|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Baletska skola za decu
30.4.2010 14:23:46   
marared
Cao svima, imam cerkicu od 6 godina,dosli smo u Beograd iz Valjeva i ne znamo gde bi se mogli upisati na balet?I ako znate koje su cene na mesecnom nivou?Svaka info je dobrodoslauser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:19:26 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Baletska skola za decu
17.5.2010 15:29:03   
katili
Cao marared, moja cerkica koja takodje ima 6 goina ide u baletsku skolu Tutu,od srca bih ti preporucila, u centru su, izvoli link, pa se dodatno informisi:



mi placamo 2500 dinara, za mesec dana!user posted image



Na forumu nije dozvoljeno reklamiranje!


< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:19:43 >

(odgovor članu marared)
Revisions: 1 | Direktna veza do poruke: 2
   RE: Baletska skola za decu
9.1.2011 10:53:34   
Olga75
malo da podignem temu. Kad poceti sa baletom . Marija ima dve godine i dva meseca , cini mi se da bi polako mogla da je vodim na balet ili je jos rano , da sacekam da napuni tri ?

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:20:02 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu katili)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Baletska skola za decu
9.1.2011 12:31:48   
Olga75
niko ne planira da salje devojcicu na balet user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:20:19 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Baletska skola za decu
9.1.2011 12:36:32   
Sanjica26 RR
Mislim onako laicki, da mozes da odvedes Mariju cisto da se upozna sa baletom. Cini mi se da su moje koleginice upisale decu na balet sa tri godine. Ne znam kako je kod vas i od koliko godinica primaju.

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:20:33 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Baletska skola za decu
8.3.2011 13:59:28   
Olga75
izgleda da niko ne vodi dete na balet user posted image
mi smo bili par puta , svidelo joj se ali je jos uvek mala da slusa upute pa nam je preporuceno da dodjemo kad bude imala tri godine a kad imamo vremena da je dovedemo da vidi ostale balerinice kako igraju user posted image
mislim da cemo ici svake nedelje na jedan cas jer joj se bas jako svidja user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:20:55 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Baletska skola za decu
17.3.2011 0:07:45   
WowWa
Olga otvorena je nova skolica baleta u okviru Plesnog Centra u Resavskoj 28... Moje dete je napunilo proslog meseca tri godine i odveli smo je prosle nedelje na prvi cas, Bila je odusevljena! Skolicu vodi devojka koja je pored baletske skole zavrsila i DIF, tako da je cas zaista interesantan i kvalitetan. Ako vas put navede svratite tamo! Casovi su petkom i nedeljom. Nisam pronasla sajt ali postoje neke informacije o terminima ovde ...




< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:21:09 >

(odgovor članu Olga75)
Revisions: 1 | Direktna veza do poruke: 7
   RE: Baletska skola za decu
17.3.2011 10:00:15   
Olga75
WowWa , dobrodosla
hvala ti na odgovoru ali mi smo u SU user posted image
pridruzi nam se i na ostalim temama

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:21:28 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu WowWa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Baletska skola za decu
13.4.2011 12:34:33   
marared
Moja cerkica je krenula na balet sa 3 godine. To je tad bilo vise nego smesnouser posted image ali ona je obozavala da ide...sad je vec velika i zelja nas i dalje ne prolazi...Katili,hvala na preporuci, idemo vec neko vreme u Tutu,vise nego zadovoljni...

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:21:41 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Baletska skola za decu
2.5.2011 12:55:56   
Olga75
mi i dalje idemo da gledamo kako balerinice igraju , vrtimo se za sebe i hodamo na prstima user posted image
definitivno od sledece skolske godine krecemo u baletsku skolicu user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:21:57 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marared)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Baletska skola za decu
2.5.2011 13:48:27   
majathegreat
To idete na klasičan balet ili jazz dance?

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2011 14:22:11 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Baletska skola za decu
2.5.2011 17:14:34   
Olga75
idemo da gledamo klasican balet user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Baletska skola za decu
4.5.2011 17:25:03   
marared
Mi u Tutu idemo na klasican balet, prilagodjen decjem uzrastu naravnouser posted image  Olga gde gledate balet? To jos ne videh, sjajnouser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Baletska skola za decu
5.11.2011 4:24:52   
Bebilina
Najraniji uzrast za baletske skolice je obicno 2.5god, ali cesce ih upisuju tek posle treveg rodjendana.
Mi smo sa 2.5 krenuli na balet a sa 4 na tap i u skolicu scenskog nastupa (jazz, pevanje i gluma). To je trazila, tu je saljemo, muziku ima u krvi a na nama je da je podrzimo. Nije tesko kad vidimo koliko voli i uziva u svakom casu :)

(odgovor članu marared)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Baletska skola za decu
5.11.2011 9:50:19   
Olga75
u Subotici , da ne reklamiram baletsku skolu user posted image
mada mislim da je jos jako mala da bi slusala uputstva ali i dalje nam se svidja user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Baletska skola za decu
5.11.2011 11:40:37   
PoisonEve
jao, Olga to je prelepa stvar za devojcice. Ja sam isla na balet od 5. godine a pre toga me je mama vodila na gimnastiku. Ipak sam na kraju ostala pri plesu. Stvarno, ples uopste oplemenjuje, dize samopouzadnje i odrzava vitalnost i dobru kondiciju. I sto je najvaznije plase se iz ljubavi, a sve sto se radi iz ljubavi ne moze biti lose.user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Baletska skola za decu
7.12.2012 21:50:39   
Bebilina
Mi od 5god idemo na privatne casove- mala sa jos jednom devojcicom od 6god i profesorica. Casovi su jako strukturisani, ozbiljan balet je u pitanju, priprema za polaganje RAD 1 (Royal Academy of Dance). Nismo na svoju ruku krenuli vec nam je profesorica savetovala da je spremna da krene. Zadovoljni smo za sad jako, a i ona i dalje voli da ide, sto znaci da joj ozbiljniji casovi odgovaraju. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Baletska skola za decu
3.1.2013 21:47:48   
lesica
Mi smo našli školicu u koju će Lenka krenuti s proleća,ili s jeseni....Mada se sve nešto razmišljam da je možda bolje da je upišem na ragbi user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Baletska skola za decu
3.1.2013 21:55:07   
Snelle
Hej, i mi krećemo od proleća na moderni balet. Ja sam planirala i sad preko zime da je upišem, da je vodi tata, ali ne primaju devojčice pre treće godine. Jako se radujem!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Baletska skola za decu
10.4.2013 8:11:59   
Anck Su Nmaun
Kod nas u vrticu imaju casovi baleta, ali isto tek od trece godine, tako da planiram da je upisem uskoro ... mislim da ce joj se svideti!
Imamo onu tutu suknjicu i kao par puta je glumila da je balerina , svidja joj se!

Snelle jeste vi krenuli na balet?

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Baletska skola za decu
18.5.2013 13:46:11   
Snelle
Anck, juče nam je bio prvi čas. Lana je oduševljena, a i ja sa njom, nisam skidala osmeh sa lica user posted image U grupi su devojčice od 3,4 godine, maksimum 5, preslatke su onako malene!
Nego, Beograđanke, gde mogu da kupim triko? Zna li neko, da se ne šetam uzduž i popreko? Ovde u Obrenovcu ne mogu da ga nađem user posted image Našla sam na netu neke, ali su preskupi.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Baletska skola za decu
29.5.2013 16:25:31   
Snelle
Još jednom da pitam, u slučaju da tema nije viđena.
Beograđanke, gde se može kupiti triko u Beogradu?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Baletska skola za decu
30.5.2013 7:07:35   
nela79
Snelle, u ponedeljak si mi pala na pamet kad sam te trikoe vidjela u izlogu.
To je prodavnica sportske opreme u prolazu kod palate Albanija. Imali su u izlogu dva ta trikoa i baletanke svih zivih boja. Ako hoces provjericu ti danas i cijenu jer ponovo idem na kurs istom tom putanjom :)

< Poruku je uredio nela79 RR -- 30.5.2013 7:08:16 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Baletska skola za decu
30.5.2013 7:24:36   
Snelle
Može! Mnogo ti hvala user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Baletska skola za decu
30.5.2013 7:37:12   
nela79
Javljam veceras sve. No worriesuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here