|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izleti
5.4.2009 22:12:09   
Anoniman
Idete li na izlete? Gde idete?

Ja sam danas bila u ZOO vrtu i na Palicuuser posted image user posted image user posted image

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izleti
5.4.2009 22:20:36   
eugenija
Idem, idem, i obožavammmm prirodu.

Sve je to u okolini BL... Odem na Vrbas, na Vrbanju (reke), odem u Krupu, u Karanovac.. Odem do manastira Gomionica...

Ali to vama ništa sada ne znači kada ste većina iz Srbije i ne znate gde se to sve nalaziuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izleti
5.4.2009 22:22:44   
Buba76
Zille,odakle si kada ste bili na Palicu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izleti
5.4.2009 22:28:50   
Anoniman
Iz Kikinde, 100 km od Palica, to i nije tako daleko kad imas dobru volju!!!

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izleti
6.4.2009 9:39:34   
NadaR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Idem, idem, i obožavammmm prirodu.

Sve je to u okolini BL... Odem na Vrbas, na Vrbanju (reke), odem u Krupu, u Karanovac.. Odem do manastira Gomionica...

Ali to vama ništa sada ne znači kada ste većina iz Srbije i ne znate gde se to sve nalaziuser posted image


Dodala bih jos Mrakovicu i meni draza druga strana Kozare gdje su lovacki domovi i nema bas puno ljudiuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izleti
6.4.2009 9:45:38   
Anoniman
juce sam bila na nahorevu... "kod majmuna" (naziv je zato sto covjek ima majmuna pravog koji zauser posted image goste)... prelijepo napravljeno...prava domaca atmosfera ... čist zrak ... ogromna livada sa stolicama i stolovima...djecijim igralistem i masom domaćih zivotinja...i dobre klope ...
inače volim otići na Skakavac ... do kojeg se mora 2-3 km pješke ići, i tu se nalazi jedan od najvećih voodopada u Evropi... na okolne planina Jahorina, Bjelašnica, Igman,...

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izleti
6.4.2009 9:49:45   
bebać
Mi često idemo na selo(naše imanje imamo dole i kuću,inače dole živi svekar)imamo ogroman vrt sa travom,okolo voćnjak,ravnica velika....tako da se Sergej baš iskače i izigra i ima ujedno i malo štene dole koje obožava,pa s eigra sa njim..a mi raspalimo roštiljm, a ponekad i kotlić...znači prelijepo(bili smo prošle nedelje)...a planiramo sada i za prvi maj dole,ja se dmorim psihički bukvalno od onog zelenila i tišine....a i ne maltretirams e ručkom,suprug je zadužen za roštilj i kotlić...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izleti
6.4.2009 9:54:20   
NadaR
Bebac ,lijepa vam je i tvrdjavauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izleti
6.4.2009 10:03:36   
bebać
nnaaddaa jeste lijepo,sada kakos u renovirali je super,bili smo prošle god. a planiramo i ove sa Sergejom otići na pićence u onu kućicu....a opet ne idemo često,valjda je se zasitimo,jer mi pogled sa balkona 'puca' na nju,pravouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izleti
6.4.2009 10:05:43   
NadaR
Bila sam par puta i jako mi se svidjelo... Moram doci opet pa te zovem na kafuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izleti
6.4.2009 10:17:47   
bebać
Kako da ne,samo se javi i nadjemo se u gradu,a možeš i ti doći meni u stan na kafu...svejedno je blizu...ljubacuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izleti
4.5.2009 11:32:44   
eugenija
Evo sveže slike sa izleta - Krupa na Vrbasu

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izleti
4.5.2009 11:38:39   
Sneža
Eugi,sjajno izgleda,user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izleti
4.5.2009 11:39:32   
Ana RR
Eugi, ovo je kao sa razglednice user posted image user posted image !!!! Prelepo je user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izleti
4.5.2009 12:10:59   
eugenija
Još stalno razmišljam kako fotke ne mogu baš dočarati mesto... Prekrasno je, zaista. Tu na rečici Krupi, nalaze se stari mlinovi (vodenice) koji i dan danas služe za spravljanje brašna.. Reka je zaštićena, zabranjeno je pecanje na njoj, puna je pastrmke.. A huk vode sa slapova, je najleoša muzika za uši...
Ako neko stoji pored tebe na pola metra i nešto ti glasno priča, nema šeme da ga čuješ (ovaj podatak je izuzetno zgodan ukoliko ta osoba usput  priča nešto što  i ne želiš da čuješ)user posted image user posted image user posted image
Inače mesto Krupa na Vrbasu poznato je po manastiru u kome se nalaze mošti Svete Matrone Ruske, isceliteljke. Takođe je poznato po održavanju Ex Yu rocks festivala koji se svake godine održava ovde, i besplatan je za sve... Besplatan kamp, ulaz, i prevoz iz gradauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izleti
4.5.2009 17:00:29   
afrodita
Eugi ovo je prelepouser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Izleti
5.5.2009 11:11:36   
Modessty
Mm, naš drug i ja bili smo malo u šetnju 02. maja. Nisam imala aparat ali sam imala mobilni telefon!user posted image
Evo kako Niš izgleda sa Koritnjaka iznad Niške Banje

user posted image

user posted image

a ovo smo miiiii

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Ovo dole je selo Koritnjak iznad Niške Banje, na žalost danas tu niko ne živi. Dodju ljudi samo na vikend. A priroda je predivna. Čuje se samo cvrkut ptica!

user posted image

user posted image



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Izleti
5.5.2009 11:13:48   
eugenija
Superrr je!!!

Nego, jeste odlučili hoće li se Južni bulevar zvati Ulica Šabana Bajramovića? user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Izleti
5.5.2009 11:16:57   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
ja ti Eugi uopšte nisam u toku sa gradskim dešavanjima!user posted image
ali bi čoveku bar mogli spomenik da podignu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Izleti
5.5.2009 11:18:02   
eugenija
Ja juče na vestima gledala... Danas vam je gradska skupština, pa ćemo videtiuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Izleti
5.5.2009 11:19:27   
Ana RR
Baš je lepo Mod, da čovek dušu odmori dok sluša cvrkut ptica...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Izleti
6.5.2009 10:39:47   
Anoniman
Eugi, Mod sjajne su vam slike. Kod mene je sve ravno, nigde ni brdasca, a nemamo ni rekuuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Izleti
12.6.2009 12:33:27   
bebać
evo stavim vam i ja par slikica sa ovog prekrasnog jezera gdje smo išli(m radio poslom,pa i nas poveo)Sergeju je bilo divno,iztrkao se....a ja se ugodno zavalila i ispijala kaficuuser posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Izleti
12.6.2009 12:35:59   
NadaR
super je. A gdje je to?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Izleti
12.6.2009 12:39:47   
Anoniman
divno Bebać....a stvarno gdje je to????

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hotel Ramonda - za najlepše porodične uspo...
„Nijedna planina i nijedan planinski vrh u Srbiji ne čine toliko dubok utisak na promatrača kao Rtanj sa Šiljkom. U njem...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here