|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 8:37:16   
Anoniman
Dakle, nisam uspela juče sa Lukom da probam kupaći u Woman Secreat-u, i baš bi bilo zgodno da sada (u toku radnog vremena) to uradim. user posted image

Kakve sve izgovore smišljate da šmugnete sa posla?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 8:38:34   
guppy RR
Meni ne trebaju izgovori da šmugnem, pošto imamo sat koji beleži koliko dugo si na poslu a koliko vani, pa ako moraš van, ideš na svoje sate i kasnije moraš duže da ostaneš... tako da nije problem.

A evo mi ideja:
JU!!! Nestalo mi uložaka, moram HITNO do radnje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 8:40:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

A evo mi ideja:
JU!!! Nestalo mi uložaka, moram HITNO do radnje user posted image



Koja je iza ćoška! user posted image

I mi imamo sat koji beleži, ali se prosto ne odjaviš da si otišao na pauzu... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 8:50:24   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Meni ne trebaju izgovori da šmugnem, pošto imamo sat koji beleži koliko dugo si na poslu a koliko vani, pa ako moraš van, ideš na svoje sate i kasnije moraš duže da ostaneš... tako da nije problem.

A evo mi ideja:
JU!!! Nestalo mi uložaka, moram HITNO do radnje user posted image



Mi imamo sat isto, i karticu. Pauza je od 10 do pola 11. Posle i pre toga nemas pravo da izlazis. Osim ako je nesto nepredvidjeno. Onda imas karticu koju provlacis kao privatni izlaz ili ulaz. To vreme moras da odradis, a nemas pravo vise od 8h mesecno i to bas ako moras. I ne smes bas 8h svakog meseca jer si ga onda opet ugasio user posted image  eeeeeee..surovi kapitalizam

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 8:54:07   
Anoniman
e ebem ti kapitalizam ... isto kartica, 30 minuta pauze (sreća pa se ne moraš prijavljivati kad ideš na pauzu, pa zato se malo i probije taj termin jer nije ni fiksna)

ali možeš izaći ako nešto moraš obaviti, na isti način odjavi se pa ako se vratiš prijavi se

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 8:59:41   
Anoniman
Kod nas se nešto bila pokvarila opcija "pauza", pa su je ukinuli i programu. A ako se odjaviš, pa ponovo prijaviš, on ti kaže da ne možeš da se prijaviš, jer si za današnji dan završio user posted image , samo što ne dobiješ platu jer nemaš 8 sati. Onda juriš evidentičara da to sredi... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 9:02:31   
Brand new mama
Da te zovemo,pa da ti kao moras hitno da odes? Samo zapamti sta si navela kao razlog odlaska, da se kasnije ne raznjezis nad kupacim i happy ga pokazes sefuuser posted image user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 9:02:38   
Anoniman
ako je link idi na ovu temu pa provježbaj user posted image KLIK
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 9:05:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Da te zovemo,pa da ti kao moras hitno da odes? Samo zapamti sta si navela kao razlog odlaska, da se kasnije ne raznjezis nad kupacim i happy ga pokazes sefuuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ma šefica nije tu, na G.O. je, i ustvari, i ja sam često pokrivala koleginice - pasoš, SUP i sl. Pa sve kontam krajnje otvoreno da saopštim da idem da kupim kupaći! user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 9:08:16   
Jeca*
a što moraš išta da kažeš. Uostalom, izadji po dorucak, pa kupi kupaci!

joj blago vama, mi se kucamo i na pauzi i ne smemo da je iskoristimo ni u jednom drugom periodu sem od 10 do pola 11. E...a ono sto sam pisala za odradjivanje privatnog izlaza. To je ok kad imas posla. A zamislite kako je bezveze da sedis prekovremeno a blejis jer je neki tupav period, kad nema posla. A ne mozes ni da blejis na netu, jer ti mere vreme koliko provodis na netu i cime se bavis na radnom mestu user posted image  bljak!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 9:09:27   
bonita
kod mene na poslu vlada totalna demokratija.Radim oko 4 sata dnevno,a pravim i po 2 pauze.Iskljucim kartu  kad krenem i ukljucim kada se vratim.A kada sef nije tu,nekada i ne iskljucimo kolegenice i ja.Mada je sef(vlasnik firme) divan covek i mozemo kako hocemo s njim.E a kada mi se neide na posao,jednostavno kazem nije mi dobro,ali mi taj dan i ne plate.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 9:13:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

a što moraš išta da kažeš. Uostalom, izadji po dorucak, pa kupi kupaci!

joj blago vama, mi se kucamo i na pauzi i ne smemo da je iskoristimo ni u jednom drugom periodu sem od 10 do pola 11. E...a ono sto sam pisala za odradjivanje privatnog izlaza. To je ok kad imas posla. A zamislite kako je bezveze da sedis prekovremeno a blejis jer je neki tupav period, kad nema posla. A ne mozes ni da blejis na netu, jer ti mere vreme koliko provodis na netu i cime se bavis na radnom mestu user posted image  bljak!


aaaaaaaaaa pa Jeco kod tebe ko robovlasništvo....ne ...feudalizam ...user posted image



(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 9:19:21   
Jeca*
Uzas...ali valjda je zato jedna od vodecih firmi u ovoj struci! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 9:25:00   
Anoniman
a jbg Jeco... al sve ima svoje pozitivne i negativne strane
nama je možda sreća što smo d.d. pa je još uvijek većinski vlasnik država, i opet se malo gleda kroz prste, al ako nas prodaju...čisto sumnjam da će biti ovako

s tim što je nama internet obavezan, kao osnovno sredstvo rada  tako da ti niko ili bar ja mislim niko, ne štopa koliko si bio i šta si radio

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 9:39:56   
dadaa
i konacno klik

_____________________________

nikada nemoj ici vec napravljenom stazom..sam sebi napravi put

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 9:49:57   
guppy RR
dado, bravo, obrisala sam sve za nazad.
Radilo bi, da si kopirala gornji youtube link (onaj http), a ne <object> link.

(odgovor članu dadaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 11:37:40   
Anoniman
Tashoooooooooooo.... i šta bi ...jesi li kupila kupaći???????????

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 11:52:26   
Anoniman
Reći ću ti u drugoj temi! user posted image  Kupila draga, taman ušla u kanc, a napolju se spustila kiša!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
6.8.2009 21:34:16   
oliveradj
E dobra stara vremena kada su nase mame mogle da izlaze s posla kad su htele. Kad samo slusam starije koleginice sto su trcale kuci da kuvaju rucak ili u setnju gradom ne radi im se, kakva opustencija, a sada? Dobro je kad mozes malo da smugnes.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
11.8.2017 11:52:12   
krin 40
Često sam koristila:"Došlo dete iz škole i zaboravilo ključ" ,"odnese mi pauk auto ispred zgrade"(ako sam došla busom na posao),"Stigla mi majka iz Ča,žena ne zna sa stanice da se snadje"..itd😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
12.8.2017 20:43:26   
Anck Su Nmaun
Meni su ili deca( redje) ili mi je loseee , zenski problemcici user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
12.8.2017 21:31:19   
Ana RR
Hm, nisam nikad šmugnula sam posla...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
13.8.2017 8:14:54   
branki*
ne mogu nikako da smugnem sa posla,sve i da hocu,radim u skoli i zavisim od casova i dece.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
13.8.2017 8:21:16   
Sanjica26 RR
Nisam nikad smugnula sa posla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Izgovori da se šmugne sa posla...
13.8.2017 8:28:59   
vocicana
Nema smugivanja, jednostavno, ima samo jasnog razloga zasto pitam da izadjem, mada zaista jako retko, s posla, uvek je u pitanju dete.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here