|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beba u avionu
31.3.2009 10:26:23   
Anoniman
Kakva su pravila?

Na šta treba obratiti pažnju?

Ja sam čula da bebi treba dati da pije kada avion uzleće i sleće - zbog ušiju. U toj priči oko ušiju su bile spomenute i kapi za nos, ali nisam sigurna šta je tačno rečeno.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Beba u avionu
31.3.2009 18:51:26   
mihi
Najlakše joj je dati cuclu (lažu) dok sleće i uzleće, kao što se odraslima predlaže da žvaću žvaku jer se tako smanjuje pritisak na bubnu opnu!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Beba u avionu
2.4.2009 23:08:31   
anitamo
moja i inače ima cucu,a nije se smirivala u avionu.penjala se gdje je stigla.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Beba u avionu
3.4.2009 7:30:44   
Anoniman
Ali moj nikada nije hteo lažu.

Do kada ima ta pretnja sa bubnom opnom? Mislim, žvaćemo i mi odrasli, ja žvaćem žvaku i kada se penjemo na Frušku goru jer mi se začepe uši user posted image , ali mislim da bi Luka sada bio suviše radoznao da bih ga ubedila da recimo pije soka dok poleće avion... šta tada? user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Beba u avionu
23.5.2009 9:56:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gogy37

Drage moje vidim da ovde nema te teme a ako je ima negde onda se izvinjavam jer je nisam videla.

Mene interesuju iskustva sa bebama u avionu, posto za mesec dana putujemo za Srbiju i let ce trajati nekih 2h30 pa malo panicim kako ce sve to proci sa mojim malisanima koji ce tad imati 4,5 meseca.

Sta treba da radim ako slucajno budu nervozni?
S obzirom da je let preko dana onda sigurno nece spavati posto sve redje sad spavaju.
Pedijatar mi je rekao da im treba dati nesto da piju pri poletanju i sletanju aviona zbog pritiska u avionu da im se usi ne bih zapusili.
Sta jos treba da se radi ili ponese a da bebe budu mirne u avionu?


Evo draga, prebacila sam tvoj post ovde. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Beba u avionu
23.5.2009 10:03:06   
gogy37
Hvala Tasha,user posted image

cure interesuju me vasa iskustva u avionu sa bebama....panicim punouser posted image user posted image
ne znam kako ce moji malisani reagovati u avionu jer su jos uvek mali.

< Poruku je uredio gogy37 -- 23.5.2009 10:05:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Beba u avionu
23.5.2009 13:25:02   
mihi
Mislim da sa tako malim nije toliki problem, stavi im lažu i biće ok, Mislim ‚da će i spavati, Jednom sam putovala iz Tel Aviv a avion je sletao na Kipru bilo je mnogo dece i baš sam gledala starija deca su bila nervozna i plakala a bebe su spavaleuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu gogy37)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Beba u avionu
23.5.2009 15:22:18   
gogy37
joj daj boze da bude tako kako kazesuser posted image  
nego kazi mi mihi nesto...jel si tvoju bebu drzala celo vreme na rukama i da li su ti dali sedista iza ili napred ili to nema nikakve veze? to pitam jer neznam kako ce drugi putnici reagovati ako deca placu.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Beba u avionu
23.5.2009 15:36:11   
Anoniman
Nedavno sam pričala sa nekim, ne mogu sada da se setim sa kim. Bebe moraju imati svoje sedište. Uglavnom se nosi ono jaje (ona nosiljka što ide u kolica, znaš ono za jako male bebe), to se pričvrsti nekako na sedite, i kao beba bi trebala biti u tome. Tako su mi rekli.

Ja sam se raspitivala jer nisam znala da li mi treba za Luku (koji je već velik - skoro 3god) posebno sedište u avionu, pa mi je objašnjeno da MORA da ima svoje sedište, čak i beba.

Na ostalo ne znam da ti odgovorim, jer još nismo putovali avionom.

(odgovor članu gogy37)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Beba u avionu
23.5.2009 16:42:22   
anitamo
mi kad smo išle avionom,Laura je sjedila cjelo vrijeme na meni.samo što je dobila posebno kaiš da je svežem za svoj.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Beba u avionu
23.5.2009 18:05:57   
Anoniman
A kolika je Laura?

(odgovor članu anitamo)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Beba u avionu
23.5.2009 18:06:27   
Anoniman
user posted image Videla sam u potpisu...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Beba u avionu
23.5.2009 21:17:06   
mihi
Na redovnoj liniji da treba da ima svoje sedište a na čarteru sam ga držala u naručju. Ma šta te briga za putnike nek slušaju muziku ako ne mogu dečiji plač.

(odgovor članu gogy37)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Beba u avionu
23.5.2009 22:07:56   
anitamo
išle smo kad joj je bilo 9 mjeseci.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Beba u avionu
24.5.2009 14:53:17   
gogy37
pa ja ionako moram da nosim auto sedista zbog auta tamo ali nisam znala da i to treba za bebe dok su u avionu u stvari nista nam o tome nisu rekli kad smo rezervisali karte.user posted image

mihi nadam se samo da nece mnogo pllakati ali pokusacu da se snadjem da do toga ne dodje.

(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Beba u avionu
25.5.2009 8:09:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gogy37

pa ja ionako moram da nosim auto sedista zbog auta tamo ali nisam znala da i to treba za bebe dok su u avionu


Proveri, nisam ni ja sigurna. Tako sam čula.

(odgovor članu gogy37)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Beba u avionu
25.5.2009 9:14:47   
MERYEN
Moja drugarica je otputovala sa sestomesecnom devojcicom za Pariz,nije joj trebalo sediste i niko joj nista za to nije ni rekao,beba je super bila,naravno cuca u ustima i sve je ok,i da bez panike da se ne unervozi beba.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Beba u avionu
25.5.2009 9:23:42   
Rina
Do 2 godine drzis bebu/dete u narucju sa onim extra baby pojasom,bar je tako bilo na jatovom letu bg-amsterdam..

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Beba u avionu
28.5.2009 14:37:09   
gina
Gogy, pa ti nam stizes u Srbiju sa Anom i Nikolasom ?????? user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Beba u avionu
24.7.2009 12:46:50   
Rivana
Mi sa lukom nismo imali problema mali je do mora prespavao let isto i u povratku, dali smo mu lazu i cim je avion krenuo po pisti malisa je zaspao i probudio se kad je avion sleteo user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Beba u avionu
24.7.2009 13:30:43   
Anoniman
Moja cerka je imala godinu i po kad smo prvi put letele na more. Sve je bilo ok dok teta nije dosla da je zaveze sigurnosnim pojasem, tu je pocela da urla i tako je bilo dok nije u Tivtu videla tatu na aerodromu.

Kada putujem u Kinu redovno se desi da je u avionu beba, roditelji imaju posebnu lokaciju u avionu, gde se postavlja sklopivi krevetic za bebu, bar u Air China i Lufthaniznim jumbo jetovima. Pre 3 meseca svi smo zabavljali malog Kineza, drao se i dremao na smenu, pa smo hvatali njegov ritam (eto prilagodjavanja tudjoj bebi, jer let traje 12 sati). Sreca pa iskusno bezim dalje od 5. reda user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Beba u avionu
9.6.2010 10:53:05   
Anoniman
Jaoj, meni je ovo prava muka, kad ni padne napamet da bi trebalo da idemo avionom, sa njenih nepunih godinu dana! Ja je jedva smirim ovako, a nemam pojma kako ce reagovati u avionu! Pogotovo sto joj se ni tata nije do sad vozio istim, tj. leteo! imacu dve bebe za smirivanje! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Beba u avionu
9.6.2010 10:59:49   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Trinny

Jaoj, meni je ovo prava muka, kad ni padne napamet da bi trebalo da idemo avionom, sa njenih nepunih godinu dana! Ja je jedva smirim ovako, a nemam pojma kako ce reagovati u avionu! Pogotovo sto joj se ni tata nije do sad vozio istim, tj. leteo! imacu dve bebe za smirivanje! user posted image

Moj Luka je imao sest meseci kada smo isli avionom, cim je avion krenuo on je zaspao i spavao je citav let isto tako i u povratku, bilo je puno dece beba u avionu uglavnom su se starija deca drala a bebe su spavale, a i ja sam isto tako bila u frci pred put kad ono isplao SUPER!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Beba u avionu
9.6.2010 11:09:50   
Anoniman
ma s obzirom da je moja prava krestalina, nisam sigurna da ce biti mirnija! uh, uh!

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Beba u avionu
9.6.2010 13:34:28   
mihi
Putovali smo za Uskrs u Cirih. let traje 1h i 30 min, Miloš je haos napravio u avionu i u odlasku i u povratku. Ne letovanje putujemo u Šarm el šeik, let traje 3,5 sata pitam se da li da mu dam Dimigal ili tako nešto da malo ipak spavauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here