|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:05:16   
Anoniman
Drage, šta imate u planu da spremate za novogodišnju trpezu?

Kod mene je za sada gotova torta, pošto mi sada dolazi svekar, sutra moji roditelji, pa sam morala ranije da je spremim.

user posted image


Evo recepta u ovom postu: KLIK (samo sada dodajem i šlag fixator user posted image )

< Poruku je uredio Lu RR -- 28.11.2012 19:50:59 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:10:50   
Lilly*
Vidi ti našeg tortadžije user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:22:34   
Delijagirl
Mi cemo bas za novu godinu u zajednickim snagama spremati narezak, rusku salatu i ja cu da se pretegnem da napravim neki kolac a mozda i necu posto slavi mm tetka danas rodjendan pa ce ostati... zasto da se mucim kada nema potrebe... Znam nisam vam pomogla...
Btw imate u blic zeni nekoliko recepta za novogodisnju trpezu... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:25:51   
Lilly*
Neću ni ja ništa ove godine, idemo kod kumova na doček, šta me briga user posted image ispećiću jednu butkicu (doduše ne znam kome user posted image ) i napraviti jedno 2 vrste kolača koje ću poneti.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:27:55   
JULIE
ja cu rusku salatu,tj.klasicno predjelo,skuvacu domacu pilecu krem corbicu sa pecurkama,mozda sarme jedino ne znam sta cu za glavno jelo i desertuser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:30:47   
Delijagirl
sad cu ja da izustim moje pametno pitanje?
Dali se od mene ocekiva da pravim toliko klope?


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:38:54   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

sad cu ja da izustim moje pametno pitanje?
Dali se od mene ocekiva da pravim toliko klope?



naravno da se ne očekuje .... očekuje se da napraviš duplo više user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:39:31   
JULIE
delijagirl draga,DA!user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:40:50   
Delijagirl
samo se vi zezajte tu user posted image

Jest ja pitam pomalo glupa pitanja ali sta cu kad neznam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:41:18   
Lilly*
DG, znaš li kako to kod nas ide user posted image Supa, sarma, pečenje, ruska salata i još gomila priloga, pa sitni kolači, pa torta... Takav je običaj, ali ti pravi kako vama odgovara. Znaš zašto je još dobro naspremati toliko hrane- ja onda narednih mesec dana ništa ne kuvam, samo poneki prilog ili supu i to ti je to user posted image Staviš u zamrzivač i vadiš po potrebi user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:43:50   
JULIE
Ima li neka dobra dusa recept za neku kremastu tortu,npr.sa vise razlicitih kremova?user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 19:44:17   
Delijagirl
Mislim meni je to tako bezveze samo smo nas dvoje jos ja radim ... user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:11:56   
Dora
Ja nisam pod pritiskom da naspremam sto čuda... videću da to bude neki zanimljiv ručak sa puno priloga i večerica, kolači ili torta (čiz kejk ili plazma, standardno)...domaća supica za ručak obavezno. Biće šampanjac za decu (oduševili su se prošle godine) i za nas neko piće (prošle god bio je to šampanjac moet chandon-iznenadio me mmuser posted image ) a ove će za mene biti možda čaša kupinovog vina. To je to, posle idem u Zr kod mojih pa do Božića...dalje je mamin problem kuhinja i hranauser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:13:52   
Anoniman
Ja ću 31og ujutru da stavim pileću supu, da se kuva pola dana. user posted image Onda ću da napravim proju i pitu bez kora (imaju recepti na RR), a sveki će da nam spremi svinjski i jagnjeći but, tavče na gravče i oooooooooooo kako se zove onaj kupus?! user posted image
Uz proju u pitu ćemo servirati nešto suhomesnato, i kupiću rusku salatu.

Dolaze nam kumovi u goste, inač ne bih ni ja toliko spremala (čak ni ne spremam sve ja user posted image ), nego bi se uvalili kod moje mame ili sveki na klopu. user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:16:34   
Dora
Ja nemam kod koga da se uvalimuser posted image inače bih rado. Ma, da me baš baš mrzi da spremam, smislil bismo nešto ali me ne mrzi jer samo mislim šta ću jesti...sram me bilo.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:19:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

oooooooooooo kako se zove onaj kupus?! user posted image




Podvarak. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:22:42   
Anoniman
Ja necu spremati nista osim one torte od paprika, koju mi je brat izmolio i iskukaouser posted image
Idemo kod mojih na rucak, ostavljamo im dete, i onda sutra na veceru-i po deteuser posted image
A ona kad krene da kuva, kao da vise nece kuvati cele godine-juneca kisela corba(posebno za nas i posebno za Nesu), sarme(takodje i posebne za Nesu), jagnjetina, prasetina, vrat punjen kobasicom, ruska salata, praziluk salata,podvarak, princes krofne, precious torta, i moj doprinos torta od paprikauser posted image mmm, i ko ce na dijetu dok su prazniciuser posted image

< Poruku je uredio Nedja -- 29.12.2009 20:23:22 >

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:24:15   
Anoniman
A što to kuva posebno za Nešu? Zar on ne jede to sve isto spremljeno kao za vas, nije više mali. user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:26:04   
Dora
Princez krofneuser posted image
dobro me podseti...ima da se kupe one instant pa se samo zamute s vodom i ispeku. Lepe su, ko prave. A jel možeš da mi kažeš kako se pravi praziluk salata?
p.s. ko priča o dijetiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:31:22   
gagins
Za rucak imam sarmu(vec skuvanu),pred vece cu da ispecem pilence,prilog ruska salata,pogacice sa sirom i slani rolat,za desert torta sa slagom(filovi plazma i kesten pire),malo li je!!!Gostiju nece biti,ovo je sve za nas!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:32:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A što to kuva posebno za Nešu? Zar on ne jede to sve isto spremljeno kao za vas, nije više mali. user posted image  


Ne dajemmu jos svinjetinu, a ona je obavezna u sarmi, pa njemu pravimo uvek samo sa junetinom.
Kisela corba za njega-isto bez svinjetine.
I ne dajem mu vegetu, tako da svakako nama dokuvavam sa vegetom
Znam da nije mali, al ja imam neke tripove u glavi...pa mu neke stvari jos uvek ne dam ni da proba.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:34:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Princez krofneuser posted image
dobro me podseti...ima da se kupe one instant pa se samo zamute s vodom i ispeku. Lepe su, ko prave. A jel možeš da mi kažeš kako se pravi praziluk salata?
p.s. ko priča o dijetiuser posted image



Ja non stop pricam o dijetiuser posted image user posted image user posted image
Stavicu recept, za koji minut, jednostavna jeuser posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:37:40   
Dora
IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A što to kuva posebno za Nešu? Zar on ne jede to sve isto spremljeno kao za vas, nije više mali. user posted image  


Ne dajemmu jos svinjetinu, a ona je obavezna u sarmi, pa njemu pravimo uvek samo sa junetinom.
Kisela corba za njega-isto bez svinjetine.
I ne dajem mu vegetu, tako da svakako nama dokuvavam sa vegetom
Znam da nije mali, al ja imam neke tripove u glavi...pa mu neke stvari jos uvek ne dam ni da proba.



Čula sam da je u SAD vegeta zabranjena. Ne znam koliko je to tačno, ali imam i ja trip za to, pa sam razmišljala da je potpuno izbacim iz upotrebe...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:46:56   
Anoniman
Iskreno, meni je hrana bez vegete malko bljutava, a i jedem je ceo zivot tako da me za bas briga za mene, ali Nesi ne planiram da je dajem. Pre cu je izbaciti iz upotrebe i za nas, nego sto cu je njemu dati, pre, recimo, druge godine, a itada ce to biti...
Ja sam njemu pravila vegetu, bila je odlicna, bez konzervansa, aditiva, ma bez icega...ali potrosila samuser posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2009 20:59:05   
Maya21
ja nešto ne volim vegetu i retko je koristim...
a kod nas će za doček biti krem čorbica, ruska salata, praziluk salata, dimljeni ćureći batak i ako mama napravi sarme user posted image
da ne zaboravim ono glavno, desert, krempite ( koje niko ne zna da napravi kao bakica user posted image ) i Nedjina Prešs tortica user posted image
mislim da je dovoljno pošto ćemo mm biti sami sa decom, još će nam doći i moja rođena sestra user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Riba na pireu od graška
Ringerajin kuvar: 17 joka
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here