|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Grudi nakon dojenja
10.4.2009 8:56:39   
Anoniman
Kakve su vam bile grudi pre trudnoće? U trudnoći? Za vreme dojenja?

I na kraju, kakve su sada nakon dojenja? Jel vežbate? Kakve vežbice postoje?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Grudi nakon dojenja
10.4.2009 14:41:54   
Sneža
Ovo me baš zanima,kakve budu grudi posle porođaja i dojenja,ajde mame raspišite se malo!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
10.4.2009 14:43:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Grudi nakon dojenja
10.4.2009 14:48:29   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj gagi

moje su tolko izujedane da se jos ne mogu oporaviti a vec dva mjeseca ne doji..

ma pocele su da vise ...ne kriticno al eto



(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Grudi nakon dojenja
10.4.2009 14:54:02   
Anoniman
Ja sam uvek imala teške grudi. I dalje imam teške grudi. ne vise ništa više nego pre, ustvari iste su, sem što je jedna operisana pa malo manja, i imam sa strane po koju striju. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Grudi nakon dojenja
10.4.2009 14:57:22   
Sneža
Joj,Tasho,a šta si operisala na grudima?

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Grudi nakon dojenja
10.4.2009 15:04:19   
Anoniman
Benigni tumor sa mlečnom cistom u sredini user posted image

Nađi temu "Čvor u dojci"

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Grudi nakon dojenja
10.4.2009 17:40:18   
NadaR
Meni se grudi nisu bitnije promijenile,mozda da su mrvicu mekanije nego ranijeuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Grudi nakon dojenja
10.4.2009 20:16:46   
Anoniman
Nisam dugo dojila, svega 3 meseca, pa nisu stigle da se previse promene. Malo su se uvecale i postale mekse, ali na obliku nisu izgubileuser posted image
Vezbala sam malo kod kuce, isla na trcanje, na aerobik, ali nista preterano. Mislim da umereno vezbanje puni cini za celo telo pa i za grudi!!!

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Grudi nakon dojenja
10.4.2009 20:41:40   
Lilly*
moje su skroz ispucale, mislim od strija, mleko nije htelo napolje a bilo ga je jaakoo puno i bukvalno su jadne bile narasle kao kosarkaske lopte, ali sada su se vratile na normalu, osim strija naravno, nisu se skoro uopste ovisile user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Grudi nakon dojenja
13.4.2009 9:18:04   
Anoniman
I ja imam nekoliko strija, ali sa strane, tako da dekolte izgleda odlično! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Grudi nakon dojenja
21.4.2009 14:23:49   
sneza35
Ja sam dojila samo par dana,ali su mi grudi nekako ''izdusile''imam i par strija.Medjutim,to me ne uzbudjuje apsolutno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Grudi nakon dojenja
21.4.2009 16:26:51   
sonja999s
moje su postale mnogo mekse nego sto su bile
imala sam dosta strija, mazem ih kao luda Saljicem. ili nestaju ili ce postati onako bele odjednom. sada ih skoro i ne vidim
jos jedno dete i ode mama na "dopunu" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza35)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Grudi nakon dojenja
21.6.2009 18:49:53   
branka10
Pre porodjaja imala sam savrsene grudi-vece ali stoje, onda sam prvu cerku dojila 16 meseci, na kraju dojenja su bile visece a ne stojece, onda po prestanku dojenja su se malo povratile u zivot pa su bile pristojne. Sada ponovo dojimuser posted image (hvala Bogu) i niko nema vece flasice od moje cerke, bombe pune mleka. Ma sta se sekirate izmislili ljudi dobre bruseve , pa cemo lako.user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Grudi nakon dojenja
21.6.2009 18:53:48   
Lu
Ma i moje su se objesile a  još ja smršavila i preko mjere ali što kažeš Branka brusevi su čudo danas a i kupaćiuser posted image
Ma ne žalim ni jednog trenutkauser posted image

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Grudi nakon dojenja
21.6.2009 19:02:25   
Rina
Ja bih da moje ostanu ovakve kao sad u trudnoci ...ili da posle nikad ne prestanem sa dojenjem user posted image user posted image user posted image
eh...isto sam po prestanku dojenja i naglo previse smrsala i razocarala se skroz...razmisljam da vec pocnem da ubacujem po koju kintu u kasicu prasicu da dopunim malo posle user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Grudi nakon dojenja
24.5.2010 19:26:18   
buhla
ja se iskreno nadam da nece bas ovolike da ostanu posle dojenja... aj sto su velike... nego su se oklembesile QQ  user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Grudi nakon dojenja
26.5.2010 19:38:41   
cici78
Pre trudnoce male ali cvrste, u skladu sa mojom konstitucijom. Dok sam dojila, a to je bilo do pre mesec dana bile su extra, divila sam se samoj sebi, nisam ni sanjala da ce ovako da se opuste, izduse, nekako smanje kad prestanem da dojim...uf bas sam se razocaralauser posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Grudi nakon dojenja
22.7.2010 0:22:54   
choopa choops
prije trudnoce izmedju 2/3, u trudnoci izmedju 3/4, za vrijeme dojenja izmedju 4/5 user posted image . Poslije dojenja....koje grudi????user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Grudi nakon dojenja
22.7.2010 0:32:37   
choopa choops
Ili evoluciono:
1.limun
2.ski skokovi
3.lubenice
4.dvoumim se izmedju kesice za caj i lonci za supu
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Grudi nakon dojenja
22.7.2010 0:36:43   
Ellenica
Uvek sam imala puniju liniju, pa sa njom i grudi,
kasnije sam smršala i grudi su mi bile baš po mom ukusu, čvrste i na svom mestu.

U trudnoći su rasle i rasle i rasleeeeeeee

Sada su mlitave i jedva čekam da smršam i da se smanje.




_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Grudi nakon dojenja
22.7.2010 12:45:02   
LillyT
Ne mogu da verujem da cu ovo napisati, ali... nedostaju mi moje sise, ovo je ipak previse za mene. Pre neki dan sam obukla neku majicu, uzas zivi, izgledala sam kao Ceca (samo u sisama), bas je bilo ruzno. Meni to ne stoji. Mada, sada mi je leva veca od desne, samo da ne ostane tako kada prestanem da dojim jer ce biti grozno. Na svu srecu, strija nema nigde.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Grudi nakon dojenja
22.7.2010 13:27:13   
vbjb
Ja sam posle prve trudnoce pocela da razumem zene koje ugradjuju silikone, u toku obe trudnoce grudi su mi bile za 105b grudnjak - ogromne, da stvar bude smesnija ni onda ni sada nisam imala dosta mlekauser posted image

Elem, izgledaju oklembeseno i pune strija, posle nekog vremena se povrate ali mogu da nosim samo ispunjene grudnjake, ista je to velicina ali nekad su imale oblik i cvrstinu.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Grudi nakon dojenja
22.7.2010 19:10:17   
Verus
I ja hocu nazad moje male lepe grudi-sto bi ih ja zvala 'drops of heaven'!

Strija nazalost na izvos, a i vise sada a ;pre nisu :( tuga...
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ne mogu da verujem da cu ovo napisati, ali... nedostaju mi moje sise, ovo je ipak previse za mene. Pre neki dan sam obukla neku majicu, uzas zivi, izgledala sam kao Ceca (samo u sisama), bas je bilo ruzno. Meni to ne stoji. Mada, sada mi je leva veca od desne, samo da ne ostane tako kada prestanem da dojim jer ce biti grozno. Na svu srecu, strija nema nigde.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Grudi nakon dojenja
22.7.2010 21:27:02   
choopa choops
vbjb i ja razumjem zene koje stave silikone poslije dojenja user posted image Ali kad pogledam na TV-ukako ide operacija user posted image ne bi taman da je besplatno user posted image

Ja sam imala strije na jednoj dojci, ali se povukla hvalim te Boze.kako? nemam pojma, nisam s nicim mazala. Tako da, ne gubite nadu user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here