|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
25.9.2013 23:06:44   
Bebilina
Cime vaza deca idu do skole/vrtica? Jel hodaju/voze "nesto" ili ih vi vozite? Kada pocinju da odlaze sami ili samo u drustvu vrsnjaka?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
26.9.2013 7:26:10   
Lu
Ja sam svog prvačića vozila prvih 7 dana iz razloga što nisu imali kombi, a da je imao odmah kombi išla bi sa njim nekoliko dana dok se ne navikne.
Sad ide u kombiju bez mene, ima ih troje samo iz našeg pravca, 2 km do škole.
Naravno ja ga ispratim u kombi i dočekam, staje nam ispred kuće.

< Poruku je uredio Lu -- 26.9.2013 7:27:12 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
26.9.2013 7:37:35   
Anck Su Nmaun
Mi smo jos mali, ja ih vozim ujutru i idem po njih, do skoro je T ujutru vozio mm kad krene na posao, sad kad idu obe u vrtic taj posao pripada meni.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
26.9.2013 8:38:26   
Peace*
Nama su i vrtić i škola u ulici, tako da se ide peške.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
26.9.2013 8:53:08   
Didy
Kod nas kao kod ASN, ja ih odvozim i dovozim. Vrtić nam je baš daleko, treba nekih 45 minuta brzog hoda peške. Nekad ih pokupim biciklom. Ili ih moja mama pokupi peške pošto je vrtić relativno blizu njihove kuće, 15 minuta hoda, a onda ih mm doveze kući autom kad krene s posla.
U školu će sigurno ići sami (možda ne baš od prvog dana), pošto nam je na deset minuta laganog hoda i taj put već znaju, često tuda šetamo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
26.9.2013 8:58:38   
Sandricak
Mi idemo malo kolima, a kada se parkiramo onda idemo pesaka nekih pet minuta, taman da se objasnimo da mora da bude dobar i da slusa vaspitacicu... user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
26.9.2013 10:37:04   
Bebilina
Mi smo u prvi vrtic isli kolima, sveki je vodila jer je bio blizu njenog posla, pa nam je drugi bio prekoputa imanja, samo predjemo ulicu, pa poslednji na skoro 3km, ali smo uvek isle biciklom za 10-15min, ona u sedistu iza mene.
Sad nam je skola na 10min peske i ili hodamo ili idemo biciklama. Cera kad ja hodam vozi skuter, kad sam na biciklu ide i ona svojim. Imamo tamo parkinge za skutere i bicikle i sve njeno ostavimo.
Mi u principu izbegavamo kola koliko god mozemo. Skola ima program za podsticanje hodanja/skutera/bicikli radi zdravlja, rekreacije i zastite zivotne sredine. Za godinu i nesto je cera samo tri puta iz skole bila pokupljena kolima, kad smo kretali nekud. Zbog nas i drugara sa istim navikama je njen razred osvojim zlatnu cizmu za hodanje do skole user posted image Ni kisa, ni sneg nam nisu problem, na sankama sam ih prosle zime vukla user posted image
A vodimo je mm ili bata i ja i tako ce biti sigurno do njenih 9-10god zbog lokacije na kojoj smo. I inace nije praksa da deca ranije sama idu, osim ako nisu bas blizu skole. Ide se ili u grupama sa drugom decom i bar jednim roditeljem, ili sa svojim roditeljima.
Meni mnogo znaci da idu u lokalnu skolu, da ne moramo kolima, da sticu zdrave navike. Dok stigne do ucionice ona se istegla, razmrdala, udahnula svez vazduh, nahranila mozak kiseonikom i spremna je za rad user posted image
I ja sam hodala po oko 1.5km i do osnovne i srednje.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
12.10.2013 17:25:34   
Olga75
u vrtic peske , u drugoj ulici je a skola je prekoputa pa ce i u skolu peske user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
5.11.2013 8:33:50   
vikiveki
Moja ćera do škole ide peške ,a dečake taja ujutru odveze kolima pošto je hladno a vraćaju se peške.Kad je zimi baš h+ladno onda gledamo da se iskombinujemo i da ih teja i vraća kući

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
26.2.2015 19:17:18   
mila83
Mi idemo uglavnom peske, bas kada je hladno ili kisovito,onda tata vozi user posted image .Klinci vise vole pesaka.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
26.2.2015 19:34:53   
veselicaa
Uglavnom pesaka ali kada je hladno i pada kisa onda ih vozimo kolima.Kako u skolu polazi u pola osam moja A iskreno vise voli da je vozimo user posted image Dok je isla u predskolsko isla je kasnije oko pola devet,pa je nekada isla i biciklom.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
27.2.2015 13:51:06   
Bibilib
Mi pesacimo tako je bolje i za Marka i za mene....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
24.3.2015 9:33:01   
Peace*
Moj sin je jutros otišao sam (sa drugaricom) u školu! user posted image
Jeste da mu je škola iza ćoška, ali do sada nije hteo sam, a sada je ladno prihvatio. Porasla moja beba! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
24.3.2015 18:39:43   
Azra_
Peaceuser posted image ! Beba! Nemoj da te čuje momak!user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
24.3.2015 19:04:31   
serpica
Nama je i vrtic i skola na 3 min hoda od kuce..idemo pesice user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
28.6.2015 23:06:05   
vikiveki
Moja deca i ćerka i sin idu pešice u školu...jeste da im treba malo više vremena, ima peške oko 15 do 20 min,ali smatram da je bolje tako nego da ih non stop vozamo kolima.I da hoću ne mogu jer nam se smene ne uklapaju sa smenama u školi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
18.7.2015 17:16:51   
mila83
Evo ovde da se pohvalim malo,Milica je zadnjih mesec i po dana sama isla do svoje skolice(predskolskog) a to je u zgradi osnovne skole koju ce pohadjati od jeseni. Zivimo blizu,ima nekih 6-7 minuta do skole,na kraju ulice samo.Tako ce i ostali klinci,samo u slucaju nekog nevremena,vozice se autom do skole.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
6.9.2016 10:51:52   
NadaR
Nama je skola udaljena nekih kilometar ipo od kuce. M pješači ili ide biciklom do drugara koji živi pored škole .
Ako je ružno vrijeme ili mrak (peti cas u drugoj smjeni zavrsava u 17:45 user posted image ) , vozimo ga .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
6.9.2016 11:38:01   
IvanaSK RR
Sin ima nekih petnaestak minuta do skole. Poceo je sam da ide i da se vraca u drugom razredu, drugo polugodiste. Ide pesaka. Danas me pitao da li moze autobusom(to je jedna stanica). Nisam mu dozvolila, rekla sam da cemo se dogovoriti pa ce ici uskoro.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
6.9.2016 11:43:06   
dijana1*
Mi do skole i vrtica imamo 100-105 metarauser posted image
I da idemo peskeuser posted image
Jotros je Kosta u vrtic isao trotinetom.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
6.9.2016 12:39:51   
Anck Su Nmaun
Vrtic nam je oko 1 km od kuce, uglavnom autom idem po njih, kad sam baas raspolozena odem peske.

Par puta su trazile busom , jer im je to zanimljivo, a imamo dve stanice do kuce. Onda im je to bilo malo pa smo jednom obisle ciitav grad dok se bus nije vratio na pocetnu stanicu user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
6.9.2016 12:45:44   
gagana83
Mm vozi Unu u skolu jer je prilicno daleko. Pesice bi trebalo bar 25 minuta.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
16.12.2016 9:44:04   
Anck Su Nmaun
Kao sto sam pisala vozimo ih, mm ujutru odveze ja popodne odem po njih. Ponekad kad sma raspolozena i lepo je vreme prosetam sa V kolicima pa svtratimo na igraliste.
Kad krenu u skolu bice ista prica iako je na 5 minuta.
Stvarno ne znam u ovo ne normalno vreme kad cu ih pustiti same da idu user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
17.12.2016 14:05:29   
Mala Elena
Autom od skorije jer je mm firma promenila lokaciju na Nbg pa bi mnogo kasno dosao po nju ako bi isao gradskim.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista
26.6.2017 21:08:58   
Sanjica26 RR
Mi cemo u skolu pesice. Skola nam je dva minuta od stana. Sofi u vrtic vodimo kolima. Malo nam je dalje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here