|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deda mraz
9.11.2008 22:39:53   
Anoniman
Mislila sam da se dogovorim sa nekoliko prijateljica koje imaju malu decu da zakupimo rođendaonicu 31.12. popodne, i da zakupimo Deda mraza. Naime, moj Luka ne ide u zabavište i nema gde da vidi Deda mraza. Zakup rođendaonice je 5000 a sada sam na Internetu videla da bi Deda mraz bio 3000din.

KLIK

Naime, ako se skupi nas 10ak, to je manje od 1000din po dedetu, a mislim da je to ok.

Pitanje je naime, jel ima neka od vas Deda mraza da preporuči? user posted image  Jel znate detalje o tome? Jel ja kupujem paketiće ili ih donosi Deda mraz?

< Poruku je uredio Tasha -- 9.11.2008 22:41:08 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Deda mraz
10.11.2008 9:24:00   
guppy RR
Hahahahahaa, baš sam se nasmejala... Zakupiš deda mraza :)))))
SUPER ZA DEČICU!
(samo molim te objasni im, kako dođe deda mraz do druge dece širom sveta) user posted image

Javi, šta si saznala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Deda mraz
10.11.2008 10:49:07   
Anoniman
Pa ti ne znaš 3 tajne Deda mraza:

1. Ima čarobni sat kojim zaustavi vreme da bi mogao da obiđe ceo svet za samo jednu noć
2. Ima tečnost za smanjivanje poklona, kako bi svi stali u jednu vreću
3. Kada stigne pred vrata, lupi dlan o dlan i onda se kao vrtlog, čarolijom uvuče kroz ključaonicu (a ne kroz dimnjak)

user posted image  ŠALU NA STRANU SADA!

Ovo na sajtu Deda mraza - ni meni baš nije jasno, dal je tih 5 Deda mrazova iz različitih gradova ili će za pišljivih 3000din da putuje iz tipa BG za NS??? user posted image
No, imam br jednog Deda mraza iz NS, planiram da ga nazovem malo kasnije... Jedino mi je neprijatno što nisu znali da mi kažu kako se čovek zove, pa ću morati da kažem "Halo, meni bi trebao Deda mraz!" user posted image  

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Deda mraz
10.11.2008 13:17:49   
Lu
Ja jedva čekam djeda mraza,znam da će i meni nešto donijeti user posted image ,a prvo dolazi Nikolaus.
Kad sam bila mala mojoj sreći nije bilo kraja kada ujutro u čizmici ugledam poklon,koji je donio sv. Nikola zato što sam bila dobrauser posted image ,jel vi to obilježavate?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Deda mraz
10.11.2008 13:23:05   
Anoniman
Ja sam iz mešovitog braka pa obeležavam sve. user posted image

Sad će početkom decembra (ne znam tačno kada), biti kod bake Mikulas, treba da se očisti cipela i da se stavi na prozor. Ako si bio dobar, dobiješ voće i čokoladu, ako nisi, dobiješ prut. Ja sam uvek dobijala oba... user posted image

Onda ide katolički Božić, 25.12., tada su pokloni kod bake.

Onda ide Nova godina, pokloni kod kuće... ali uglavnom za Luku ima svuda gde odemo! user posted image

Onda Božić Bata kod mojih mame i tate...

I tako prođe to... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Deda mraz
10.11.2008 13:37:46   
Anoniman
Jao, vidite kako su dobri... user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Deda mraz
10.11.2008 15:32:06   
Anoniman
Kako se piše DEDA MRAZ? Mnogo ne volim pravopisne greške... da je u pitanju neki tamo "deda Pera", znam da bih to napisala kao što i jesam, ali DEDA MRAZ... user posted image

No...

Ovako žene moje:

Rezervisala sam igraonicu za 28.12. u 16h.
Kontaktirala je drugarica DEDA MRAZA, njegov izlazak košta 15eur.
Paketiće mi pravimo, DEDA MRAZ deli paketiće.
Pravićemo slatke paketiće, svima isto u iste kese da ne bi bilo plakanja, pošt trenutno na spisku imam 12oro dece, a čekam još 9oro da se jave dal hoće ili neće.

Evo malo DEDA MRAZA za mamike....

KLIK ZA MAMIKE

user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Deda mraz
10.11.2008 18:26:38   
Lu
uuu...mmm...hoćeli meni ovaj dedica donjeti nešto ja bih platila i 115eura, ma i višeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Deda mraz
10.11.2008 18:34:46   
andrijana
Dobar Deda Mraz....user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Deda mraz
10.11.2008 22:31:38   
Anoniman
Bojim se, draga, da ovaj dedica ne izlazi za 115eur. user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Deda mraz
10.11.2008 22:43:26   
andrijana
Ni ja ne verujem. Skupa je to roba....user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Deda mraz
11.11.2008 10:09:28   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1. nemam pojma kako se piše deda mraz... :) Vidi neki pravopis?

2. Mi slavimo novu godinu 1.1., novu godinu pravoslavnu (porodični ručak), božić si čestitamo (pravoslavni) i to je to.

Cmoka user posted image user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Deda mraz
12.11.2008 13:55:42   
Anoniman
Sada sam odlepila! user posted image

Onaj dan kada sam ovde otvorila temu Deda mraz, sam vam prikačila sajt Deda mraza na iznajmljivanje.
Poslala sam im mail... Sada ću da vam copy - paste svoj mail, pa njihov odgovor, i moj odgovor (ako su pametni neće više odgovarati).

Evo ga:

Moj mail
 
Poštovani, Zanima me da li ima veze iz kog grada sam? Naime, sa drugaricama razmatram mogućnost da zakupimo rođendaonicu krajem decembra, bilo bi max 20-oro sitne dece (2-5god), pa bi nam trebao Deda mraz. Iz Novog Sada smo. Sledeća stvar je dal u cenu ulaze paketići (pretpostavljam da ne)? Nakon Vašeg odgovora, ukoliko budemo zadovoljne, kontaktirala bih Vas, volela bih ovo rešiti do kraja nedelje. Hvala, Njihov odgovor: 
Postovana,nama nema veze iz kog ste grada(pa i ja sam iz Laponije pa dolazim u Srbiju) ali nam je jako bitan tacan ternim.Ako je to vikend 26.-28.12.mi sigurno ne mozemo da Vam izadjemo u susret,a ako se ipak odlucite za neki drugi termin mozemo da se dogovorimo.Naravno da u cenu ne ulaze paketici-mi naplacujemo samo dolazak i animaciju.Niste nas pitali a mislimo da Vas to zanima - cena bi bila izmedju 13500-15000 dinara(povoljnije bi bilo 20.12 ili 24 i 25.12. ) i naravno postoji mogucnost da  nam uplatite preko racuna.Puno pozdrava iz Laponije!Vas Deda Mraz Moj odgovor: 
Hvala Vam puno na odgovoru. Savetovala bih Vam da ažurirate sajt, jer tamo stoji da je cena 3000din. (dolazak deda mraza na kućnu adresu... a mislim da je sasvim sve jedno dal su svi ti klinci u mom stanu ili u rođendaonici) Da sam znala da je cena tolika, ne bih Vas ni kontaktirala. S poštovanjem,   I kakva je to priča sa Laponijom???? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Deda mraz
12.11.2008 14:22:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha

kakva je to priča sa Laponijom???? user posted image


To su kao pokušali da budu vickasti? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Deda mraz
12.11.2008 14:27:52   
guppy RR
Hahahhaha, da se ubiješ :)))))))))
BAŠ SU BEZOBRAZNI, cena im je ... uhuhu poskočila!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Deda mraz
12.11.2008 14:30:27   
Anoniman
Ne znam dal ste gledale taj sajt i njihov cenovnik, jel ja nisam dobro razumela njihov cenovnik???????

U principu me baš briga pošto su jer imam svog Deda mraza za 15eur, ali ne volim kada me neko pravi budalom. (pri tom im na sajtu piše da je ažuriran 26.10.2008.). Možda je tih 3000din ako ti treba Deda mraz možda u julu? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Deda mraz
12.11.2008 16:11:39   
gracija
Prvo sve pohvale za ovog "dedicu"sto se krije ispod "KLIK ZA MAMIKE".Uspio je da mi izmami osmjeh i to kakav osmijehuser posted image .Tasho djavolcicu  jedan...user posted image

U mojoj firmi svake godine organizuju predstavu,deda mraza.klovnove,teletabise i paketice za malisane svojih radnika.Broj djecice je negdje izmedju 30-35,i bas im super bude.Milica je vec pocela da pita kada cemo ici i "kad ce doci taj deda mraz".


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Deda mraz
29.11.2008 16:13:02   
Anoniman
Ja želim da moje dete veruje u Deda mraza. Svi oko mene misle da sam luda, ali ja mislim da je to dobro za maštu, i Bože moj, pa kada će da veruje ako ne sada?

Moja baka mu je za Božić kupila gitaru (eno je sakrivena u ormanu user posted image ), i meni je palo na pamet da sada kada se probudi pišemo "pismo Deda mrazu", u kom ćemo napisati da donese Luki gitaru, i onda ćemo da siđemo dole i ubacimo to u bakino i dedino sanduče (šta on zna čije je to sanduče)... reći ću mu da će poštar da dođe da pokupi to pismo i odnese ga Deda mrazu.

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Deda mraz
29.11.2008 16:15:19   
kumara
user posted image Ti si skroz blesava!!! ALi sto da ne!!! Bar ce dete da se raduje! Jadino ne zaboravi da ce jednog dana morati da mu se srusi da iluzija, pa da ne bude gore...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Deda mraz
29.11.2008 16:16:39   
Anoniman
Ma o tom po tom... za sada nema trajno sećanje (kažu pedijatri)...

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Deda mraz
29.11.2008 16:28:43   
guppy RR
Super ideja!!!!!!!! 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Deda mraz
2.12.2008 13:59:26   
Anoniman
 user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Deda mraz
2.12.2008 14:04:18   
guppy RR
Ova animacija zaslužuje da probije forum user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Deda mraz
2.12.2008 14:09:21   
Anoniman
 user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Deda mraz
9.12.2008 11:33:49   
jelc
sad citam vase postove o deda mrazu, pa nisam sigurna je li jos uvek aktuelno...imam jednog deda mraza koji nije tako skup i ide u sklopu sa predstavom, u NS. A mislim da nije problem i samo deda mraz
Ako si zainteresovana mogu ti poslati njihov kontakt
poz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here