucanja, ispričavanja i usiljeni smijeh istaknut ćemo rečenicu: 'Moja je obitelj najvažnije osobe u mom životu.'

4.
Miss Teen Južne Karoline 2007.
Caitlin Upton -  Članicu žirija je zanimalo što misli o rezultatima ankete koja je pokazala da čak petina Amerikanaca ne može na karti svijeta pronaći vlastitu zemlju. Djevojka nikako nije mogla sročiti suvislu rečenicu spominjući i Južnu Afriku i Irak u nerazumljivom kontekstu.

5. Miss Alabame 1994. - Amie Beth Dickinson je na pitanje, da može živjeti zauvijek, bi li to voljela i zašto, odgovorila: 'Ne bih voljela živjeti zauvijek jer ne bismo trebali živjeti zauvijek jer, da nam je predodređeno da živimo zauvijek, onda bismo i živjeli zauvijek. Ali ne možemo živjeti zauvijek i zato ja ne bih voljela živjeti zauvijek!'

6.
Miss Havaja 1992.
Nadine Tanega u finalu je izbora za Miss Amerike 1992. godine imala težak zadatak – promovirati Ameriku i svoj otok. Unatoč 'zapaljivom' govoru koji podsjeća na onaj Caitlin Upton i premda je publika djelovala oduševljeno, Havajka je završila na trećem mjestu. Natuknice očito nisu bile dovoljne da od njih složi suvislu rečenicu.

7.
Izbor za Miss Filipina
Izraz lica nekad govori puno više od riječi, što potvrđuje izgubljeni pogled i blentavi smijeh Jeanie Anderson nakon što ju je članica žirija na izboru za Miss Filipina priupitala bi li radije bila jako pametna, ali ne baš previše lijepa ili obrnuto, vrlo lijepa, ali ne baš previše pametna. Jeanie je uključila opciju 'mute' u svom mentalnom sustavu, pa je članica žirija ponovila pitanje, nakon čega je uslijedio nadahnut odgovor u kojem je ljepotica objasnila da je ljepota prirodna stvar, dok se pamet može naučiti.


8. Miss Manile 2005.
U osmominutnom videu koji prikazuje nekoliko odgovora natjecateljica koje su sudjelovale u izboru za Miss Manile 2005. godine može se čuti svašta. Najimpresivnija je bila Clarisse  koja je morala reći što misli o optužbama feminističkih udruga da su izbori ljepote glupi i seksistički. Odgovor ide otprilike ovako: 'Mislim da to nije zato što izbori ljepote pokazuju da imate i ljepotu i mozak. To ne znači nikakvu diskriminaciju, već više druženje s drugim djevojkama, bez obzira na to jesu li lijepe. Tako imate bolje društvo!'

9.
Miss Srbije 2003.
Srpska misica Sanja Papić ušla je 2003. godine među pet finalistica koje su odgovarale na pitanja za Miss Universe te godine. Sanja je završila na četvrtom mjestu, ali je nastavila vrlo uspješnu karijeru u zemlji. Karijeru vjerojatno nije izgradila zahvaljujući svom odgovoru u kojem je morala objasniti bi li radije bila voda ili vatra i zašto. Sanja je barem bila iskrena i rekla da zapravo nema odgovor na to pitanje jer je ona ljudsko biće i ne može se staviti u cipele vode ili vatre.

(Preuzeto sa T-portala)




_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: 9 legendarnih izjava misica
5.4.2009 23:22:21   
afrodita
'Ne bih voljela živjeti zauvijek jer ne bismo trebali živjeti zauvijek jer, da nam je predodređeno da živimo zauvijek, onda bismo i živjeli zauvijek. Ali ne možemo živjeti zauvijek i zato ja ne bih voljela živjeti zauvijek!'


ni ja, tj i ja, odnosno kao i ona ni ja ne bih ustvari bih da ne bihuser posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: 9 legendarnih izjava misica
5.4.2009 23:30:40   
eugenija
Morala sam izgugalti sihove Indire Radić : "Što se mora, znam, mora se
što je lako tebi lako je  što je teško meni teže je što je tako tako je..."

Ebeš Sokrata, šta je ovo...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: 9 legendarnih izjava misica
6.4.2009 18:14:21   
maša
Afrodita, Eugi šta vam je??? Kakva sprdnja??? Pa It is OK...Mlade su, imaju vremena...Ipak se pamet može naučiti...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: 9 legendarnih izjava misica
6.4.2009 22:37:52   
afrodita
Moramo malo Maso da komentarisemo.
Znamo mi da nije lako pred tolikim
auditorijumom reci nesto promisljeno.user posted image

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: 9 legendarnih izjava misica
7.4.2009 9:26:44   
maša
E tu si u pravu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: 9 legendarnih izjava misica
9.8.2017 22:16:02   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: afrodita

'Ne bih voljela živjeti zauvijek jer ne bismo trebali živjeti zauvijek jer, da nam je predodređeno da živimo zauvijek, onda bismo i živjeli zauvijek. Ali ne možemo živjeti zauvijek i zato ja ne bih voljela živjeti zauvijek!'


ni ja, tj i ja, odnosno kao i ona ni ja ne bih ustvari bih da ne bihuser posted image user posted image


Hahaha i zauvek user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: 9 legendarnih izjava misica
10.8.2017 9:58:42   
Sarav
Tragikomičnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: 9 legendarnih izjava misica
10.8.2017 11:45:31   
krin 40
Hahaha..a da li se sećate od pre par godina naše stvarno prelepe misice kojs je usla u prvih deset_ i bila favorit publike.Izjavi da govori engleski perfektno.Oni joj
postave pitanje :" Šta misli o trenutnim političkim previranjima u svetu" a ona ladno odgovori:" Da,ja treniram karate već više od deset_ godina"user posted image user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 10.8.2017 11:47:47 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: 9 legendarnih izjava misica
10.8.2017 20:15:15   
vocicana
Jao gospode, ovaj biser jos nisam cula. Ne znam za to.
Madami se retko koja nasa misica svidela, ne znam koja je ta sto trenira karate.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: 9 legendarnih izjava misica
11.8.2017 9:05:32   
krin 40
Voći ta je bila humor.A prelepa.Da tu nije zabrljala imala je ozbiljne šanseuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: 9 legendarnih izjava misica
18.11.2017 22:19:43   
mama Jo
4 i 5 svaka cast 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: 9 legendarnih izjava misica
19.11.2017 1:23:00   
MamaNecaVo
5 je pobedio.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: 9 legendarnih izjava misica
19.11.2017 9:25:54   
mama Jo
Ima ih jos gomila, na yt ima nekih snimaka jednom prilikom sam pogledala i ostala u cudu...
Da ne pricam o nekim ,,lokalnim" izborima za mis gde su situacije prosto neverovatne 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: 9 legendarnih izjava misica
19.11.2017 10:37:26   
isidora88
Sta sam ja sad procitala, osecam da mi izumiru mozdane celijeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: 9 legendarnih izjava misica
19.11.2017 10:48:00   
mama Jo
Bas to 😂
Ponekad lepota i pamet iskljucuju jesno drugo u potpunoati 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: 9 legendarnih izjava misica
23.2.2018 18:57:12   
Dora89
Pojedine nisu uspele da nauče pamet...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: 9 legendarnih izjava misica
23.2.2018 19:43:29   
Srecko47E
Lepota i pamet retko kada idu skupa.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here