|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bicikl
2.2.2009 14:04:26   
Anoniman
Prošle godine smo koristili neki Chicco bicikl. Sladak je ali totalno neupotrebljiv. Mnogo je nizak i jedva ga dižem na bankine, i ona šipka za koju ga guram nije povezana sa volanom, tako da je bicikl išao svuda sem pravo.

sada su se na novogodišnjim vašarima pojavili razni biciklovi sa dva točka i pomoćnim točkićima, to definitivno nije za Luku koji će imati 3god na leto.

Ono što mene zanima su trotočkaši sa pedalama i sa šipkom nazad koja je povezana sa volanom. Da li ta šipka može da se skine kada dete nauči samo da vrti pedale?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bicikl
2.2.2009 15:29:01   
stella
Nas bajk nam je super posluzio ljetos na balkonuuser posted image
Ima rucku kojom ja upravljam,i par puta smo bile vani i nije bilo problema.Istina malo se potesko upravlja.Rucka se posle moze skinuti i ima i poklopac da se zapusi rupa posle,ima i kao ruke sa strana da cuva dijete dok je malo.Napravila sam i da nemoze sama izaci samo da je ja izvadim.Bio i suncobran,al smo ga skinuli jer je vise smetao.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bicikl
2.2.2009 15:38:07   
Anoniman
A to sa strane da ne padne se takođe posle skida?
A na prednjem točku, jel ima pedale? A sem pedala jel ima i one držače za noge koji služe dok dete ne zna da drži noge na pedalama? Jel se i ti držači skidaju? Hoćeš ga slikati i staviti slikicu? user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bicikl
2.2.2009 15:43:14   
stella
sve sto si navela ima,uslikacu pa cu postaviti sliku veceras

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bicikl
2.2.2009 15:45:02   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bicikl
2.2.2009 22:09:18   
Koka Loka
Mi imamo neki no name sa sve baldahinom. Srećom, sve se skida.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bicikl
2.2.2009 22:59:42   
stella
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Evo Tasha,to je nas bajk.
Ima na tockovima pedale,naslon za none se skida,skinuli smo suncobran bezvezan je,upravljac je povezan sa ovom sipkom za guranje i moze se skinuti,naprijed ima svjetlo i muziku 3 melodije,ruke se skidaju,Neka z marka al nije bio bas jeftin.
Moja manekenkica ga dugo nije vidjela pa je nisam mogla odvojiti.user posted image

Gupyy izvini na formatu slika,kad Tasha pogleda molim te da ih obrises.user posted image

<dodala guppy: popravila sam format slika>



< Poruku je uredio guppy RR -- 3.2.2009 8:48:57 >


_____________________________

H A N A 26.09.2007
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bicikl
3.2.2009 8:22:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stella


Moja manekenkica ga dugo nije vidjela pa je nisam mogla odvojiti.user posted image

Gupyy izvini na formatu slika,kad Tasha pogleda molim te da ih obrises.user posted image


Ajao, pa ja sam vam sada napravila haos, pošto si ga izvadila samo zbog mene. Nisam ni razmišljala o tome... izvini...

Nemoj da ih guppy briše, neka ih smanji, može?

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bicikl
3.2.2009 18:21:04   
stella
user posted image Guppy je to vec sredila,mogu ostati.

Ma nema veze,mi zaboravili na njega sada joj je jos koji dan interesantan pa cemo ga opet skloniti,jer ga prevrne na stranu i penje seuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bicikl
3.2.2009 18:22:34   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bicikl
3.2.2009 18:26:37   
stella
ovaj opis gore me podsjeca na muske razgovore o automobilima,full oprema,alu felne,klima ....user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bicikl
3.2.2009 18:27:22   
Lu
Ih Tasha naši su dečki to prevazišliuser posted image
Moj  je imao isti takav samo sa momačkim bojama,ali  kad poskidam sve dodatke na proljeće možda ga još iskoristimouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bicikl
3.2.2009 18:28:21   
Anoniman
Draga, a kakav nama sada treba? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bicikl
3.2.2009 18:30:19   
stella
Na ovom mom pise do 3 godineuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bicikl
3.2.2009 18:31:50   
stella
Tasha,sada vidim da Luka ima 2,5god,mozda ipak da pogledas neki sa pomocnim tockicima,jer ce ti ovaj moci samo ovo ljeto,mislim.

< Poruku je uredio stella -- 3.2.2009 18:37:50 >


_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bicikl
3.2.2009 18:36:03   
Lu
Ja imam ovakav kao u stelle samo su točkovi metalni i ima sva ova čuda koja kad se poskidaju ostane bicikl sa tri točka,znači ako nemaš ovaj tražiš obični bicikl sa pomoćnim točkićima koje ćeš naravno skinuti kad se Luka usavrši u vožnji.
Još nešto vrlo bitno drage mame;zaštitna kaciga

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bicikl
4.2.2009 21:33:15   
Suncica
Pozdrav drage moje,
nisam se dugo javljala, od svog djavolka prosto nemam vremena:)
Sto se bicikla tice, mi imamo neki preteran, rozi biciklic sa sipkom za upravljanje i to mi je celo leto bio spas..
Sve sa bicikla se moze skinuti i ostane mala slatka trokolica od koje me vec glava boli od drndanja po parketu..
Ali mnogo bolja stvar koju smo uradili je sto smo kupili stolicu za bicikli, pa se lepo nas troje spremimo i u setnjicu..
Za taj bicikli sa ruckom treba dosta snage jos pogotovo kada se dete nauci da moze da okrece bicikli gde zeli, onda nastaje muka..Ja na jednoj ruci imama grozno velike misice, a na drugoj nistauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lorena, 26.07.2006.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bicikl
5.2.2009 10:18:35   
Anoniman
Ja nemam bicikl, pa mi stolica koja se stavlja na veliki bicikl ništa ne znači.

Ovi biciklovi na dva točka sa pomoćnim točkićima... to je visoko. Moj Luka je nizak. Ja sam možda radija da kupim jedan trotočkaš za ovo leto, gledaću da bude neki jeftiniji pa da ne plačem dogodine kada ga budemo prerasli. user posted image

(odgovor članu Suncica)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bicikl
21.5.2009 13:10:28   
Anoniman
Pravila za odabir bicikla KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bicikl
23.5.2010 9:39:01   
Urbana
IZVORNA PORUKA: Tashke

Ja nemam bicikl, pa mi stolica koja se stavlja na veliki bicikl ništa ne znači.

Ovi biciklovi na dva točka sa pomoćnim točkićima... to je visoko. Moj Luka je nizak. Ja sam možda radija da kupim jedan trotočkaš za ovo leto, gledaću da bude neki jeftiniji pa da ne plačem dogodine kada ga budemo prerasli. user posted image


Danas  jako malo prave male bicikle sa pomocnim tockovima i da su uz to lagani. Mi smo imali jedan takav polovan stari, pa je moja mladja sa tri godine naucila da vozi bez pomocnih.
Ali danas imate one bicikle bez pedala i pomocnih tockova, jako niski pa se deca guraju nogama, odrzavaju ravnotezu...idealna priprema za voznju pravog bicikla.

Moja preporuka je da u svakom slucaju kad kupujete bicikl za decu pokusate da nadjete najlaksi.


_____________________________

Zdravo zivi, puno radi, ne zavidi i ne kradi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bicikl
23.5.2010 10:08:55   
jelena038
ne prave, ali se mogu namestiti. ja sam mom kupila pravi bajs, mada mu jeste malo veliki, ali manji pravi ne postoji, pa nam je čiko u prodavnici ponudio da nam skine menjač i instalira točkiće. menjač nam je spakovao sa garancijom, u kesu i rekao nam da za godinu, ili pre, ako osetimo da može bez točkića, dodjemo da nam vrati menjač na bicikl. mada su ti točkići... još je nesigurniji na njima, al ajd, svejedno mu je malo velik, pa ga još uvek ja vozim na svom biciklu, a kad mu se vozi njegov, idem pored njega, za slučaj da padne, jer je baš nestabilan... 

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bicikl
23.5.2010 12:18:46   
Anoniman
To na odgurivanje imamo (kao motor), i to od plastike, šuplje iznutra, extra lagano, i to fura kao lud. Bilo mi je spas kada je hteo time da ide u grad a na pola puta se umori, jer je toliko lagan da sam ga kačila na kolica i gurala sa detetom kući.
Sada imamo novi, drveni... ali taj je još visok...
Ovo sve sa pedalama (auti, biciklovi i sl) ga ne zanima.

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:20:50   
majathegreat
Jel neko video negde kod nas da ima da se kupi tricikl, klasičan, metalni, bez ikakvih džidža bidža? Bez onog da ga mama gura, nadstrešnice, postolja za noge i sl.
A to gore što kaže bicikl na odgurivanje je nešto kao ovo (baš bicikl, ali bez pedala)

user posted image

Ali smo mi još mali za to...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:24:27   
majathegreat
Ovako nešto tražim

user posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:24:30   
Anoniman
Ne postoji više klasičan tricikl. user posted image Ali sve te džidže se skidaju. Šrafciger i prioneš. user posted image

A sutra ću slikati to plastično na odgurivanje, vrh je. Luka ga i dalje vozi, iako mu je extra malo sad već. user posted image



(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Click Here