|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crna magija
3.7.2011 16:51:48   
Verus
Uzasno Ana....a moram reci da sam u vise navrata razgovarala sa jednim covekom, za kojeg puno ljudi zna, i on mi je rekao stvari, koje su se dogodile.  Znaci nista magija, nego jednostavno vidovitost.  Verujem da neki ljudi imaju tu moc...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Crna magija
3.7.2011 16:54:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Znaci nista magija, nego jednostavno vidovitost.  Verujem da neki ljudi imaju tu moc...

I ja verujem u to. Ali takvih ljudi je jako malo. 99% su sarlatani.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Crna magija
3.7.2011 17:07:31   
Verus
Upravo.  Mada, i biblija upozorava na lazne vidovnjake.  Samo mali procenat njih su pravi, "poslati od boga" da pomognu odredjenim ljudima. Ovaj covek kaze, da i kad moze da vidi smrt, "nije njegovo da se mesa". 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Crna magija
3.7.2011 17:31:04   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Znaci nista magija, nego jednostavno vidovitost.  Verujem da neki ljudi imaju tu moc...

I ja verujem u to. Ali takvih ljudi je jako malo. 99% su sarlatani.

Znas ti,bila ja trudna.Odem kod sestre na kafu,kad tamo neka njihova komsika,mlada 30-tak godina.
Prica meni moja sestra ispred nje:Kada sam ja otisla za Svajcarsku,to niko nije znao,ona je gledala mojoj svekrvi u solju i rekla:Tvoj sin ima devojku,ona je na dalekom putu,vratice se uskoro,na praznik,i docice da zivi kod vas.Tako je i bilo,moja sestra,vrati se iz Svajcarske da bi se udala,tada je bila njihova slava!
Ok,hajde da je i ja proverimuser posted image :
Ako vec znas da gledas u solju,vidi tu sta ,,pise'' za moj porodjaj,da li pise kada ce?
A,da,bice uskoro,porodices se na svetac.user posted image
Otisla ja u bolnicu zbog pritiska,pitam ove zenice koji je svetac u skorije vreme,kazu mi;Sutra je,znaci 16.11. I znate sta,porodila sam se 18.11!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Crna magija
3.7.2011 17:46:00   
Verus
Hej cind, pa iz solje nije lose pogodila, tj. omanulauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Crna magija
3.7.2011 18:06:02   
PoisonEve
Ne osudjujem ljude koji se usled nekih jako teskih zivotnih situacija i prekretnica posrnu krajnjim merama trazeci lek i nadu na pogresnim mestima od pogresnih osoba. Ne daj Boze da se bilo ko od nas nadje u takvoj situaciji. Ogromna ekspanzija silnih vidovnjaka i vracara je buknula upravo u 90-im usled mnogih ruznih stvari i ratova!
Te majke koje su davale zadnji dinar iz kuce vracari da bi saznale kada ce im se sin vratiti sa ratista. Uzas!
Ali ostro osudjujem te bedne babe i kvazi magove koje su koristile nemilosrdno nesrecu drugih i bogatile se na tome!
A moje misljenje je da crkvu ipak ne treba mesati u te stvari, jer svestena lica i sama Biblija ne propagiraju paganizam, uroke i vidovnjastvo.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Crna magija
3.7.2011 19:26:00   
Verus
biblija ne propagira, da, ali pominje prave proroke i lazne...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Crna magija
3.7.2011 21:28:36   
Lu
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Ne verujem u takve stvari, ali verujem da ljudi koji se na to obaziri i imaju iole vere u vradzbine i slicno mogu i podsvesno da svoj zivot vode u tom i tom smeru koji ce ih navesti da urade te "sudbonosne" stvari, odnosno da oni koji veruju na njih ima uticaja...

Slažem se!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Crna magija
4.7.2011 10:57:11   
Zell
Ne verujem. Neke lose stvari koje su mi se desavale objasnjavam na drugi (logican) nacin. Da li postoji user posted image u kojim razmerama moze da utice na nekoga user posted image Mislim da je sve stvar energije... kao sto se nakon susreta sa nekim osobama koji na neki nacin "zrace" negativnom energijom osecate iscrpljeno i smoreno.... znam i za nekoliko slucajeva kad su mi bliske osobe dobile poklon (u jednom slucaju sobna biljka) od tipa gore navedene osobe sa jako izrazenom neg.energijom prema ovoj kojoj je dala poklon i dan za danom problem jedan, drugi.... neraspolozenost, svadje dok joj nije palo na pamet (ne zna ni sama otkud joj to valjda povezala vreme pocetka desavanja) i baci tu biljku sve sa saksijom u kontejner.... posle par dana situacija kao sto je bila i pre user posted image . Naravoucenije: birajte s kim provodite vreme i vodite racuna od koga sta dobijate.
Sto se tice ovih vidovnjaka, proroka, magova i sl. mislim da ima vise stete nego koristi klik 

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Crna magija
18.7.2011 16:22:49   
ivaj
Ne znam da li sam ranije pisala nesto na ovu temu,nemam vremena sad ni da trazim.

Znam samo da je kod nas naisao veoma cudan period.Zatvorili smo radnju koju smo drzali sedam godina,nikad nismo finansijski losije stajali,muz i ja smo naprasno poceli da imamo probleme a do skoro sam mislila da imam pa skoro idealan brak,deca su nemoguca,jelena vristi i slabo spava,ja sam psihicki lose-lose spavam,neprestano sam umorna,uvece kad legnem osecam mucninu,nervozna sam da mislim da cu da poludim,ali...
Opet odbijam da verujem da postoji ta crna magija ili sta vec.Ne mogu da kazem da mi nije padalo na pamet ovih dana,jer prosto coveku u ovakvim trenucima svasta prolazi kroz glavu,ali necu da dozvolim sebi da se prepustim.Jer ako krenem da razmisljam u tom pravcu,prepusticu se tome i misliti da je drugi kriv,obilazicu vracare i budale koje ce mi uzimati pare,a ja cu sve vise tonuti.

Zato zelim da verujem da je ovo samo los period,cim stignem otici cu u crkvu,ovde u kuci upalicu kandilo,okaditi stan i pomoliti se.Jer ako sam ja zaboravila Boga,valjda nije on meneuser posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Crna magija
18.7.2011 17:08:59   
Sanjica26 RR
Ivajuser posted image user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Crna magija
23.10.2011 11:39:45   
limunada
Ja sam navodno nagazila na nesto,evo kako sam prosla:padne noc a ja drhtim u sebi,mojima nisam dala da legnu bojala se,kad oni legnu ja ostavim svetlo,popnem se na krevet i placem i tako dok ne svane,cim svane ja zaspim,moji ludeli mislili su da umisljam,a kad zaspim sanjam samo najgore,ko da sam pocela luditi.To je tako trajalo,bukvalno svako vece placem i drhtimpa budim mamu,morala je biti kraj mene dok ne zaspim.Zatim sam navalila da idemo u bosnu kod strica a nikad pre nisam tako i odemo i tamo mi pomognu,posle toga,bolje sam spavala al opet sam tv ostavljala,al mi je bilo mnogo bolje,da zaboravila sam napisati da sam i u crkvu isla,molila se.Inace da napisem zivela sam u selu gde zive rumuni,nezelim nikoga da uvredim,al oni su poznati po tome i sami kazu.Nakon nekog vremena naisla sam u mojoj ulici na putu,rukavice kao one doktorske,perje od guske i pepeo sve tako nabacano,tako da nezelim verovati u to al ima zlih ljudi koji nemaju druga posla.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Crna magija
23.10.2011 12:22:59   
Lu
Limunado samo se ti pomoli i biće sve OKuser posted image
Inače i ja spavam pri svjetlu, u hodniku je upaljeno zbog malog ija sam tako navikla, ako u noći slučajno nestane struje ja se probudim i upalim lampu!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Crna magija
23.10.2011 12:35:34   
limunada
user posted image molim se svako vece najbitnije mi je dete user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Crna magija
23.10.2011 22:43:41   
anchik
potpuno se slazem sa ivaj.
ja sam odrasla u timockoj krajni gde je vlaska magija jako rasprostranjena. celog zivota sam imala prilike da slusam o tome, kako je neko nekome ``bacio, napravio, uradio NESTO``... ne verujem u to. mislim da, ako se predas i ne pomislis da ce sve ici na bolje, bice samo peh za pehom. a onda, covek se samo deprimira i pomislja kao nema drugog izlaza do vracara.
jedna od cura na RR ima jako dobar potpis koji stvarno treba svi da usvojimo: dobre misli privlace dobre stvari (nemojte zameriti ako nisam bila bas tacna) 

_____________________________

ako ti kazem da o necemu ne razmisljas, mislices na............

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Crna magija
23.10.2011 22:53:39   
Didy
Ja ne verujem uopšte. I ja sam kao mala stalno plakala, bojala se da spavam sama u sobi, budila mamu, sanjala gluposti... Ali to je sve bilo od previše horora koje sam ispod oka gledala sa starijim bratom i sestrama. Sad ne mogu da spavama kad nije mrkli mrak. Nemam problem da ostanem sama u kući (ili sama sa decom) danima i noćima dok je mm na službenom putu, nikad nikog nisam zvala da spava kod nas.
Iskreno mi je žao ljudi kad naletim na one kanale sa vračarama i prorocima. Žao mi je što im uzimaju pare budale za budalaštine. I žao mi je svoje dece što će i ona odrastati u ovako zatucanoj sredini.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu anchik)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Crna magija
25.10.2011 16:25:37   
enavanja
Neko veruje neko ne. Kazu da je najbolje ne verovati i zasticen si od svega toga. Takodje kazu da toga ima samo po malim mestima, selima itd. i to je velika greska. Ja zivim u gradu, i verujem da to zaista postoji, redovno idem u crkvu i molim se bogu za sebe i svoje dete i muza. I sigurno je da postoji razlog zbog koga verujem i podelicu sa vama pa vi mislite sta hocete. Dok sam bila mladja, kevi i calu su svakakve stvari bacali i na nas i na kucu itd. A onda je moja rodjena sestra (tada 3 ili 4 razred) iznenada dobila neku alergiju, normalno vodili je u dom zdravlja, primala silne urbazone i sta vec ide za to. Na kraju je zavrsila na institutu za majku i dete, gde joj je mesec dana vrseno ispitivanje na sve moguce alergije i nista. Da zaboravila sam da napomenem da to nisu bile tackice tufnice ili nesto drugo nego brojevi i slova, ali bukvalno iz 3 u 8 pa u 9 i sve tako. Na kraju je mojoj majci sestra iz bolnice rekla da njoj vise nije mesto tu, medicina tu nista ne moze, nego da potrazi negde pomoc, misleci na neku babu... To je samo jedan slucaj toga a bas ih znam puno. Ja u to verujem ali ne razmisljam o tome molim se bogu palim svece kad god mogu da odem do crkve, kadim kucu kad se setim i to me nekako najbolje umiri.user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Crna magija
25.10.2011 16:41:35   
minavb
Sve i da vidim nekoga da vraca, ne bih verovala da moze ikako da deluje. Ja sam totalni nevernik.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu enavanja)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Crna magija
25.10.2011 16:45:03   
JMPM
Ja ne mogu da verujem da neko moze da poveruje user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Crna magija
25.10.2011 16:51:24   
enavanja
Svaka cast svakom, a da iznesete uvece ves na zicu i zaboravite da pokupite, i ujutru ustanete a ono sve majice isecene sa leve strane i isprskane sa necim, mora da su ga ptice nocu pokljuckale, a majka posle toga dozivi klinicku smrt. Ma daj kako da ne poverujem, nego hvala bogu pa vam se takve stvari nikad nisu desile pa ne mozete ni da verujete.
user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Crna magija
25.10.2011 16:58:49   
minavb
Mi smo nasoj komsinici stalno sekli i gadjali ves blatom kad smo bili klinci, jer nam je isekla svaku loptu koja je pala u njeno dvoriste. Za klinicku smrt postoje medicinski razlozi, ja bi ih tu potrazila.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu enavanja)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Crna magija
25.10.2011 17:06:30   
enavanja
ne kazem da je zbog toga imala klinicku smrt, dovoljno sam skolovana za to, da je srcani bolesnik to je sigurno. Usred jovanskog mraza ne verujem da ima blata, a kako bas sve na levoj kako nije negde drugo npr. desna ili oko vrata ili gde vec, i to bas njene stvari kako nisu moje ili tatine ili sestrine. Ma uostalom svako ima svoju viziju toga, rekla sam vec neko veruje neko ne, boze moj, svi smo mi razliciti. Samo znam da onaj kome se nisu desile "takve" stvari nemoze ni da veruje.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Crna magija
25.10.2011 17:10:50   
minavb
U pravu si, svako drugacije gleda. Ja sam veliki skeptik, kad bi nekom drugom bilo ocigledno da se radi o crnoj magiji, ja bih opet nasla neko drugo objasnjenje.
Pricam ja skoro koleginicama o Vanjinom refluksu i problemima, i one mi kazu ''da si ga vodila da mu gase ugljevlje, nista se ne bi desilo''. Mlade zene, jedna '76. a druga '74. godiste.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu enavanja)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Crna magija
25.10.2011 17:22:28   
mikica sa
svakom svacije, sto bi rekao nas narod. pa tako i onima koji se time bave i laznim koji uzimaju pare od naroda.
ja sam slicno kao i Verus imala takvih slucajeva u blizoj okolini tako da sam vidjela neke stvari svojim ocima. to su situacije da se zaista zapanjis i ne znas vise sta da kazes ili mislis! molim se Bogu i mojoj mami koja je gore sa andjelima, da stite i cuvaju moju bebu i porodicu i to me i drzi. kad mi je najgore i najteze u zivotu bilo sacuvala me je vjera u Boga. mada, uvijek postoji i neka "visa sila" kako se kaze (ne mislim samo na Boga) u obliku zlih ljudi kojih se treba cuvati. i ja sam kao i Ana bila savjetovana od mame da kod nekih ljudi nista ne jedem itd. znaci, nesto ima. to vam je kao onaj crno bijeli znak. u svakom zlu ima dobroga i u svakom dobru ima zla, pri tome mislim na ljude i njihovo ponasanje.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Crna magija
25.10.2011 17:28:15   
enavanja
user posted image joj to je stvarno bedak. Tako su i meni za mog Vanju, dete 3 meseca grceve a ljudi mogla si mu saliti olovo ili nesto tako slicno, ma da se najezis, znam. Pazi, ja kazem da ima svega ali ljudi su ti cudo po tom pitanju, ima stvarno i preterivanja.user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here