|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li ste emotivne?
8.5.2009 23:31:09   
afrodita
Jako sam emotivna, nekad i ljuta na sebe
sto dozvolim da me emocije toliko obuzdaju.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li ste emotivne?
8.5.2009 23:36:13   
Anoniman
Nisam bila pre! Umela sam retko da zaplacem ali kad me sve sustigne! A sada ja ne znam da li ima dana da ne placem! Te zbog filma,emisije,neke jadne zivotinje,svadjice sa MM...user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li ste emotivne?
8.5.2009 23:37:23   
Zoka81
Jako sam emotivna i tu osobinu mrzim kod sebe, da mi nije nje mnogo bi mi lepse i lakse bilo u zivotu....

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li ste emotivne?
8.5.2009 23:38:16   
Verus
Jako jako sam emotivna, nekada se ne mogu kontrolisati...placem na filmove, reklame, placem kada dam beskucniku novac ili hranu (naravno pocnem da placem kada se vec okrenem i odlazim).  Prosto ne znam odakle mi to sve dolazi?  Nervira me to jako, volela bih da nekada mogu da okrenem glavu na neke stvari i ne pomislim dva puta..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li ste emotivne?
8.5.2009 23:43:18   
Zoka81
Mene cudi kod mene da sam toliko osetljiva i emotivna a ne rasplacem se tako lako nego nekako iznutra se kidam a ne zelim da pokazem

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li ste emotivne?
8.5.2009 23:56:28   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Zoka81

Mene cudi kod mene da sam toliko osetljiva i emotivna a ne rasplacem se tako lako nego nekako iznutra se kidam a ne zelim da pokazem


kod mene nekad tako, cak mi se desi da izgubim za
nedelju dana 3-4 kg, dok ne naidje dan kad sve
izbacim kroz suze.
A nekad zaplacem i na tuzan crtani film, dok mi se deca
smejuuser posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li ste emotivne?
8.5.2009 23:58:52   
Modessty
emotivna?! Pa jesam. Al mene najviše pogodi nepravda. Ja ne plačem, ja besnim. Nerviram se i mogla bi u tom trenutku besa svašta da kažem i uradim!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:00:36   
Verus
Modesstyuser posted image znam ja sta ti uradis, uhvatis onu tvoju motku pa sve vices aiiiiiiiiiii hasan seckati!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:02:26   
afrodita
To se zove:
kad prorade emocijeuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:03:36   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Verus

Modesstyuser posted image znam ja sta ti uradis, uhvatis onu tvoju motku pa sve vices aiiiiiiiiiii hasan seckati!


user posted image user posted image user posted image user posted image
što je najgore stvarno sam živac
nikako ne mogu da sakrijem kad me neko nervira!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:04:28   
Modessty
a nekad sam u stanju da se rasplačem dok čitam knjigu. Doduše to su onako baš posebni iretki trenuci

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:06:03   
Verus
Ja to postujem.  Mrzim kada se ljudi prenemazu i kada se lazno predstavljaju i prave se da te vole a iza ledjaaaa ogovaraju na sva usta, sve dobijem one kvrge u u stima i grizem se za jezik!  Ako me volis volis me i ja tebe, a ako ne, pa i to se da resiti, zbogom!!!  Sta da gubimo vreme na ljude koji nisu vredni naseg vremena!  A to JA najbolje znam, bacila sam 10 godina na nekoga za koga sam bila tu kroz sito i reseto, mislila da mi je prijatelj, a kada se situacija okrenula, i ja trebala podrsku od nje....ni traga ni glasa....user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:08:36   
Modessty
ma nije uvek dobro da se vide emocije. Ja se eto učim kroz posao i aikido da se ugrizem za jezik kad me nešto pogodi.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:10:08   
Zoka81
to sve zavisi od raspolozenja, nekad kada sam dobro raspolozena sve to drugacije prihvatim a kad sam nikakva i depresivna onda se rastuzim za svaku sitnicu i sve vidim crno cak i ono sto mi je predhodnih par sati bilo lepo u to momentu mi je sranje....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:10:16   
afrodita
I meni bi ponekad dobro dosao Hasan seckati
mislim ja seckati user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:11:35   
SGFG
Ja sam se pre zalila jednom prijatelju-psihijatru kako sve nekako jako prezivljavam,pa se nekad tako jako bojim npr.za zdravlje svojih ili se razpekmezim za gluposti..A on mi je samo rekao "a koji ce ti život kad si drvo i nista te ne pogadja,ali ni ne raduje.....bolje sto si takva" i u pravu je!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:12:38   
Verus
user posted image SGFG svidja mi se jako to sto je rekao.

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:16:57   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: SGFG

Ja sam se pre zalila jednom prijatelju-psihijatru kako sve nekako jako prezivljavam,pa se nekad tako jako bojim npr.za zdravlje svojih ili se razpekmezim za gluposti..A on mi je samo rekao "a koji ce ti život kad si drvo i nista te ne pogadja,ali ni ne raduje.....bolje sto si takva" i u pravu je!

Super.... Ima potpuno pravo mada mi to u tom momentu ne razmisljamo tako....

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 0:21:33   
SGFG
To ti je dobar psihijatar..user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 17:44:12   
eugenija
Moje emocije nisu površne, pa s toga retko i zaplačem. Duboko sam emotivna, i kada ja plačem, to iako je retko- ume da traje 4-5 sati bez prestanka. Znači, tri puta godišnje po 5 sati neutešnog plačauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 21:22:17   
Sneža
Emotivna sam u smislu da volim ljude,ne mogu da podnesem da neko pati pored mene a da na sve načine ne pokušam da mu pomognem,ali malo ne znam na rečima da iskažem emocije,ja to uvek kažem nekako kroz zez,smeh,šalu i pošaliceuser posted image
Ja ne umem da se isplačem kao normalan čovek tj.žena kad je kriza,neki problem i sl.,već tek kad se sve sredi,završi,mene onda uhvati neki đavo pa plačem,histerišem i ostale slične đavolje radnje!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li ste emotivne?
9.5.2009 22:30:44   
Lu
IZVORNA PORUKA: Zoka81

Jako sam emotivna i tu osobinu mrzim kod sebe, da mi nije nje mnogo bi mi lepse i lakse bilo u zivotu....


Upravo ovako...ako mi je netko ujutro rekao da mu se ne sviđa kako sam se taj dan obukla(što mi se zaista desilo) ja ću da razmišljam cijeli dan i noć o tome zašto mi je to rekao i još ću sutradan da tražim objašnjenjeuser posted image


(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li ste emotivne?
10.5.2009 9:11:37   
bebać
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Zoka81

Jako sam emotivna i tu osobinu mrzim kod sebe, da mi nije nje mnogo bi mi lepse i lakse bilo u zivotu....


Upravo ovako...ako mi je netko ujutro rekao da mu se ne sviđa kako sam se taj dan obukla(što mi se zaista desilo) ja ću da razmišljam cijeli dan i noć o tome zašto mi je to rekao i još ću sutradan da tražim objašnjenjeuser posted image




i ja,a ujedno potpisala bih i Mod!

Još jedna moja osobina,uvijek al baš uvijek vratim svakom za svaku riječ i dijelo!Uvijek nadjem način da mu vratim!user posted image takva sam...


< Poruku je uredio bebać -- 10.5.2009 9:12:36 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li ste emotivne?
10.5.2009 9:31:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty
ma nije uvek dobro da se vide emocije. Ja se eto učim kroz posao i aikido da se ugrizem za jezik kad me nešto pogodi.

Ja ne mogu da se ugrizem jer suze same krece!
user posted image


(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li ste emotivne?
18.6.2009 15:47:47   
božana
IZVORNA PORUKA: Modessty

emotivna?! Pa jesam. Al mene najviše pogodi nepravda. Ja ne plačem, ja besnim. Nerviram se i mogla bi u tom trenutku besa svašta da kažem i uradim!


POTPISUJEM.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here