|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Figaro torta:)
17.7.2012 20:43:38   
Figaro88
Danas sam pravila tortu od onoga sto sam nasla u stanu i ispala je odlicno,trebalo mi je puno vremena ali se isplatilouser posted image
Kora1:
-8 belanaca
-8kasika secera
-mrvica sirceta
To sam susila na 150C.
Fil:
Dobro sam umutila 8 zumanaca sa 8 kasika secera,dodala sam 8 kasika gustina ravnih i 1 prasak za puding od vanile,to sam skuvala u 1l mleka.Kada se ohladilo umutila sam sa pola margarina i pola secera u prahu.
Redjala sam kora1-fil-puno seckanih lesnika-plazma-fil-mlecna cokolada-slag.....
Potrebno za ovu tortu je:
-8 jaja
-16 kasika secera
-8 kasika gustina
-125g margarina
-125g secera u prahu
-jedna kutija plazme 150g
-1l mleka
-200g seckanih lesnika
-1 mlecna cokolada(milka)narendana
-3kesice slaga
-1 kesica pudinga od vanile
-kisela voda za mucenje slaga

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Figaro torta:)
17.7.2012 20:46:18   
17 joka
user posted image user posted image tako ti zavidim,ja bih sve ovo sama pojela.user posted image

extra je ideja.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Figaro torta:)
17.7.2012 20:59:58   
Figaro88
Ma rucak nismo skoro ni pipnuli samo smo tortu jeli,trebale su da budu dve ove lepe kore ali mi nestalo jajauser posted image A plazma se extra uklopilauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Figaro torta:)
17.7.2012 21:01:33   
17 joka
user posted image user posted image
sad mi treba nesto da nepadnem sa stolice


_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Rolovana "slatka" piletina
Ringerajin kuvar: lelaigor
Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here