|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Déjà vu
2.6.2009 16:29:16   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: eugenija

Smeshkica, evo ti nešto iz moje države:

KLIK






heheh....super je pesma.....al sanjala sam ovu scenu....da mi je neko dao ovaj link....i bash ta pesma i spot krenuli



Neverovatno!



U zadnje vreme stalno mi se dogadjaju takve stvari....jednostavno kao da sam vetj dozivela to....



_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:31:30   
eugenija
Evo u Ringerajinoj kafani, Smeshkica reče da je doživela deja vu i da su joj se slične stvari dešavale...

Tema je jasna, imate li iskustva sa "već viđenim"?

Kako objašnjavate ovaj fenomen?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:33:09   
Anoniman
hahaha.... e tachno sam znala user posted image user posted image user posted image user posted image

Da, da...mislim da sam u temi snovi pisala neshto o ovome....ali uglavnom....u zadnje vreme bash chesto primetim da sam neke stvari vetj dozivela...radila...videla...e sad dal sam to sanjala....ili shta vetj nemam pojma....al deshava se user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:35:11   
eugenija
Znaš šta, na RR se dešava najviše deja vu!!!

Mene su recimo porodile jedno 7- 8  putauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:35:35   
Ana RR
Meni se ovo toliko često dešava da više i ne govorim jer će neko pomisliti da nisam normalna..

Déjà vu ima veze s ispunjenjem želje da se pozitivno iskustvo ili događaj iz prošlosti ponovi. Svaki taj pojedini detalj, na primer nečiji glas ili miris kose, dovoljan je da inicira sećanje na celi događaj. Prema tom modelu, déjà vu se javlja kad detalj iz trenutnog iskustva snažno odgovara detalju pohranjenom u sećanju te tako stimuliše memoriju na događaj u celini i stvara privid da se radi o nečemu što se već dogodilo.

IZVOR


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:36:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Znaš šta, na RR se dešava najviše deja vu!!!

Mene su recimo porodile jedno 7- 8  putauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hahaha...ma one su samo nestrpljive user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:36:06   
Lu
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

chesto primetim da sam neke stvari vetj dozivela...radila...videla...e sad dal sam to sanjala....ili shta vetj nemam pojma....al deshava se user posted image


Isto mi se dešava...ne znam objasniti ali mislim da nije san nego baš se desila ista situacijauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:37:07   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Ana80


Déjà vu ima veze s ispunjenjem želje da se pozitivno iskustvo ili događaj iz prošlosti ponovi.



Hm... Ali može biti i negativnouser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:38:21   
Lu
IZVORNA PORUKA: eugenija

Znaš šta, na RR se dešava najviše deja vu!!!

Mene su recimo porodile jedno 7- 8  putauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa kad nas stalno iznenađuješ svojim višednevnim izbivanjimauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:39:01   
Ana RR
Iskreno, nikad mi se nije desilo negativno, uvek su to ili neke baš lepe situacije ili neke totalno nebitne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:41:59   
eugenija
Meni se dešavao deja vu na sahranama...



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:42:22   
Ana RR
A joj bre !

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:42:49   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: eugenija

Znaš šta, na RR se dešava najviše deja vu!!!

Mene su recimo porodile jedno 7- 8  putauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa kad nas stalno iznenađuješ svojim višednevnim izbivanjimauser posted image


To da pripremim i sebe i vas .. da znamo kako će izgledati kada se bude dešavalo zaistauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:43:53   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Ana80

A joj bre !


Ma da, užas... jbg... Recimo kada smo mama i ja bacale bele ruže na sanduk na bakinoj sahrani, bilo je baš kao već doživljeno.. To je trenutak, sekunda.. ali kao da je bilo...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:44:35   
Lu
Meni se dešavalo i pozitivno i sretno i negativno i neprijatno iskustvouser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:47:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Ana80

A joj bre !


Ma da, užas... jbg... Recimo kada smo mama i ja bacale bele ruže na sanduk na bakinoj sahrani, bilo je baš kao već doživljeno.. To je trenutak, sekunda.. ali kao da je bilo...



JOj..meni je ovako bilo na sahrani najbolje drugarice....kad sam je videla u kovchegu....shvatila  sam da sam to vetj videlauser posted image user posted image user posted image I onda sam danima plakala jer sam mislila da sam to sanjala...i da sam trebala zapamtiti da je upozorim...uzasno krivom sam se osetjala  user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:47:37   
Ana RR
user posted image dušo mila

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:48:34   
eugenija
Smeškice user posted image  

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Déjà vu
2.6.2009 16:50:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Smeškice user posted image  


user posted image

Uh....sad sam se svega setila user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Déjà vu
2.6.2009 20:15:04   
bebać
Moj m kaže da ja neke stvari naslutim,prizovem...nemam pojma kako objasniti...nešto o čemu znam pričati-maštati...desi se brzo,ma identično bude kao kad sam pričala o tome...

ne znam dal sam povezala sa temom,ali meni je to kao to o čemu pričate..već doživljeno-vidjeno...ne znam kako objasnitiuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Déjà vu
2.6.2009 20:18:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bebać

Moj m kaže da ja neke stvari naslutim,prizovem...nemam pojma kako objasniti...nešto o čemu znam pričati-maštati...desi se brzo,ma identično bude kao kad sam pričala o tome...

ne znam dal sam povezala sa temom,ali meni je to kao to o čemu pričate..već doživljeno-vidjeno...ne znam kako objasnitiuser posted image



Nasa vestica user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Déjà vu
2.6.2009 20:25:30   
Anoniman
Dozivljavala sam dosta puta deja vu, najvise puta sa mojim verenikom. Uvek su to bile neke obicne situacije, ali je taj osecaj bas mocan. Meni to vise deluje kao neko secanje iz proslog zivota nego kao neki san user posted image

I ja predvidjam stvari, ali to nije kao deja vu user posted image Jednostavno znam kada ce nesto da se dogodi, obicno upozoravam da ce se desiti neka losa stvar... Ali bilo je i koristi od svega toga - u skoli sam skoro uvek znala kada cu odgovarati user posted image Mislim da za nas vestice (bebac i mene) treba otvoriti posebnu temu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Déjà vu
3.6.2009 11:56:33   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Katjica

Mislim da za nas vestice (bebac i mene) treba otvoriti posebnu temu


user posted image
user posted image


user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Déjà vu
3.6.2009 13:02:40   
Anoniman
ja se dezavuišem(eki izraza)user posted image user posted image user posted image user posted image haman svaki dan

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Déjà vu
4.7.2009 22:33:25   
Ana RR
Listam po forumu i osetim da sam taj trenutak već videla (nije da nisam, svaki dan sam na RRuser posted image ) kao da sam sanjala..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here