|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Integralni pirinac
18.2.2011 10:25:21   
*Alexx*
Pre par meseci sam kupila integralni pirinac, ostavila preko noci da odstoji i spremila sledeci dan. Ljudi, taj pirinac je imao ukus zemlje user posted image
Kako spremate integralni pirinac, koji kupujete, da li sam ja omasila brend (u faking maxiju imaju samo neki ABC), da li sam omasila nacin spremanja (samo sam ga skuvala)...?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Integralni pirinac
18.2.2011 10:30:14   
minavb
Ja kupi bilo koji, sve jedno mi je. Najcesce ga spremam sa sampinjonima i lukom. Posebno obarim pirinac i isperem ga, plasim se gde se sve to vucaralo pre pakovanja pa ispiram. Izdinstam pecurke na puku i dodam pirinac, nalijem supom ili obicnom vodom, dinstam dok vode ne isprai i eto. Piribac inace jedem svakre prestupne godine i samo na ovaj nacim.
A da, uz ovo samo salatu, i to malo kupusa, nista vise.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Integralni pirinac
18.2.2011 10:31:41   
*Alexx*
I nema ukus zemlje? user posted image Ja volim pirinac, greota da ne jedem integralni. Probacu jos jednom, ko zna gde je to konkretno pakovanje bilo, stajalo... itd.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Integralni pirinac
18.2.2011 10:38:18   
viking
Mi često jedemo pirinač, volimo ga, i nema mi ukus zemlje. Uvek kupujemo Uncle Ben's, ne znam zašto, prosto iz navike a i one kesice su im baš zgodne. I ne ostavljamo preko noći.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Integralni pirinac
18.2.2011 10:42:58   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: viking RR

Mi često jedemo pirinač, volimo ga, i nema mi ukus zemlje. Uvek kupujemo Uncle Ben's, ne znam zašto, prosto iz navike a i one kesice su im baš zgodne. I ne ostavljamo preko noći.



Integralni ili obican?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Integralni pirinac
18.2.2011 10:43:47   
viking
I jedan i drugi.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Integralni pirinac
18.2.2011 10:46:55   
*Alexx*
Probacu Uncle Ben's integralni, nisam naletela na njega. A ta fora sa kesicama im je odlicna user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Integralni pirinac
18.2.2011 10:48:13   
MarijaBg
Ovako je savrsen:
Solja pirinca, 3 solje vode, 1dl maslinovog ulja, 300 gr sampinjona, 3-4 cena belog luka, so, biber.
Na maslinovom ulju kratko se isprzi iseckan beli luk, pa dodas pirinac, proprzis malo i njega,
dodas vodu, smanjis vatru i poklopis. Kad prokuva, promesaj, smanjis skroz vatru i kuvas 10 min.
Na kraju dodas sampinjone prodinstane na maslinovom ulju, promesas i to je to.
Savrseno je, zdravo, moj muz jedino tako ili u pilavu jede pirinac

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Integralni pirinac
18.2.2011 10:48:26   
Jeca*
Jeste...lepo izbegnes da posle gulis serpu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here