|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Internet
4.1.2009 23:47:54   
Anoniman
Za šta ga sve koristite?
Da li ste zavisnice od neta?
Sve o Internetu što vam padne na pamet... user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Internet
4.1.2009 23:48:24   
Koka Loka
100% zavisnik user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
5.1.2009 0:03:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Internet
5.1.2009 0:05:21   
Anoniman
A šta radite na Internetu sem što kuckate na RR?

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
5.1.2009 0:07:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Internet
5.1.2009 4:38:55   
stella
poprilicno sam aktivna na 4-5 stranica i dok prelistam sta ima novo,skoro da i nemam vremena sta drugo traziti.Al eto sve o bebama,ishrani beba itd.Ako je bolesna onda to trazim.Ugl sve se vrti okouser posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Internet
5.1.2009 7:43:04   
Lu
Uglavnom za zabavu, druženje i neke info koje mi trebajuuser posted image

Zašto ljudi žele živjeti u Monte Carlu ili Monaku,osim neplaćanja porezauser posted image user posted image
...


< Poruku je uredio Lu RR -- 16.2.2011 17:03:21 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Internet
5.1.2009 7:53:42   
guppy RR
1. Čačkam po RR user posted image i čačkam vas (neko mora da pecka po prstima user posted image )
2. tražim milion stvari... nepoznate reči, koristim google translate kad pokušavam sa nekim pričati u njihovom jeziku...
3. čačkam po mayo clinic i wikipedii da naučim više o nekim bolestima i stanjima tela i duha, ...
4. čitam vesti, više puta dnevno...
5. koristim google calendar za vođenje porodičnog kalendara i sharujem ga sa mužem da zna gde je ko kada i ko kad ima koje obaveze i kad se plaćaju koji računi...
6. mail naravno.. i za to koristim internet... i za igranje nekih online igara...
7. chat sa prijateljima.. itd itd

... u glavnom... sve i svašta,
volim onaj deo dana kad sednem za kompjuter i naučim nešto novo... to je vreme samo za mene.


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Internet
5.1.2009 7:59:50   
Lu
Sad me podsjeti guppy,
taj kalendar još ne radim iako bi trebala,pokušaću naći vremena.

< Poruku je uredio Lu RR -- 16.2.2011 17:04:57 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Internet
5.1.2009 9:12:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

5. koristim google calendar za vođenje porodičnog kalendara i sharujem ga sa mužem da zna gde je ko kada i ko kad ima koje obaveze i kad se plaćaju koji računi...


Ovo mi se mnogo dopalo! user posted image user posted image

Uopšte ne razumem kako su NEKADA ljudi živeli... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Internet
5.1.2009 9:13:09   
guppy RR
Evo i iz teme Damski Kalendar:

Ja imam google calendar (već sam spomenula u jednoj temi) i OBOŽAVAM ga, pošto možeš u jedan kalendar upisivati događaje različitog tipa tj. imati podkalendare. Tako imam jednog za M i migrene, jednog za studij, jednog za lekarske preglede, jednog za porodična dešavanja, jednog za rođendane... i onda kad želiš da neko gleda u deo tvog kalendara, samo tamo pored upišeš mail i daš mu prava. Muž tako gleda određene delove kalendara, a ne interesuje ga recimo kalendar vezan za moj posao.

A u mobilnom telefonu vodim kalendar obaveza tj. ako moram nekuda da idem, jer sam nekad tako umorna, da se ne setim ni ako mi piše pred nosom... mora nešto da zapišti

A htedoh još da kažem.... nekad kažem mužu recimo "idem večeras van" ... a on kaže "KAKO?? Pa nisi napisala u google kalendar" user posted image


< Poruku je uredio guppy -- 5.1.2009 9:14:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Internet
5.1.2009 10:57:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

A htedoh još da kažem.... nekad kažem mužu recimo "idem večeras van" ... a on kaže "KAKO?? Pa nisi napisala u google kalendar" user posted image



user posted image

Pročitala sam ovo ostalo što si kopirala.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Internet
5.1.2009 11:10:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha

IZVORNA PORUKA: guppy

5. koristim google calendar za vođenje porodičnog kalendara i sharujem ga sa mužem da zna gde je ko kada i ko kad ima koje obaveze i kad se plaćaju koji računi...


Ovo mi se mnogo dopalo! user posted image user posted image

Uopšte ne razumem kako su NEKADA ljudi živeli... user posted image

Ili kao ja sada bez kalendara još uvijekuser posted image user posted image

< Poruku je uredio lu -- 5.1.2009 11:11:42 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Internet
5.1.2009 11:16:25   
Anoniman
ccccc lu - neozbiljna si! Pa kako će tvoj muž znati kada izlaziš uveče? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Internet
5.1.2009 11:19:46   
Lu
he,he kao da bu mu dozvolila i da čita kalendar jednom kad ga napravim,
što kaže guppy imaće ograničenu dozvolu pristupa.

< Poruku je uredio lu -- 5.1.2009 11:25:13 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Internet
5.1.2009 11:21:28   
Anoniman
user posted image

Mislim da plan izlazaka treba da vidi, a ti na neku drugu stranicu zapiši s kim i gde ideš. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Internet
5.1.2009 22:48:26   
Koka Loka
Meni je komp konektovan non stop tako da smo uvek na vezi. Na telefone se ne javljamo pa mama često kada ne može da me dobije cimne me na MSN user posted image
Preko neta sam tražila nameštaj, garderobu, naručivala, kupovala, veš mašinu sam naručila preko neta, ma samo još hleb ne kupujem tako user posted image
Više od 4 godine imam svoj forum, stekla sam punooo prijatelja, čujemo se, sa mnogima se viđam, zakazujemo kafe, porodične susrete, slavimo zajedno dečije rođendane... ma svašta nešto.
Preko neta dobijam raznorazne ideje za koješta, dobijam odgovore na koješta, iščitavam koješta, učim, gledam vremensku prognozu, nalazim ulice, zakazujem letovanja, ma svašta nešto.
Preko neta sam pratila celu drugu trudnoću, po danima, kada se šta dešava, šta kada mogu da očekujem, pre trudnoće vodila kalendar ovulacije, plodnih dana.
Preko neta često rešavamo domaće zadatke i tražimo odgovore na kojekakva nemoguća pitanja.
Ma ne mogu više ni da se setim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Internet
6.1.2009 11:56:40   
kumara
Jao ja ne mogu da zivim bez neta!!! RR, mail, google...sve i svata sto mi padne napamet...amazon, i ostala online kupovina...banka... sta god ne znam, trazim na netu. Imam uvek svoj ritual, kad ustanem tacno po redu otvaram stranice dok sve ne isproveravam. Posto sam napravila sajt za nasu firmu onda i oko toga imam puno posla - da proverim protok i posecenost, da vidim da li ima nekih novih boljih programa za update sajta, google adwords...

Ma ja sam 1000000% zavisnik od neta!!! Sto bi moj muz rekao "daj joj kompjuter i net i mirna je ceo dan, uopste ne zvoca, a ako net ne radi onda spasavaj se ko moze!" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Internet
6.1.2009 12:05:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka


"daj joj kompjuter i net i mirna je ceo dan, uopste ne zvoca, a ako net ne radi onda spasavaj se ko moze!" user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Internet
6.1.2009 12:07:03   
Jeca*
Ja sam imala 6 godina kada je tata kupio prvo komp. Spectrum ZX. Onda je kupovao redom PC286, 386,486, Pentium 1....potpuni sam zavisnik o komp, od malena. A o internetu da ne govorim. Ja ništa u životu ne mogu da uradim bez neta. Google, planplus, bele i zute strane, b92, facebook, icq, messenger, gtalk, ringeraja, weather2umbrella....ma....ne vredi da ređam, prebukiraću forum user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Internet
6.1.2009 19:27:43   
guppy RR
... ringeraja nije na prvom mestu, jeco? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Internet
10.2.2009 13:00:31   
Modessty
eh taj internet!!!
Na poslu sam stalno online. Kuckam se sa prijateljima i kolegama iz susednih kancelarija - sto bi trosili telefon kad mozemo da pisemo!!!!user posted image
bez wikipedie, RR, google, planplus, bele i zute strane, aiki.co.yu....... ne mogu da zivim.
Nama kad na poslu ne radi net mi smo svi u zalosti!!!!! ne radimo! obustavljamo sve radne procese user posted image
a kod kuce se sa muzem bijem zbog racunara. Imali smo laptop al je umro i sad je haos!!!! u stvari i kad smo imali laptop tukli smo se ko ce za koji racunar user posted image

sve su nam fotografije i filmici koje imamo u racunaru.

a sto volim da se igraaaaaammmmmmmuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Internet
19.2.2010 0:29:01   
Mishica 77

I mi smo na netu non stop(ADSL).
Tek kad je pre neki dan na kratko zatajio, shvatila sam da sam postala zavisnik, bre!
Alarmirala muža na poslu, on provajdera i dok sam ja pošteno digla frku, on proradio. Posle mi bilo glupo. K'o dete...user posted image
A koristimo ga bukvalno za sve. mm skida filmove, serije i igrice. Ja za za vesti, vr. prognozu, kad se uželim omiljene pesme(YouTube), kad pravim predavanje za posao, kad je u pitanju neka nepoznata reč... ma kao što rekoh: za sve!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Internet
19.2.2010 9:22:18   
*Alexx*
Ja stvarno ne znam šta bi bilo sa mojim detetom da nije interneta. Sve, ali SVE vezano za njegov život sam prvo pomno proučila na internetu. Na stranu sve ostalo.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Internet
19.2.2010 9:30:00   
bebironcic
Pa moze se reci da sam zavisnik...cim ustanem ujutru,skuvam sebi kafu i palim komp i pravac na RR.Ovako ja i mm stalno nesto skidamo od filmova,muzike....naravno,tu su i nezaobilazni sajtovi za automobile...mm ih obozava..i puno mi znaci net...tako sam stalno u kontaktu preko skaypa sa mojima,jer sada ne zivimo u istom gradu...

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Forumi
jabudic

Da li ste aktivan clan u na nekom drugom forumu?

Da (32%)

Ne (68%)


Ukupan broj glasova: 113

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here