|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Botanicka basta u Bgd
7.6.2010 8:07:33   
Anoniman
Zene samo da vas obavestim.
user posted image

Botanicka basta u Beogradu daje besplatne karte za mame sa bebama do godinu dana u trajanju od godnu dana (vazenje karte)!!!
Inace je karta 120 dinara

Mi smo juce bili i evo stavljam neke slike.
Basta je prelepa, vazduh divan, majke doje na klupama jer nema nikoga..Ima mostica, klupica, prelepih biljaka, vrtova..

jedini problem: KOMARCI..ne znam da li je to bilo samo juce jer je padala kisa par dana pre ali...eto.

user posted image
user posted image
user posted image


< Poruku je uredio OTI -- 7.6.2010 8:08:33 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Botanicka basta u Bgd
7.6.2010 8:33:02   
buhla
ja sam bila prosle godine iskreno ocekivala sam vise , deluje mi nekako zapusteno, u onaj staklenik kad sam usla uuuh nije mi bilo svejedno, em vruce, em je fijukao vetar ne moze da se prodje izmedju drveca, imala sam osecaj da sam u dzungli i da ce da me pojede biljka ljudozderka user posted image

user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Botanicka basta u Bgd
7.6.2010 8:44:09   
Anoniman
joj buhla ne znam mozda je tako bilo prosle godine...sad je bas sredjeno...put i staza posut sitnim kamenjem belim, sve je obelezeno, oiviceno...

sa kolicima sam imala problem samo na penjanju na most na koji i nisam morala da se penjem ali sam bila sa mm pa smo uspeli..sve ostalo je prohodno i lepo.

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Botanicka basta u Bgd
7.6.2010 8:47:11   
buhla
verovatno su sredili, jer i jeste nesto bilo u radu prosle godine. provericemo user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Botanicka basta u Bgd
7.6.2010 9:40:06   
Ana RR
Mi smo bili u oktobru i iskreno, dopao mi se samo Japanski vrt..sve ostalo je bilo zapušteno..nadam se da je sada bolje..

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.6.2010 9:44:30 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Botanicka basta u Bgd
7.6.2010 13:54:11   
Anoniman
japanski vrt je najlepsi ali je i ostalo sredjeno...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Botanicka basta u Bgd
7.6.2010 14:02:07   
Unica
gledam ove slike i ako je sad tako sredjeno i mi cemo uskoro da malo uzivamo tamo.
deluje mi da je prelepo i pravo mesto da se malo nadise vazduha sa bebicom.
kad se samo setim kako je bilo pre godinu, godinu i po. tuga.

_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Botanicka basta u Bgd
7.6.2010 14:03:49   
Anoniman
cim sam usla ja sam osetila svezinu u vazduhu...
ma jedino ti komarci...oni su nas oterali..sad ne znam da li ih uvek ima ili samo posle kise...uh!

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Botanicka basta u Bgd
7.6.2010 14:53:16   
Unica
ima onaj autan za bebe, valjda smeju i bas male bebice da koriste... mrzim komarce...

_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Botanicka basta u Bgd
11.8.2017 12:11:22   
krin 40
Ja živim blizu a ne setim se da odem.Više sam divnih mesta u Bgd u obilazila dok sam ovde bila gost.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here