|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Coca cola
7.11.2008 10:58:12   
Anoniman
Nikada u životu nisam volela gazirano.
Nikada ga nisam pila... možda po nekad (čitaj: max 1 mesečno) flašicu Coca cole, čak češće Fanta narandže.

Poslednjih 3 nedelje sam totalno odlepila za Coca colom. Pre podne na pauzi za doručak - umesto jogurta: Coca Cola. Na putu kući, prodavnica - Coca Cola. Strašno. Uopšte ne znam odakle to. Jednostavno sam jedan dan ušla u prodavnicu, ne znam kako i zašto sam uzela Coca colu i od onda haos u mom organizmu.

Jel istina da možeš da se "navučeš" na Coca colu? Jedno vreme je bilo priča o tome da treba biti oprezan jer niko ne zna njen tačan sastav, i da čak postoji mogućnost da sadrži kokain.

Apropo onog lepog linka... tamo sam napisala da je to zbog Coca cole...
Iznervirala sam se, otišla, popila Coca colu, vratila se i iz prve odradila stvar kako valja.

user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 4.12.2016 18:03:15 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: coca cola
7.11.2008 11:31:45   
guppy RR
Pa... ja verujem da stvara zavisnost. A sad... dokazi? nemam.

uz sve to .. čista je hemija.... ništa prirodno nema tamo... što bi trovala organizam?
pišem ovo ko neki čistunac... a ja sam fan Coca Cole Zero user posted image kad idem na kaficu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: coca cola
7.11.2008 11:42:57   
Anoniman
BLJAKS! Ja ne volim Zero, mnogo mi je slatka, skroz mi se ulepe usta.
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: coca cola
7.11.2008 13:26:33   
Jeca*
Moj mladji brat, rodjeni, je imao trovanje koka kolom kad je bio klinac. Pio je nekoliko dana zaredom i dobio visoku temperaturu, povracao....strasno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: coca cola
7.11.2008 13:28:14   
Anoniman
UH!?
user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: coca cola
7.11.2008 13:41:22   
andrijana
Ja je pijem ponekad jer nije bas zdrava! Izbegavam gazirano ali lepo ide uz kaficu.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: coca cola
7.11.2008 13:45:49   
Lu
Ja nepijem colu, bezveze mi je okus ali se moj mužić baš navukao,j a mu trubim da će oboliti, kaže šuti šta bi tek da pijem pivo ili neki alkohol i ja onda šutim, ali znam da ne može biti zdravo nikako.

< Poruku je uredio Lu RR -- 20.1.2011 11:43:00 >

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: coca cola
7.11.2008 13:51:02   
Anoniman
Drugaricin tata je kupovao na gajbe. Kada u gajbi ostane svega 1-2 flaše od 1,5l, on trči da kupi novu gajbu da slučajno ne bi ostao bez.
Onda mu je doktor zabranio da pije.
Ne sećam se šta je bio razlog, baš ću pitati.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: coca cola
7.11.2008 17:40:20   
oliveradj
Kao dete sam pila je koliko mi das uzas. Sve pretrazim jer znam da je negde ima jos za drugi dan preko dana tri litre i da mi das jos mogla bi jos popiti. Nije mi bilo nista vremenom pre nekoliko godina unos sam jako smanjila samo od sebe, onda mi je kolega koji pije pepsi i ne moze bez nje poslao mejl o koka koli da sipas koka kolu u wc skoljku i ostavis sat vremena jako dobro ocisti skida kamenac sa zardjalih slavina da odlicno skida rdju... i o njenim stetnostima je pisano na mejlu. Sad je uopste ne pijem, gazirano bez kojeg nisam mogla da zivim sada popijem ponekad kiselu vodu ostalo sve guste i bistre sokove. Jedino mi se slatkisi nikako nisu zgadili sve bi dala da se njih resim tamanim ih kao narkoman za slatkise, kada nemam nista slatko u kuci trcim u prodavnicu i uvek se navadim na nesto novo isprobavam do besvesti. Cak mi je kolega poslao mejl da je neko dete umrlo pojelo je mentos bombonu i pilo coca colu mislim da mu se desilo nesto nalik eksploziji u stomaku i da je umro od gusenja. Za ovo nisam 100% sigurna da je bila coca cola.user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: coca cola
7.11.2008 18:01:48   
guppy RR
Da, da, to je istina!
Kucaj u Youtube mentos i coke i dobićeš malo more filmića, ako se pravi "eksplozija" sa coca colom i mentos bonbonicama.

Evo JEDAN PRIMER (KLIK)

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: coca cola
7.11.2008 22:23:35   
Anoniman
E, sada sam se jako skenjala... a pre čitanja posta sam javila mužu da kupi koka kolu... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: coca cola
8.11.2008 5:42:19   
gracija
Mi na svu srecu nemamo tu naviku da pijemo coca colu,muz ponekad a ja ama bas nikad.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: coca cola
19.1.2011 21:38:57   
bebać
Obožavamo je sve troje...ja sam je pila čitavu trudnoću...a za nas su baš ovi praznici jer dobijemo i pola litre gratisuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: coca cola
19.1.2011 21:43:18   
magnetic
Nisam je pila godinu dana.Tako mi fali dok jedem picu.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: coca cola
19.1.2011 21:45:06   
New Mom
Obožavam! Nema dana da ne popijem bar litru. Kod koga god odem nikad me niko ne pita "šta bi da popijem", to se zna.user posted image  Mm isto voli, ali može i bez nje.
Ali nikako light ili zero, samo clasic, po mogućnosti limenka ili staklena flašica.
Jedini period kad sam pauzirala je bila trudnoća, do 2 nedelje pred porođaj nisam liznula ni kap (isprepadala sam se na početku oko uticaja kofeina na trudnoću).
Moram priznati da je strašno to nekad, kad ne pijem nekoliko dana imam prave simptome apstinencije - glavobolje, gorak ukus u ustima, razdražljivost...

< Poruku je uredio New Mom -- 19.1.2011 21:50:23 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: coca cola
19.1.2011 21:48:28   
bebać
New mum to se zove zavisnostuser posted image meni je tako bez kafeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: coca cola
19.1.2011 21:50:51   
New Mom
Zato meni kafa ne treba (niti je pijem).user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: coca cola
19.1.2011 21:51:07   
magnetic
A meni bez cokolade

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: coca cola
19.1.2011 21:51:11   
Ana RR
Uh, bolje da ne znate šta sve ide u coca colu i kako im izgleda tj. miriše proizvodnja user posted image

Samo ću reći da je organizmu potrebno dve nedelje da se izbori i izbaci samo 2dl popijene coca cole.. a gde je ceo litar i više.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: coca cola
19.1.2011 21:54:12   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jedno vreme je bilo priča o tome da treba biti oprezan jer niko ne zna njen tačan sastav, i da čak postoji mogućnost da sadrži kokain.



Ovo je tačno, prva koka kola je nastala tako što je neki apotekar pravio sirup za kašalj i unutra stavio kokain. Od tog recepta se krenulo, ko zna čega danas ima unutra. Sirovina za pravljenje koka kole se uvozi kao sa upozorenjem "otrov".



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: coca cola
19.1.2011 21:54:57   
bebać
Ana nemoj nam kvarit temuuser posted image user posted image

pusti nas ženo....vidiš da smo sve zavisne ovdje od nečegauser posted image

Anči šalim se jauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: coca cola
19.1.2011 21:55:34   
New Mom
Ana, na svojoj koži sam to osetila tokom trudnoće. Strašno, verujte mi!
Opet, čim je prošlo nekoliko meseci od porođaja ja poletela da je pijem (mada se trudim što manje zbog dojenja).
Nikako da se opametim, a gledala sam svašta (imali smo pacijenta sa cirozom jetre zbog kole).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: coca cola
19.1.2011 21:55:40   
sneza24
Ja vise volim Pepsi Twist mada mogu i colu.
Ali nisam zavisna mogu danima bez nje a mogu isto tako danima da je pijem.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: coca cola
19.1.2011 21:56:10   
Ana RR
user posted image user posted image moram malo da vas zaplašim user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: coca cola
19.1.2011 22:00:23   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: New Mom

Obožavam! Nema dana da ne popijem bar litru. Kod koga god odem nikad me niko ne pita "šta bi da popijem", to se zna.user posted image  Mm isto voli, ali može i bez nje.
Ali nikako light ili zero, samo clasic, po mogućnosti limenka ili staklena flašica.
Jedini period kad sam pauzirala je bila trudnoća, do 2 nedelje pred porođaj nisam liznula ni kap (isprepadala sam se na početku oko uticaja kofeina na trudnoću).
Moram priznati da je strašno to nekad, kad ne pijem nekoliko dana imam prave simptome apstinencije - glavobolje, gorak ukus u ustima, razdražljivost...


jos jedna zavisnica se prijavljuje u klub user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here