|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol u uhu, upala uha
10.10.2011 12:12:35   
Anoniman
Sve pretražih i ne mogu da nađem temu user posted image Ako ima, vi ovu zaključajte... Dakle, ovde se radi o bolu uha ALI KOD MENE user posted image (ne kod dece)

Od jutros svako malo osećam jak i oštar bol koji mi probada desno uho.... Ima nekoliko sati da sam kapnula čuvarkuću-ništa user posted image Na jednom drugom sajtu našla sam savet da iseckam crni luk i da ga stavim u čarapu, pa na uho i tako neko duže vreme (čarapa mora da bude mokra od luka, ali da ne curi sok).Probaću kad dođem kući pa ću javiti...

U međuvremenu, ima li neko neku pametnu??? Još sam negde čitala da konstantan bol ukazuje na upalu, a ti kratki i oštri bolovi na možda bol u vilici???? Sa te strane sam pre 5 godina operisala umnjak. Je l' moguće da me boli to mesto usled ove nagle promene vremena user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bol u uhu, upala uha
11.10.2011 9:02:49   
Anoniman
Niko?! Nema veze user posted image

Evo samo da prenesem utiske vezane za oblogu od luka-upalilo je!!! user posted image Zaista malo smrduckate user posted image i štipa oči od isparenja, ali vredi! Juče me uvo probadalo svaka 2-3 minuta, od jutros me žacnulo malko samo jednom, a budna sam već 3 sata.... Toplo preporučujem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bol u uhu, upala uha
11.10.2011 22:27:30   
gagana83
Moj muz je skoro imao upalu usiju i to gadnu. Kod njega je bol bila konstantna, i brufen mu je slabo pomagao. Utisao kod usnog, prepisao mu injekcije i vec posle prve mu je bilo bolje.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bol u uhu, upala uha
19.10.2011 11:22:06   
Cindarella
Mene je sinoc poceo umnjak da boli,a od skoro i uvo sa te strane,Nina,kao sto kazes.kratki i ostri bolovi.Cula sam da je cuvar kuce odlican,iskapa se par kapljica u uvo,prbacu,pa ako ne uspe,bacam se na luk.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bol u uhu, upala uha
19.10.2011 11:23:58   
minavb
Ja idem kod ušnog kad me boli uvo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bol u uhu, upala uha
19.10.2011 11:24:53   
Anoniman
Ja sam još i grejala so (isto u redovnu soknu), onako u šerpici dok postane topla (pazi da se ne zapali user posted image ) pa sam grejala uvo... Ali tu noć kad sam stavila luk, nisam baš nešto primetila promenu, ali ujutro ustala preporođena user posted image

mina user posted image pa kad radiš na bebanu izbegavaš hemiju user posted image


< Poruku je uredio n i n a -- 19.10.2011 11:26:03 >

(odgovor članu Cindarella)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bol u uhu, upala uha
19.10.2011 11:30:48   
minavb
Znam ali glava je to. Profesor hirurgije je obožavao da nam priča šta je sve vadio ljudima iz glava i rana, jer su se lečili prirodnim lekovima.user posted image
Setih se jedne izjave mališana iz knjige "Olovka piše srcem"
"Glava služi da se u  nju stavljaju lekovi"user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bol u uhu, upala uha
19.10.2011 11:33:57   
Anoniman
E pa kod tog luka i soli je super što ništa ne trpaš nigde user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bol u uhu, upala uha
19.10.2011 15:14:45   
Cindarella
Nisam kapala cuvarkuce,stavicu tu oblogu.Polako popusta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bol u uhu, upala uha
31.12.2012 11:24:01   
Anck Su Nmaun
Mene je sinoc taako nenormalno bolelo Uvo. Ali ne da sam dobila upalu,vec nakon tusiranja, jesam malo procistila usi ali samo prstom , ne nesto jako da bih se povredila, ali posle me je luuuudacki bolelo user posted image I da, nisam koristila stapic!
Da li moze da boli ako udje voda u usi??

Jutros me boli samo na dodir user posted image i kad zinem
javascript:void(AddText(''user posted image ''))

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.12.2012 11:26:51 >

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bol u uhu, upala uha
31.12.2012 11:33:42   
Olga75
da nije neka bubuljica user posted image
je l ' te boli kad gutas ? temperatura ?
ako bol ne prestane skoro najbolje da odes da ti neko pogleda uho

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bol u uhu, upala uha
31.12.2012 11:40:43   
Anck Su Nmaun
Nije Bub, jer me boli cela skoljka i sve okolo

Ne boli kad gutam al boli kad zinem user posted image nista mi nije jasno user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bol u uhu, upala uha
31.12.2012 11:48:28   
Olga75
pa ne znam , kad udje voda obicno susti , smeta ali ne boli cela skoljka user posted image
znas sta , najbolje da odes da neko to pogleda

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bol u uhu, upala uha
31.12.2012 11:50:11   
Anck Su Nmaun
A to je najgore sto ja nemam vremena za to user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bol u uhu, upala uha
31.12.2012 11:50:43   
mamamikka
moguce je da ti je voda usla u uho pa pospesila upalu, mene je tako znalo boleti, najbolje sto pre doktoru, a jesi li prehladjena?

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bol u uhu, upala uha
31.12.2012 13:50:39   
Anck Su Nmaun
Ne, nista , smao me boli uvo, nemogu ni da lezim na toj strani user posted image

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bol u uhu, upala uha
31.12.2012 13:57:38   
Olga75
Anuck , ajde lepo kod dr da pogleda sta je , nemoj se muciti , popij nesto za bolove i idi , uho - glava , nije zezanje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bol u uhu, upala uha
31.12.2012 18:15:33   
iris_m
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ne, nista , smao me boli uvo, nemogu ni da lezim na toj strani user posted image


probaj kantarion so pamuce vo uvouser posted image

< Poruku je uredio iris_m -- 31.12.2012 18:16:21 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bol u uhu, upala uha
31.12.2012 18:57:49   
Anck Su Nmaun
Nasla sam vremena da odem do Dr..al radili samo do 5.... a ja dosla u pola 6 user posted image

(odgovor članu iris_m)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bol u uhu, upala uha
1.1.2013 10:07:55   
boba 11
Ja sam detetu najlakse resavala bol tako sto mu stavim u onaj termofor (mm ga zove prase) ono gumeno cudo sto se naspe vrela voda stavim ispod uveta da greje i bude mu puno lakse,naravno uz odgovarajucu terapiju

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bol u uhu, upala uha
14.9.2014 10:21:17   
Anoniman
Mi smo nocas imali dramu, bolelo je uvo celu noc, temperatura oko 37, 5 dala brufen i malo ga grejala , jutros je ne boli, ne znam sta da joj radim, danas nema ni jedan deciji lekar kod nas dezuranuser posted image

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bol u uhu, upala uha
22.9.2014 11:45:46   
Sanjalicaaa
Mi vec mesec dana vucemo upalu uha. Prvo obicna prehlada, nosic cureo, pa se prosirilo i na uho i na grlo. Juce su mu dali 3 put antibiotik i to sva tri razlicita. Temperatura skoro pa svaki dan. Ne znam vise sta cu s ovim detetom. Ponekad pomislim da ne znam da ga pazim user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bol u uhu, upala uha
22.9.2014 11:49:20   
Modessty
Sanjalice da li su vam dali da ispirate uši sa Acidi borici? Mom Danilu je to pomoglo, pored antibiotika

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bol u uhu, upala uha
22.9.2014 12:05:39   
Sanjalicaaa
Modessty, nisu. Nisu nam uopste davali nista za usi, ni kapi. Davali su nam kapi za nos. I juce su nam dali trece kapi za nos Ephedrin medjutim nigde ne mozemo da ih nadjemo. U jednoj drzavnoj apoteci su mi rekli da ce mi napraviti za danas. Ovo vec predugo traje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bol u uhu, upala uha
22.9.2014 12:52:30   
cockic
meni je cera dobila upalu uha prosli vikend i pila je tridox.bogami 7 dana.jer joj je u sredu i dalje bilo crveno uvo.tako rece dr.rekla je da nastavimo punih 7 dana.danas popodne kontrola.ona nije ni dobila temperaturu.samo se u toku veceri probudila i rekla da je boli.i tako pokusavala da se uspava nije uspela budio je bol.odveli je i rekose upala.videcemo popodne sta ce reci dr.nadam se da je izlecena upala.
ovo je prva upala da se zali na bol.sin je imao vise,ali ga nisu bolele.njoj je ovo druga ili treca.nije sklona upali usiju.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here