|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crna magija
13.4.2009 10:04:34   
Anoniman
[Sadržaj poruke je obrisan]

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.11.2012 10:46:54 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Crna magija
13.4.2009 10:13:08   
Sneža
Joj,ja kada čujem da neko priča kako mu je neko "nabacio"ovo ili ono,momentalno mi se digne kosa na glavi!Aman ljudi,sami sebi trujemo glavu i mozak crnim mislima i razmišljanjima,pa je onda po meni neki logičan ishod da ti se i dešavaju sr***.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
13.4.2009 10:14:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Crna magija
13.4.2009 10:18:29   
Anoniman
Ja verujem u to ali se i plasim mnogo od toga!


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Crna magija
13.4.2009 10:19:30   
Sneža

IZVORNA PORUKA: gagi

Pa zato i kazem mislim da to rade bezposlene zene i licno ne vjerujem u to.

sa ovim se skroz slažem!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Crna magija
13.4.2009 10:20:10   
Anoniman
Dok vam se ne desi necete verovati!

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
13.4.2009 10:21:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Crna magija
13.4.2009 10:37:25   
Anoniman
Pa zato ti je nasa timocka krajina poznata po tome!Desavalo se i nasoj porodici,tj.mami i bratu kad je bio mali!
Kad se moja mama udala za tatu (ona vlajna on iz srpskog sela) smetalo je nekim seljankama sto je dosla vlajna za snajku i nesto pravile da se rasture i bili su blizu raskida i moja baba(mamina majka)ode kod neke babe vracare i ova joj kaze:"Cerka ti je na svadbu dobila neku paru koja je bila mnogo puta presavijena e ta joj pravila da se rasture",dodje baba kuci i pita mamu jer je dobila neku paru mimo poklona ona malo razmisljala i kaze da jeste od neke babe opet su bile kod te vracarke radila sta je radila i od tada se sve vartilo u normalu!
Brat i ja bili mali i tetka nas za docek nove godine izvela na trg malo i vracamo se i brat pored vratiju nasao neku flasicu i uzme je i baci na gornji sprat,proslo neko vreme i moj brat je malaksao,moji ga izvode napolje na terasu,umivaju ga,on ne moze na nogama da stoji,muka mu je... odvedu ga kod lekarai doktori pitaju moje sto su doveli tako zdravo dete! Ode moja mama kod neke babe i ona kaze da je neka komsika pravila te smicalice i kao vrati vodu,ja ne znam kako to ide i kaze vratice joj se! Desilo se lose dvema komsikama iz zgrade u tom periodu!
U mom selu imam dve neke dalje sestre i umre im otac,posle sahrane starija ne moze da se ispravi od bolova u stomaku,vodili je kod lekara,pa u Beograd i ja ne znam gde sve i nista joj nije kazu doktori,ode njena baba kod vracarke neke i ova joj kaze da je na sahranu neko izmerio koncem visinu,umotao konac i baci u grob,i da je taj konac negde kod dzepa njenog oca! Nisu verovali ali njeno se stanje nije poboljsavalo i oni iskopaju les i nadju taj konac njene duzine zamotan! Zakopali su coveka ponovo i ovoj kao da nista nije bilo! I toj nekoj zeni se desilo nesto lose posle tog vracanja vode!
To su samo primeri mali bzvze ali cula sam jos mnooogo prica i mene je mnogo strah toga! Samo nek se duplo vrati onima koji rade to!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 13.4.2009 10:39:30 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 8
   [Obrisana poruka]
13.4.2009 10:41:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Crna magija
13.4.2009 10:44:25   
Anoniman
Da rade besposlene babe i nenormalne zene koje misle da ce magijom da postignu nesto! Nije to nista sta sam ja cula sve...user posted image
Mene je licno strah od tih magija jer verujem da ima necega i samo da se vrati duplo onima koji su spremni za tako nesto!


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
13.4.2009 10:45:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Crna magija
13.4.2009 10:52:03   
Anoniman
Koliko sam ja citala greh je verovati u te stvari i naravno raditi te stvari ali kad osetis na kozi mozes samo da molis Boga da im se vrati troduplo!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Crna magija
13.4.2009 10:55:59   
Modessty
Ne mislim nikoga da uvredim ali meni su sve to gluposti!
Ma kakve bre vradžbine! Da toga ima Srbi bi bili istrebljeni i pre 20 veka!user posted image tolko smo zadrti i ljubomorni jedni na druge
to je ono "da komšiji crkne krava"user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Crna magija
13.4.2009 10:57:21   
Modessty
To se izgleda dešava još samo po nekim manjim sredinama gde ljudi imaju vremena da tračare i rade takve gluposti! Ja bre od silnog trčanja i obaveza i preživljavanja nemam vremena ni da pomislim na te stvari!!!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Crna magija
13.4.2009 11:12:13   
Anoniman
Sto bi rekao moj prijatelj "Dokoni um je djavolje igraliste"!

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Crna magija
13.4.2009 11:35:46   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Modessty

Ne mislim nikoga da uvredim ali meni su sve to gluposti!
Ma kakve bre vradžbine! Da toga ima Srbi bi bili istrebljeni i pre 20 veka!user posted image tolko smo zadrti i ljubomorni jedni na druge
to je ono "da komšiji crkne krava"user posted image


ne da crkne, nego prvo da se razboli, da se malo muči user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
13.4.2009 12:09:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Crna magija
13.4.2009 12:10:45   
Anoniman
Ma sada je ok,bilo davno!
Imala sam kao i ja veze neke sa tim cudima kao drugaricina mama me vezala jer su ljubomorne i da mi nista od ruke nije islo,to jeste da mi nista nije islo od ruke ni u skoli ni nigde ali neverujem u to bas...ali eto neki slucajevi su bili tako da me cisto strah malo...


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 13.4.2009 12:13:40 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Crna magija
13.4.2009 12:11:15   
NadaR
Znam da postoji ali ne krecem se u takvim sredinama i ne kontaktiram sa takvim besposlenim babamauser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Crna magija
13.4.2009 14:21:03   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ne da crkne, nego prvo da se razboli, da se malo muči user posted image


user posted image user posted image user posted image
e to si u pravu! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:16:09   
Anoniman
Ja sam bila pre pobacaja, kod jednog sto gleda da li imas neku magiju... I sve mi je pogodio... Cak me je pitao da li je dr rekla da je sve u redu sa bebom, ja kazem da jeste a on me nekako cudno pogledao... I kao dobro... Znaci, znao je, ali nije hteo da mi kaze... Tako da, od tad verujem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:19:11   
Snelle
Mislim da niko sa time ne treba da se petlja. Opasne su to stvari i igra sa djavolom! 

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:22:56   
Anoniman
Slazem se... user posted image
Ja se toga plasim!



< Poruku je uredio pcelica Maja -- 26.4.2010 15:23:30 >

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:28:52   
anuksunamun
Isusova molitva leci sve ...a ne gatanje kod gatara resavati....to su aegntivne energije usmeravane na odredjene ljude od strane onih koji se bave "magijom"...ali to je glupost ako ne verujete u to...a timocka i negotinska krajina bi mogla malo u skolu da krene :):):):)a nas Otac Tadej kaze "kakve su ti misli ,takav ti je zivot!"-to je jedina istina....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Crna magija
26.4.2010 15:29:24   
Snelle
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Koliko sam ja citala greh je verovati u te stvari i naravno raditi te stvari ali kad osetis na kozi mozes samo da molis Boga da im se vrati troduplo!


Draga moja, nemoj pogrešno da me shvatiš, ali od Boga ne možeš tražiti da se nekome za njegovo nedelo sve troduplo vrati - ne funkcioniše to tako! Veruj u Boga i moli se da ti ljudi shvate šta rade i da postanu svesni kakve grehe prave, a sa ovim "oko za oko, zub za zub" nećeš postići nikakav napredak, veruj mi.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here