|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:25:23   
majathegreat
Tash, a jel nije klimavo i nestabilno, kad poskidaš sve te stvari?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:27:13   
Anoniman
Iskreno, nemam pojma, jer nisam poskidala.
Takav kakav ti tražiš sam videla, ali sa drškom za mamu, ali da drška nije povezana sa kormanom (što je suicidno...)
Zašto želiš bez drške? To je zgodno, posebno ako je povezno sa kormanom.

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:29:44   
majathegreat
Ja želim sve što nije zgodno user posted image . A to plastično što spominješ na odgurivanje nam je kupila kuma, za prvi rođendan, do kojeg imamo još mesec dana, a ona neće da nam još da.user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:30:53   
majathegreat
A to što kažeš suicidnouser posted image  Dobiće odmah kacigu, pa na extremne sportove.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:31:00   
Anoniman
bzvz, pa dok vam dođe rođ, proći će leto. user posted image Po kiši i snegu ćete da vozite. user posted image Šalim se. 

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:31:29   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: Tash

bzvz, pa dok vam dođe rođ, proći će leto. user posted image Po kiši i snegu ćete da vozite. user posted image Šalim se. 


Baš vala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:31:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: majathegreat

A to što kažeš suicidnouser posted image  Dobiće odmah kacigu, pa na extremne sportove.


Tebi kaciga, da se ne ubiješ, draga. Nisam mislila da je za nju suicidno, već za tebe. user posted image

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:33:44   
majathegreat
A to. Nisam skapirala. Meni su leđa već na popravci. Samo ću ih dokrajčiti kad sam blesava, a svakako dobijam na poklon i to na gurku. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:33:45   
Olga75
MajaTG , pogledaj OVDE , moja drugarica je kupila onaj prvi sinu koji je zvercicin vrsnjak

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:35:50   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: Olga RR

MajaTG , pogledaj OVDE , moja drugarica je kupila onaj prvi sinu koji je zvercicin vrsnjak


To su oni balance što sam stavila prvu fotku. A osvrnula sam se na prethodnu priče od pre godinu dana btw. Za to smo još mali, sad tražim tricikl. Hvala, svakako.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bicikl
28.5.2011 0:37:13   
Olga75
ok onda

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bicikl
28.5.2011 21:41:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

To na odgurivanje imamo (kao motor), i to od plastike, šuplje iznutra, extra lagano, i to fura kao lud. Bilo mi je spas kada je hteo time da ide u grad a na pola puta se umori, jer je toliko lagan da sam ga kačila na kolica i gurala sa detetom kući.



Evo slike napokon:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bicikl
28.5.2011 21:45:56   
Maya21
Tashke gde ste kupili ovo? Mi hocemo Taletu ali ih nesto ne pronalazim po gradu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bicikl
28.5.2011 21:47:35   
Anoniman
Prodaju se u Mađarskoj na pijaci nekoj, ima u raznim visinama. Kod nas nisam nigde videla, a tako je dobra stvar, ne razumem kako još niko nije počeo da uvozi i prodaje 3x skuplje. user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bicikl
28.5.2011 21:50:18   
New Mom
To je kao ona guralica, je l'?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bicikl
28.5.2011 21:50:40   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: majathegreat

Tash, a jel nije klimavo i nestabilno, kad poskidaš sve te stvari?

Mi smo sve poskidali,nije klimavo ali nisu mi nesto ti bicikli naspram onoga koji si ti postavila(inace nigde ih nisam videla)

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bicikl
28.5.2011 21:51:38   
Anoniman
Da, ali ne može da je gura, samo da se na njoj odguruje.
I ako naglo skrene (previše okrene volan, pošto se vrti za 360 stepeni), prevrće se. Ali brate, neka nauči! user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bicikl
28.5.2011 21:56:30   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Tash

Da, ali ne može da je gura, samo da se na njoj odguruje.

Na to sam mislila (ne znam što se to zove uopšte guralica?user posted image ). Mi imamo slično, uzela u Pertiniju, ali je ne interesuje uopšte još.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bicikl
28.5.2011 22:12:29   
Anoniman
Ja ne znam koliki je Luka bio kada ga je to počelo zanimati. user posted image Imao je više od god sigurno, možda dve. user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Bicikl
29.5.2011 8:37:19   
Maya21
Pa Tale ima dveuser posted image moram tatu da nateram da ide zbog unuka preko, ja jos nisam napravila pasos, a istekao mi stari user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Bicikl
29.5.2011 11:48:49   
red sonia
ma ima takvih i kod nas na pijaci,samo ne znam posto su...u subotici na pijaci sam videla 100 posto a i u mom kraju,cini mi se cak i u prodavnicama

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Bicikl
29.5.2011 12:08:58   
Anck Su Nmaun
Nama je spas taj biciklic na guranje..u kolica nije sela sigurno 3 meseca , bar nemoram da ih vucem vise. Ovako biciklic ubacim u gepek i milina 

Na ovaj mislim...
user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.5.2011 12:10:08 >

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Bicikl
29.5.2011 12:18:45   
Maya21
Anck nece on vise u taj... kad smo kod kuce, prevrne ga i okrece tockove user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Bicikl
7.6.2011 21:55:07   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Maya21

Tashke gde ste kupili ovo? Mi hocemo Taletu ali ih nesto ne pronalazim po gradu user posted image

Videla sam ovakav kao Tashin, samo druge boje u jednoj prodavnici u Novosadskog sajma, košta 6060 dinara.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Bicikl
7.6.2011 21:57:37   
Anoniman
LAŽEŠ!? Pa oni su nenormalni! 

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here