|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Aspirator
14.5.2014 10:18:54   
Anck Su Nmaun
Koji aspirator imate i kako ga cistite?

Mi imamo Gorenje s dva motora
user posted image

E sad ja nisam imala pooooooooojma da treba naknadno staviti filter na njega user posted image
Do sada sam samo cistila ove mrezice, i skoro mi zena sa tehnike rece da treba filtere menjati jednom u 6 mes . a ja ih nisam ni imala user posted image i vidim da je masnocu navukao na onu plastiku od ventilatora...sad se mucim to da skinem . Kupila sam filter....
Kako se on stavlja zna li neko, samo prilepim uz mrezicu? Bojim se da ga ventilator ne povuce? Help zna li ko?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Aspirator
14.5.2014 10:38:28   
Trcosava
Imala sam sličan, nije gorenje neki drugi je bio, ali nije mi niko nikad rekao da treba da se stavlja dodatan filter. Te mrežice sam prala. Skinem, potopim i izribam.

Filter verovatno mora negde da se zakači, ne znam kada ste ga kupili i da li jooš čuvaš ambalažu. Možda su bile neke žice, ti mislila da su nepotrebne i bacila ih. Jer ja sad imam ovde neki nn aspirator koji ima neke 4 žice zavučene u stranice i ispod njih se stavlja filter.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Aspirator
14.5.2014 10:42:15   
Anck Su Nmaun
Ma pre 3 godine ... nema ambalaze... nista neznamuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Aspirator
14.5.2014 10:45:08   
Trcosava
Nisam ti od neke pomoći, kažem ja na takav nisam stavljala filter. Jel ta radnica sigurna da ide dodatni filter tu? Pitam jer me ne čudi da ne ide. Kada sam radila u Meku pre xy godina, aspiratori nisu imali filtere (naravno da ne izgledaju tako, ali apsirator je aspirator). Svako veče se to skidalo i pralo.
Pogledaj marku tog tvog pa daj šifru i da guglamo user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Aspirator
14.5.2014 10:51:18   
Anck Su Nmaun
Ali ja bih pre rekla da ide, jer znas kako se masloca nahvatala na plastiku... sad je problem to oprati user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Aspirator
14.5.2014 10:52:36   
Klarita
Filter? Nikad cula user posted image Trco, svako vece da perem mrezicuuser posted image ili to u Mc-u?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Aspirator
14.5.2014 10:54:42   
Anck Su Nmaun
Evo pise aluminijumski filter, to je ovaj KLIK
On moze da se pere i u masini za sudove!

Da pise da ide taj akrilni -papirni filter ..ali kako se montira user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.5.2014 10:57:57 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Aspirator
14.5.2014 10:57:50   
NadaR
Ja znam da mm ugradjuje filtere ali za one nape (aspiratore ) koji nemaju ventilaciju , tj , gdje nema kuda ta para I prljavstina.

Kosta oko 10 e I mijenja se svaka 3 mjeseca. Ne znam cemu ce ti filter ako je aspirator uredno spojen na onu sjajnu cijev a cijev u otvor za ventilaciju. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Aspirator
14.5.2014 11:16:06   
Ana13

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Koji aspirator imate i kako ga cistite?

Mi imamo Gorenje s dva motora
user posted image

E sad ja nisam imala pooooooooojma da treba naknadno staviti filter na njega user posted image
Do sada sam samo cistila ove mrezice, i skoro mi zena sa tehnike rece da treba filtere menjati jednom u 6 mes . a ja ih nisam ni imala user posted image i vidim da je masnocu navukao na onu plastiku od ventilatora...sad se mucim to da skinem . Kupila sam filter....
Kako se on stavlja zna li neko, samo prilepim uz mrezicu? Bojim se da ga ventilator ne povuce? Help zna li ko?


Kuku,ja ima taj isti i nemam pojma o tom filteru.Mislila sam da to vec ima.A do sad sam samo prala te mrezice.Gde je taj ventilator? Jel se vidi kad skinem mrezu? Ko zna koliko ima tu masnoce,koristim ga 4 godine user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Aspirator
14.5.2014 11:35:05   
Trcosava
Klarita, to samo u Meku. Tamo se sve bukvalno rastavi i opere svaki delić svaku noć.



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Aspirator
14.5.2014 12:06:26   
Anck Su Nmaun
Ana kad skines te mrezice vide se ventilatori tu se meni uzasno nahvatalo... sad se mislim smem li necim za odmascivanje to da isprskam pa da ribam

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Aspirator
19.1.2016 10:07:17   
jess021
aspirator
Ima li neko iskustva sa gore navedenim aspiratorom?
Mi planiramo da ga kupimo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Aspirator
18.12.2016 7:25:20   
branki*
kako perete one mrezice od aspiratora?ima li nka tajna ili magicno sredstvouser posted image ja juce istrljala ferijem i merom i ostavila i sad ribam,ali nije bas to to..je l treba sva masnoca da se skine,da bude kao nov?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Aspirator
18.12.2016 7:51:16   
Anck Su Nmaun
Branki ja muku mucim s tim.Ribala onim zucanim cetkama, potapala, prala u masini za sudove al nikad mi nije onako cisto kao novo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Aspirator
18.12.2016 7:52:57   
branki*
a,moze i u masini za sudove da se pere?nisam znala.ja sad prvi put perem.te mrezice se verovatno i menjaju,ima posebno da se kupe ili ne?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Aspirator
18.12.2016 7:56:17   
Anck Su Nmaun
Pa ja sam se bas dosta raspitivala. Da moze u masini, ali mislim da to moras prati bar jednom nedeljno da bi bilo savrseno cisto. ja naravno nidam tako cesto prala pa nema sanse. Cak je tata i kompresorom izduvavao one zacepljene rupice.
Ima sigurno da se kupe, kao delovi, ali mislim da to ne bi bilo tako jeftino.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Aspirator
18.12.2016 8:00:10   
branki*
jednom nedeljnouser posted image pojma nisam imala!od sad cu cesce da perem.pitacu kad se set_im koliko kostaju nove ako ima.jer verovatno ako se te mreze mnogo zapuse,onda ne moze da dobro uvlaci vazduh,tako.

< Poruku je uredio branki RR -- 18.12.2016 8:04:13 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Aspirator
18.12.2016 8:06:43   
Mariya
Ja imam tu metalnu mrežicu (trajni filter) na aspiratoru. Ne staje u moju sudomašinu, pa je uvek perem ručno. Sad ga nisam prala jedno godinu dana sigurno,zaboravila potpuno na njega. I nađem na netu kako očistiti filter.
Pošto nemam ni posudu dovoljno veliku da filter stane u nju, stavila sam ga u kadu, sipala na njega oko 1 dl deterdženta za sudove i šolju soda bikarbone. I prelila najvrelijom vodom iz bojlera i potapala jedno 4-5 sati. Redovno sam dodavala vrelu vodu kad se ova u kadi ohladi. Onda sam filter izribala sunđerom,nije mi čak ni žica trebala,oprala pod tušem,nisam ni ja mogla da verujem ali filter je bio KAO NOV!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Aspirator
18.12.2016 8:09:04   
Anck Su Nmaun
Soda bravo. ja sam tako pre neki dan cistila slivnik, sipala sodu a preko toga sirce, kako je pocelo vri. Mogla bih da probam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Aspirator
18.12.2016 8:13:04   
Mariya
Našla sam i predlog da filter prokuvaš u šerpi sa deterdžentom i sodom, to je valjda brže ali podjednako dobro, ali ja nemam ni toliku šerpu da kuvam aspirator user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Aspirator
18.12.2016 8:20:52   
Anck Su Nmaun
a kuvanje mu dodje kao da je u masini mislim, ali kazem to je sve ok ako bas redovno cisis. Ovako na par meseci bas se stvore naslage user posted image koje moras izribati. Dzaba masina i kuvanje.
A i za kuvanje mi treba serpa velicine lavora user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Aspirator
18.12.2016 23:21:40   
Mariya
Nije kao u mašini,mašina pere između 50 i 80 stepeni C, a kuvanje je više od 100 stepeni, ima tu razlike. A veličina šerpe jeste problemuser posted image
Probaj ovo sa potapanjem. Ne sećam se da li sam dodavala samo vodu iz bojlera ili sam i iz kuvalauser posted image u svakom slučaju, delovalo je!
Jedino što kadu posle toga moraš oribati user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Aspirator
19.12.2016 12:37:20   
branki*
Mariya,hvala puno!
Ja sam moje stavila u sudo masinu,videcu sad kD dodjdm kakko je oprala,ali probam i ovo sa sodom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Aspirator
28.12.2016 21:42:08   
branki*
oprala u sudomasini.dobro je.rucno ne bih nikad onako uspela.skoro,pa odlicno.od sad cu uvek tako,em ne ribam,samo sto cu cesce da skidam da se peru.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Aspirator
28.12.2016 22:00:26   
Anck Su Nmaun
E pa odlicno, mojima nema spasa user posted image moracu sa sodom user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here