|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li kupiti radijator ?
5.1.2013 22:50:43   
KemoTz
Pozdrav naletio sam na ove radijatore mislio sam uzeti jeftini su 5km zanima me vase misljenje nisam nikad vidio ovako nesto pa da mi odgovorite kakvi su za grijanje.Hvala unapred

http://img248.imageshack.us/img248/3362/radijatork.jpg

< Poruku je uredio KemoTz -- 5.1.2013 23:03:47 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li kupiti radijator ?
5.1.2013 23:10:21   
Milos77
Bjezi druze od ovog kako mozes vise ces se nakupiti zime nego ugrijati, em su ruzni po izgledu.Meni kod svekrve ovakvi bili vise se grejala grijalicom nego ovim.

(odgovor članu KemoTz)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li kupiti radijator ?
5.1.2013 23:16:04   
Cale65
Sto se tice ovih radijatoro to je nesto najgore sto je moglo da bude.Mislim da su 80tih uzimani iz Njemacke iz zgrada odnosno bacani je l nisu grejali nista i naravno nasi "gasterbajteri" to pokupovali i nama prosipali pricu da je to dobro cim je iz njemacke.Samo cu ti reci ovo nemoj da uzimas ma ni za dzabe da ti daju neces se nagrijati od ovog ...

(odgovor članu Milos77)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li kupiti radijator ?
5.1.2013 23:23:18   
Verolina
Ha ha ha ha ha ha...Momci, da niste vi promasili forumuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Cale65)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li kupiti radijator ?
5.1.2013 23:27:43   
BicBo
Tacno je sto cale65 prica ne znam mozda su se cak proizvodili i u ex Yu al' znam da je nesto najgore za grijanje od radijatora.Em su ruzni kad se stave na zid, slabo griju gotovo nikako itd.Taj sto prodaje za 5km mora da je pisao da su dobri al' svako hvali svoje ja ti samo dajem dobar savjet, a i ovi ovdje to nije ni za onu stvar.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li kupiti radijator ?
5.1.2013 23:29:59   
Olga75
dobrodosli momci user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu BicBo)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li kupiti radijator ?
5.1.2013 23:34:05   
Adam
Jarane ba ako os'' bacat pare imam ja kuci takvih 100 komada naletio ko budala oprcali me, em sam skinuo svoje radijatore koji su grijali koliko toliko, dok sam otisao to da kupim reko mi taj sto je prodavao +50 u njima, a ono hladnije nego oni moji sto su grijali.prvo sto mi zena j****a sve bacio dzabe pare za kupovinu, onda sto sam doveo majsotra da mi skine moje, da postavi ove i opet da mi skine te i postavi moje stare, a i ako cemo iskreno ruzno stoji na zidu ko gusjenicu od tenka da si postavio.Meni stoje dzabe u supo nece niko da kupi izgleda sam samo ja bio budala pa kupoo.Pozdrav i vjeruj mi neces pogresiti ako ne kupis

< Poruku je uredio Olga RR -- 5.1.2013 23:37:15 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li kupiti radijator ?
5.1.2013 23:42:48   
KemoTz
oho braco kako stvari stoje ovo necu uzmati ni za dzabe hvala

(odgovor članu Adam)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li kupiti radijator ?
5.1.2013 23:43:54   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ha ha ha ha ha ha...Momci, da niste vi promasili forumuser posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li kupiti radijator ?
5.1.2013 23:59:36   
dunja RR
Momci (ili momak;) oklen li ste iz BIH i koji vas put navede na Ringeraju? user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.1.2013 0:00:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here