|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete u kuhinji
17.2.2012 8:00:03   
Lu
U zimskom periodu, kada zbog vremenskih prilika više vremena provodimo kod kuće, konstruktivno i lepo porodično druženje možete organizovati baš u vašoj kuhinji, a dokazano je da učestvovanje u kuhinjskim poslovima kod dece podiže nivo samopouzdanja.

Više u ČLANKU


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete u kuhinji
17.2.2012 8:11:32   
Anoniman
Evo Lu mi definitivno radimo na samopouzdanju i tvojim krofnama user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete u kuhinji
17.2.2012 8:18:25   
Lu
Bravoooouser posted image
Kažem ja da su RR dječaci najvrijedniji, sad će mame sa curicama da me utabajuuser posted image

P.S. Kosica, okice...user posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 17.2.2012 8:19:27 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dete u kuhinji
17.2.2012 8:19:16   
Jeca*
joj divan je user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete u kuhinji
17.2.2012 8:22:54   
Anoniman
Hijaaaooo, pa hvala vam user posted image user posted image

A voli i da usisava.... Živo me interesuje dokle će ga to držati?! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dete u kuhinji
17.2.2012 9:00:42   
nenja22
srecica mala user posted image

ja jedva cekam sa kostom po kuhinji da petljam, volimo i mm i ja, nekako mislim da ce nam to biti super zabave

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete u kuhinji
17.2.2012 9:47:40   
mamamikka
user posted image eto još jedna slikica u prilog rr dečaka, hehe. mi radimo zajedno sve što ne uključuje oštro, vrelo ili sl. odličan članak, baš mi se dopada!user posted image ovde muti jaja za premaz pogačica

< Poruku je uredio mamamikka -- 17.2.2012 9:52:22 >

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dete u kuhinji
25.2.2012 17:02:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Sa rr.hr:ac

Uz stručno vodstvo, djeca mogu izraditi i domaće čajne kekse, kolačiće s marmeladom ili slasne palačinke na koje će mama biti ponosna

Specijalna riža samo za mamu
SASTOJCI: 600 ml mlijeka, 70 g šećera, 2 Vanilin-šećera, 120 g riže, žličice cimeta u prahu, žličica naribane limunove korice, žlica instant-kave, žličica marmelade od jagoda ili malina
Mlijeko, šećer i vanilin-šećer zakipite. Dodajte rižu i kuhajte na laganoj vatri oko 20 minuta. Tijekom kuhanja rižu promiješajte.
Pred kraj dodajte cimet, limunovu koricu i instant-kavu. Kuhanu rižu možete poslužiti toplu i hladnu, a prije posluživanja pospite je listićima badema ili ukrasite marmeladom.

Tatina superčarobna kava
SASTOJCI: 2 dl skuhane crne (turske) kave, 2 žličice ruma
2 žutanjka, 2 žlice šećera u prahu, malo tučenog slatkog vrhnja, čokoladne mrvice
Dobro izmiješajte žutanjke sa šećerom. Skuhajte kavu i dodajte rum. Razdijelite u čaše. Oprezno ulijte žutanjak, koji ste izmiješali sa šećerom tako da sloj ostane odijeljen, odnosno “pliva” na kavi. Na isti način dodajte i tučeno vrhnje, koje ćete posuti čokoladnim mrvicama. Ako vam se slojevi pomiješaju, kava će i dalje biti fina.

Najšarenija voćna salata
SASTOJCI: 300 g kruški, 400 g jabuka, 300 g naranči, 200 g kivija, 50 ml narančinog soka, 300 g ananasa iz Kompota, 2 žličice tekućeg zaslađivača, 2 žlice zobenih pahuljicaOguljene kruške, jabuke, naranče i kivi narežite na kocke, nakapajte narančinim sokom i stavite u zdjelu. Dodajte ananas i tekući zaslađivač pa sve dobro izmiješajte. Prije posluživanja voćnu salatu rasporedite u desertne zdjelice i pospite zobenim pahuljicama. Salatu možete poslužiti u izdubljenoj dinji.

Njam njam juha
SASTOJCI: 3-4 žlice ulja, 100 g pancete narezane na kockice, 100 g nasjeckanog luka, 500 g šampinjona, 400 g krumpira, 2 češnja češnjaka, žlica Vegete, l vode, 200 ml slatkog vrhnja
m-njam juha od gljiva
Na ulju kratko popecite pancetu i luk, dodajte narezane šampinjone, papar, lovor i poklopljeno pirjajte na laganoj vatri 10-15 minuta. Zatim dodajte oguljeni krumpir narezan na kockice, češnjak, vegetu i zalijte vrućom vodom. Kuhajte na laganoj vatri 15-ak minuta i na kraju umiješajte vrhnje. Pustite da juha provrije.


>>>Uz stručno vodstvo, djeca mogu izraditi i domaće čajne kekse ili kolačiće s marmeladom. Pripremite im jednostavno tijesto slijedeći upute iz kuharice te im pokažite kako se oblikuju kolačići. Neka ih naprave sami, a vi ih ispecite u pećnici.
>>>Umjesto da se mučite s pripremom tijesta za palačinke, kupite gotovu smjesu koja se miješa s mlijekom, a jamči potpuni upjeh recepta. Ispecite ih te prepustite djeci da ih napune šlagom, čokoladom ili jagodama te ih serviraju mami za doručak.



IZVORNA PORUKA: majdule

možda i nije pametno ostavljati decu sa šporetom, nije to baš igračka !

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Roko samnom radi kolače,obaveznouser posted image
Jaje svaki put on slupa, muti i nabraja šta ide dalje,sol,vrhnje,ulje u tavicu.
Kada gulim povrće on dobije plastični nožić i "guli" zajedno samnom.
Obožava da valja tijesto i iskružuje kalupima.
Pomaže i oko postavljanja stola.
Uglavnom je uvijek prisutan samnom u kuhinji ali nikada bez mene tj. bez nadzora!


IZVORNA PORUKA: mamanp

Moje drzim dalje od kuhinje...jedino se devojcica kad je testo u pitanju primakne i lize brasno sa stolauser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: viking RR

Juče sam videla u Beograđanci, na poslednjem spratu u Coin Casi set za decu kuvare! Super je, ima malu oklagiju, malu varjaču, mali svekrvin jezik, malu četkicu, mali okrugli sekač za pizzu, ma preslatko je! user posted image

IZVORNA PORUKA: ribizla

Andrej mi pomaze odavno i voli , guli povrce sa onim za guljenje , mesi , pravi neke oblike , mesa mi rucak ukoliko moram da se okrenem i slicno , a Petra muti sa mnom nes kafu svako jutro ona drzi zajedno sa mnom mutilicu i kada mutim mikserom nesto , ona pridrzava i sve mlati levo desno user posted image


IZVORNA PORUKA: gagana83

Una je jos mala da bi mi bila prava pomoc, ali redovno muti jaja.
Zajedno pravimo smesu za palacinke ili redjamo sastojke za picu user posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete u kuhinji
25.2.2012 17:54:46   
SUPER MAMA
I moja mala je vrednica, i ''pomaze mi'' u kuhinji, prinese cokoladu odlozi prljavu kaiku dok spremamo nesto, mesimo zajedno i sl, ali najbolja je u degustaciji.....user posted image
evo i primera
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dete u kuhinji
21.9.2012 8:54:30   
Lu
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete u kuhinji
21.9.2012 9:45:59   
Jeca*
Lu...ovo je divnooooooo user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete u kuhinji
21.9.2012 10:02:34   
Lu
A nismo to mi pravili, da ne bude zabuneuser posted image
To je samo ideja sa googlauser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 21.9.2012 10:03:23 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete u kuhinji
21.9.2012 18:35:33   
vukosava
Moje dete ne sme da udje u kujnu, uvek je zatvorena.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:39:36   
Olga75
meni ona smeta u kuhinji user posted image
uvek se plasim da je ne opecem , da se ne posece i tako i nisam odusevljena kad dodje da mi pomaze user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:42:39   
branki*
ja volim da sam u kuhinji samo ja!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:43:49   
NadaR
M voli da postavlja sto. user posted image Vidio u Veceri za 5 CXesto se igramo tijestom pa i to prilicno voli i tu je kraaaj user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:47:45   
Modessty
Ovaj moj mali zvrk voli da se igra sa testom, pa i da ga jede! Nikako da mu dokažemo da se to prvo ispeče pa onda jede :)

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:51:05   
AndreaK
isti slucaj, stariji obozava da mi "krade" kore za pitu...a mladji dizano testo.Jezim se od toga...meni je to bljak, ali je suprug isto radio kad je bio mali.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:53:00   
Sanjica26 RR
Mojancerka je jedno vreme bila gadljiva da drzi testo u rukama. Sad ne mozes da je zaustavis.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:53:10   
jovana13
mod i mi imamo taj problem, obozava da se igra testom i da ga jede user posted image nego kad mi majka rekla da sam i ja tako radila prestala sam da se opterecujem oko toga user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:53:19   
Olga75
joj , moja jede ono testo - gnezdo kako li se zove i presne rezance za supu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:55:47   
mati
I Mata voli testo, ali cim vidi da nesto mesam, odma dodje da pripomogne...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:55:55   
Anck Su Nmaun
Meni Svi smetaju kad radim u kuhinji! Kad malo poraste ako bude htela kao Hana sad da slozi sudove iz masine il slicno, ok, al dvoje u kuhinji je guzva user posted image

Inace Farbala je jaja samnom, kad mesim nesto obavezno to i ona malo brcka, kad pravim kolace voli da gleda....

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.6.2013 8:57:43 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 8:57:19   
Figaro88
Andrea je stalno samnom,dam joj da muti,da mesa,a testo obozava....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 9:09:49   
Trcosava
Moje dete je sad pomagač u kuhinji, uglavnom mi dodaje sastojke kad nešto mutim, a dam i njoj malo da promeša. testo je jednom samo pojela, a sad se redovno igra. Ne smeta mi - osim nereda i brašna koje je svuda po kući posle toga user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here