|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Brza vocna tortica
7.7.2010 15:26:49   
Mimče
Drage bila sam kod najbolje drugarice na rodjendanu i pravila je ovu torticu, vrlo je ukusna , laka i prija na vrucini....Ja cu sad da je pravim a vama evo recept posto je brza pa ako vam se prijede a vi navalite, pravi se brzo qa jos brze nestaje user posted image user posted image

Ivina brza voćna torta

3.5 pavlake umutiti sa 4 supene kasike prah šecera, moze vanilin šecer radi ukusa....
u to dodati voće po želji: breskve, ananas, miks egzotičnog voća ili bobičastog voća.....
Ređati red piskota pa fil, piskote, fil  i ostaviti da postoji u frizu....
Posle ukrasiti šlagom po želji
Praviti dan ranije da piskote upiju sok ili  ako se pravi isti dan ujutru piskote umakati u sok od voča ili mleko.......UŽIVAJTE


< Poruku je uredio Mimče -- 7.7.2010 15:27:10 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Brza vocna tortica
7.7.2010 15:38:15   
SUPER MAMA
Mimce user posted image user posted image user posted image user posted image za tortu.torta je odlicna jer moja svekrva redovno je pravi i veoma je ukusna.
Mislim da moja svekrva samo ovu tortu zna da pravi al je zato jaaako ukusna.

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Brza vocna tortica
7.7.2010 15:49:18   
Nena81
hahaha nije ovo ivina ovo je nasa STUDENTSKA tortica, user posted image user posted image user posted image

vrlo brzo se pravi, jeftina, a jos brze pojede

e letnje noci u studentskom domu nismo mogli da zamislimo bez nje
gde me podseti sad kad sam na dijeti user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Brza vocna tortica
7.7.2010 15:56:55   
Mimče
IZVORNA PORUKA: Nena81

hahaha nije ovo ivina ovo je nasa STUDENTSKA tortica, user posted image user posted image user posted image

vrlo brzo se pravi, jeftina, a jos brze pojede

e letnje noci u studentskom domu nismo mogli da zamislimo bez nje
gde me podseti sad kad sam na dijeti user posted image


e pa ja sam je nazvala po najboljoj drugi jer sam je tek sad jela ja sam od onih ludaka koji prave torte od tri sata , reform, cokoladne, plazma a i malo jedem vocne samo neku sa malinama ,
ih bre Neni ko da je ova torta teska, jos je i zdrava mlecni proizvod i voce mozes koje parce , ljub

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Brza vocna tortica
7.7.2010 16:02:58   
Nena81
eee kad bih se ja zaustavila na nekom parcetu...dok ne pojedem pola pleha ne stajem,lagana je bas je volim
cim skinem koje kg ja castim pravim i pozivam vas na druzenje negde u parkicu user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Brza vocna tortica
12.7.2010 18:38:44   
Anoniman
pomagajte! ja bas i ne znam da pravim torte,ustvari ne znam da improvizujem...
zelim da napravim tortu od jagoda,kupila sam gotove kore i slatku pavlaku,imam pudinga i imam smrznutih jagoda... moze li mi neko pomoci pa da napise kako da napravim fil i kako da iskoristim slatku pavlaku jer ja ne znam da li se ona sjedini sa jagodama ili se koristi posebno...user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Brza vocna tortica
12.7.2010 18:47:04   
Mimče
cici ajde ovako stavis tu koru sto si kupila i malo je namocis nekim sokicem vocnim ako imas visnju domacu, malinu svejedno neki sirupic i pokvasis koru, cisto da bude malo socnija (ne znam kakve su te kupovne kore) e slatku pavlaku umutis sa malo prah secera mada i ne moras , dodaj u nju obicnu pavlaku daa ti malo zakiseli torticu i onda kad to pomesas dodaj jagodice(odmrzni ih prethodno) i polako rucno izmesaj ili mikserom na 1 da ti se jagodice ne umljeckaju skroz,  odozgo stavi slag narendaj cokoladu ili istopi cokoladu pa kad se prohladi (da ti ne bi sve otopila) preli preko
OVO SAM SAD IZMISLILA I NEMAM POJMA KAKO CE DA IZGLEDA, unapred se ogradjujem ...a sad cu da ti ispisem recept druge brze torte koju ja spremam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Brza vocna tortica
12.7.2010 18:50:05   
Anoniman
joj mimce,cariceuser posted image
ovo mi zvuci skroz ok,e ja ti nemam smisla da tako to sve sklopimuser posted image
imam domaci sok od visanja i sve ostalo sto si napisala.. al vazi sacekacu i taj drugi recept user posted image

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Brza vocna tortica
12.7.2010 18:52:15   
Mimče
torta cas posla
 
600 gr keksa )avala, zlatni pek, pteeber...)
350-400 gr jafa keksa
1l jogurta150 gr prah secera

umutis jogurt sa prah secerom u to dodas skroz izlomnjen keks, pomesas malo da upije dodas seckani jafa keks na 6stine sitnije i sve smesas, ostavis u frizu da odstoji za to vreme operes i ocistis voce, jagode, breskve.......sta imas
izvadis masu oblikujes od nje koru stavis voce odozgo i preko slag ili krem slag od vanile
ljub prijatno
uh opet mi se krkauser posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Brza vocna tortica
12.7.2010 18:55:05   
Anoniman
joj njamaaaaa user posted image
mozda cu ipak otici po keks user posted image
hvala mimce,javljam sta sam uradila
p.s. valjda necu nesto zabrljatiuser posted image

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Brza vocna tortica
12.7.2010 19:00:34   
Mimče
neces, evo ja i Lule navijamo za vasuser posted image user posted image user posted image
ja sam mami takvu bas sa jagodama u maju pravila za rodjendan eve ti i slikica , lako je

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Brza vocna tortica
12.7.2010 21:24:26   
Anoniman
mimce,napravila sam je...nije mi bas ispalauser posted image
zato sto sam stavljala otopljene jagode pa mi ona smesa od dole sljonula...tu sam se zeznula,ali je ukusna super user posted image a inace sam stavila 700gr keksa i 450gr jafe da bi bilo jos gusce. sledeci put ce biti bolja,znam sad da ne treba da stavljam zaledjene jagode ili drugo voce zbog vode koju ispusta
hvala,pojescemo je mm i ja sami ahahhaha necu iznositi jer izgleda ko da ju je dete filovalo slagom....joj sto sam operisana od ukrasavanjauser posted image

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Brza vocna tortica
12.7.2010 23:42:44   
Mimče
IZVORNA PORUKA: lenaJe

mimce,napravila sam je...nije mi bas ispalauser posted image
zato sto sam stavljala otopljene jagode pa mi ona smesa od dole sljonula...tu sam se zeznula,ali je ukusna super user posted image a inace sam stavila 700gr keksa i 450gr jafe da bi bilo jos gusce. sledeci put ce biti bolja,znam sad da ne treba da stavljam zaledjene jagode ili drugo voce zbog vode koju ispusta
hvala,pojescemo je mm i ja sami ahahhaha necu iznositi jer izgleda ko da ju je dete filovalo slagom....joj sto sam operisana od ukrasavanjauser posted image


bar znas princip, a ukusna je i lako se sprema , samo iduci put stavi ili sveze vockice ili otopi smruznute, cmok

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Brza vocna tortica
14.7.2010 15:48:43   
Anoniman
e mimce,kad se stegla odlicna je,juce smo pojeli pola i ostalo je i za danas user posted image
jos mm je zove "ona prelepa torta" user posted image
dopala mu se,hvala,tu tortu zovem mimce user posted image

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Brza vocna tortica
14.7.2010 15:53:52   
Mimče
IZVORNA PORUKA: lenaJe

e mimce,kad se stegla odlicna je,juce smo pojeli pola i ostalo je i za danas user posted image
jos mm je zove "ona prelepa torta" user posted image
dopala mu se,hvala,tu tortu zovem mimce user posted image



nema na cemu mila tu sam ja i moje kulinarsko iskustvouser posted image user posted image kad god ti zatrebamo
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Brza vocna tortica
14.7.2010 15:57:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
bogami,trebace mi,ja nista ne znam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Brza vocna tortica
17.7.2010 17:56:44   
ivaj
lenaJe,nadam se da ces videti ovaj post posto hocu da ti napisem najprostiju a extra tortu sa kojom ne mozes da omanesuser posted image
Kupis u prodavnici gde je ono sve na merenje na tri mesta po 300 gr. slag krema od vanile.Uzmes tri posude i u svaku sipas po 150 ml. kisele vode,dodas u to slag krem i izmutis.
U jedan deo dodas 300 gr mlevene plazme,u drugi naseckane cokoladne bananice a u treci 100 gr euro krema. I ovim redom poslazes na tacnu,ohladis i to je to.
Mozda ovde i ima taj recept ali ja ne videh.Sve u svemu,odlicna je a nema sta da se pogresi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Brza vocna tortica
27.7.2010 13:09:29   
Anoniman
ivaj,ja sad videla...nikad nije kasno,taman za sledeci pokusaj user posted image
hvala draga,ovo mi je trebalo...najprostije a da ne omane user posted image user posted image

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica
Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here