|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   DONAT VODA
28.11.2009 10:33:23   
Daca88
Neznam da li vec negde postoji tema...
Ja otkad znam za sebe patim od zatvora stolice.Cula sam da je donat voda dobra za zatvor.
Da li je neko isprobao njenu delotvornost?Koliko cesto sme da se pije(posto ima puno magnezijuma i gazirana je)?Da li sme da se koristi i u ranoj trudnoci,ili samo kasnije?Citala sad na Donatovom sajtu,da se u trudnoci preporucuje da se prvo prokuva voda kako bi gazirano isparilo,da se pije na prazan stomak,i mlaka(znaci kada se prokuva,saceka se da se malo ohladi).Da li je neka od vas pila na taj nacin donat,ili obicno-iz boce.Pisite i vi koje ste koristile,i vi koje niste ali ste cule neka iskustva.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: DONAT VODA
28.11.2009 10:37:11   
Delijagirl
Ja stvarno neznam dali smes u trudnoci ali znam da je jako dobra pije ju moja baba i pila sam je ja neko vreme i ima stvarno dobar efekat samo trebas malo da je podgrejes da pocne neko njeno dejstvo sta li vec ali je meni mnogo mnogo odvratna....

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: DONAT VODA
28.11.2009 10:37:15   
guppy RR
Koristila i odlična je. Pije se na prazan želudac ujutro, zagrejana na sobnu temperaturu.


(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: DONAT VODA
28.11.2009 10:37:47   
guppy RR
Vidi nas slovenke, odma se javile
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: DONAT VODA
28.11.2009 10:38:00   
Dora
Ja sam je kupila prekjuče, patim od zatvora od početka trudnoće. Možeš je piti jer je prirodna i pije se po malo. Ne prokuvavaj je, samo je pij toplu (36 stepeni). Ja je nisam grejala nego onako na sobnoj temp. držala, piše na njoj koliko se pije. Ja sam pila par puta dnevno po pola ili jednu čašu. Posle jednog dana sam dobila retku stolicu, baš kako treba. Super mi je pomoglo! Dobra je, probaj obavezno...

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: DONAT VODA
28.11.2009 10:40:31   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Vidi nas slovenke, odma se javile
user posted image user posted image user posted image



kolko su nas smarali sa tim reklamama nije ni cudno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: DONAT VODA
28.11.2009 13:25:43   
eugenija
Ja sam u trudnoći pila jednu čašu Donata mg, ali radi živaca.. Malo magnezijuma unosila na najbolji mogući način..

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: DONAT VODA
28.11.2009 13:30:08   
gina
Pila sam je i ja u početku trudnoće.
Kasnije sam prešla na šumeći magnezijum.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: DONAT VODA
28.11.2009 14:42:25   
BabyG
Pre neki dan kad sam bila u IDEI, bila je promocija DONAT vode. I devojka me jurila po celom marketu da kupim vodu.. user posted image user posted image user posted image   I uzela sam je, naravno. user posted image Najviše zbog toga što je rekla da pomaže kod gorušice, koja me ubija. I mogu reci da ima efekta. Pije se 3dl na dan, ujutru na prazan stomak. Ne treba da se zagreva, nego samo na sobnoj temperaturi da stoji (tako mi rece promoterka). A da li pomaže oko zatvora, to ne znam, jer nemam problema s tim.. 

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: DONAT VODA
28.11.2009 16:09:46   
cicko
Ja Donat pijem od pocetka trudnoce. Dovoljno mi je pola case pa dami prodju sve tegobe sa zeludcem. Kad je u pitanju zatvor, popijem casu Donata cim se probudim i sve je reseno.
Nista ne prokuvavam' mislim da se tako gube mozda neki vazni sastojci.
Eeee, a kad sam vam u temi o gorusici i nadutosti pisala o Donatu niko me nije slusao...user posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: DONAT VODA
11.2.2010 22:40:27   
ANGY
Zenske,ja prvi put cujem za tu Donat vodu??!!!Jel sme da se pije i na pocetku trudnoce?Gde se kupuje-u marketima ili u apoteci?

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: DONAT VODA
11.2.2010 22:45:52   
Anoniman
prvi put cujem za ovu vodu.... gde mogu da je kupim?

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: DONAT VODA
11.2.2010 22:46:10   
Anoniman
user posted image angy user posted image

(odgovor članu ANGY)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: DONAT VODA
11.2.2010 23:51:37   
ANGY
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: DONAT VODA
11.2.2010 23:53:38   
Anoniman
valjda ce nam neko odgovoriti user posted image
ako ne,ja sutra idem prvo u market,a ako nema tamo u apoteku... ne mogu vise da trpim ovu nadutost!

(odgovor članu ANGY)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: DONAT VODA
12.2.2010 9:23:57   
LillyT
Ima da se kupi po marketima, mislim da nema u apotekama. U jednom periodu trudnoce sam imala zgaravicu, pa sam pocela da pijem Donat i stvarno mi prija. Jos uvek je pijem i nemam problema ni sa stolicom ni sa gorusicom. Pijem je na prazan stomak, jednu manju casu, tako da mi ta litra traje i vise od nedelju dana (na kraju bude slana pa uglanom je bacim). 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: DONAT VODA
12.2.2010 11:05:28   
maslinica
devojke moje...jedino sto me spasava u trudnoci je donat. Od pocetka imam problem sa zatvorom, a i pijem gvozdje, koji je dodatan uzrok zatvora....uz sve to i hemeroidi...znaci apsolvirala sam zatvore i muke sa creveim. Pijem donat mg 2dcl ujutro na taste i 2 dcl uvece pre spavanja. i zahvaljivat cu onom ko ju je izmislio da kraja zivotauser posted image user posted image user posted image ....imate i njihov oficijalni sajt donatmg.net...to je slovenacka voda, ali ima opcija da se nadje srpski jezik..ima deo o trudnoci...sad cu da probam da stavim klik...
http://www.donatmg.net/hr/pogosta_vprasanja.php?kategorijaid=7 nadam se da radi..tu sve pise o vodici.


(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: DONAT VODA
12.2.2010 11:17:14   
maslinica
i da...ono sta je bitno, smiju trudnice,...ja sam u hrvatskoj ( rodom sam odande) dobila od svog ginekologa trudnicki paketic u kojem je bilo svasta....i izmedju ostalog pola litre donat mg vodice:)..i pitala sam doktorku ovde i isto je rekla....

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: DONAT VODA
12.2.2010 19:46:12   
Anoniman
ja sam tek sad dosla kuci,nisam mogla da procitam vase odgovore.. dok sam se vracala setim se i svratim u apoteku i pitam,a apotekarka mi kaze da nikada pre nije  ni cula za donat vodu user posted image dobro je,sad znam da je potrazim u marketima user posted image

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: DONAT VODA
13.2.2010 14:11:28   
Daca88
Ja sam pocela da pijem donat vodu,od juce je pijem.Fuuuj,zasto ta voda ima tako grozan ukus,cini mi se kao ukus i miris sumporauser posted image .Kada sam otvorila bocu,izasao je taj neki miris koji me je podsetio na termalne bazene u banjamauser posted image .Zasto pise da se ne preporucuje bubreznim bolesnicimauser posted image .Mozda zato sto te jake mineralne soli mogu da stvore kamenciceuser posted image .Da li to znaci da bi ja trebala ipak da je ne pijem zbog peska koji sam imala,neznam da li ga jos uvek imam jer sam na uroloskom ultrazvuku bila pre trudnoce.
Bila sam na temi zatvor,svasta probala i sto pise i sto sam ja cula i nista ne pomaze.Donat mi je bila jedina nada...Joj,cak mi se pojavio i jedan spoljasnji hemoroid koji uvek krvari zbog tvrde stolice,a ja kad ne idem danima na wc,napinjem se kao da se poradjamuser posted image .Juce uvece popila donat,i jutros odmah imala stolicu.A neznam da li bi smela da ga pijem zbog peska.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: DONAT VODA
13.2.2010 15:05:19   
maslinica
ajde, ajde..nije to nista strasnouser posted image , samo da tebi pomogne..a nema razloga da ne pomogne...mislim da je bolje malo izgurati miris, a resiti problem zatvora....:) e sad ...ne znam nista o tom pesku...ali mislim da mozes, mozda da pitas nekog od lekara....elem imas  sirup protalak koji se pije za stolicu..mozda ce ti to biti lakse..mada je meni pomogla samo donat mg:)..probala sam i taj sirup, al nista...zali boze....a sa donatom ces resiti i problem hemeroida, bar sam ja...tu su oni, ali ne krvare, ne bole i samo su tu, sto je ne zabrinjavajuce i skroz bezazleno ako ne bole....malo preguraj...mozes ti touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: DONAT VODA
18.2.2010 10:34:57   
Anoniman
Kupila sam je.

Prvo sam se iznenadila što je gazirana. Onda sam pomirisala i bila u fazonu "Pa ne smrdi" user posted image , uzela gutljaj, i dok sam gutala disala... dobro peglu nisam bacila! user posted image Pa sam ostatak popila bez disanja.

Popila sam sve skupa 1dcl i išla u wc posle pola sata. user posted image

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: DONAT VODA
18.2.2010 10:37:58   
maslinica
user posted image user posted image user posted image bravo....bas volim da svima pomaze....srecna sam za svaku od nas koja nakon puuuuuno muka ipak ode u wcuser posted image user posted image user posted image

ja pijem 2dcl ujutro na prazan zeludac i dva pre spavanja....i ko cvetic, redovno svako jutro:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: DONAT VODA
18.2.2010 10:43:04   
LillyT
Meni uopste nije gadna, kao malo jaca gazirana voda. Nego, ja jedem slatko kao mecava, a cesto mi se i od plazme javi zgara, pa popijem gutljaj dva i gotovo. Znam da sam kao reklama, ali meni je super prijala. Ne pijem je kao sto pise, nego samo ujutro i kasnije po potrebi. Tako da ako se probudite i osetite mukicu ili gorusicu, gutljaj dva i bice dobro.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: DONAT VODA
18.2.2010 11:38:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Daca88

A neznam da li bi smela da ga pijem zbog peska.

Kod nas lekovite vode za bubrege mirisu na sumpor!user posted image

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Koje ime vam je lepše
Gaga zoki

Koje ime vam se najviše dopada?

Dimitrije (58%)

Čedomir (3%)

Bogdan (33%)

Momčilo (6%)


Ukupan broj glasova: 218

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here