|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izumiru muškarci!
18.6.2009 10:00:12   
Anoniman
Profesorka Dženifer Grejvs, sa Australijskog nacionalnog Univerziteta u Kamberi, koja se bavi istraživanjem ljudskih polnih hromozoma i utom je postigla veoma zapažene rezultate, tvrdi, naime, da muški Y hromozom odumire i da bi jednoga dana mogao potpuno nestati. To, doduše, još uvek ne bi trebalo danas zabrinjava, jer će takav proces najverovatnije potrajati narednih pet miliona godina.
Ovu sumornu perspektivu profesorka Grejvs je iznela na javnom predavanju za studente medicine na Kraljevskom koledžu za hirurgiju (RCSI) u Irskoj, posvećenom nestanku Y hromozome i implikacijama ovog procesa za ljudsku vrstu.
Detaljnije: blic.rs
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izumiru muškarci!
18.6.2009 10:34:54   
Modessty
user posted image user posted image user posted image Tasho!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izumiru muškarci!
19.6.2009 0:06:48   
Dora
Joooj, baš mi je žao...
Ali to je sigurno zato što su prvi nastaliuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izumiru muškarci!
19.6.2009 0:07:11   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izumiru muškarci!
19.6.2009 7:22:31   
afrodita

Profesor Džen Grejv, sa Australijskog nacionalnog Univerziteta u Kamberi, koji se bavi istraživanjem ljudskih polnih hromozoma i utom je postigao veoma zapažene rezultate, tvrdi, naime, da zenski x hromozom odumire i da bi jednoga dana mogao potpuno nestati. To, doduše, još uvek ne bi trebalo danas zabrinjava, jer će takav proces najverovatnije potrajati narednih pet miliona godina.
Ovu sumornu perspektivu profesor Grejv je izneo na javnom predavanju za studente medicine na Kraljevskom koledžu za hirurgiju (RCSI) u Irskoj, posvećenom nestanku x hromozome i implikacijama ovog procesa za ljudsku vrstu.
Detaljnije: blic.rs

A ovo je sa jednog muskog forumauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izumiru muškarci!
19.6.2009 7:51:14   
Anoniman
Koji si ti lik! user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izumiru muškarci!
19.6.2009 8:50:26   
Anoniman
Afro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
man se ti tih muskih foruma user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izumiru muškarci!
9.7.2009 23:22:15   
Urbana
Pa zar ne znate da se profesorka Dženifer Grejvs podvrgla tretmanu promene pola pa se zato negde vodi kao zensko, a negde kao musko
user posted image .
Problemi sa hromozomimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izumiru muškarci!
15.7.2009 22:17:31   
dunja RR
Pokusacu da vam docaram situaciju kojoj sam danas prisustvovala:) putovala sam autobusom na posao; u busu neki tip do mene pokrao devojku....ona ga provalila da joj rovari po torbici, odmakla se, videla da joj nema novcanika i vratila se trazi mu da vrati novcanik........ a on tipican dzeparos, jakna preko ruke i novcanik stegao ispod jakne....autobus staje na stanici, on krece da izlazi, niko ne reaguje, devojka vristi, cima muskarce po autobusu za rukav da joj pomognu, oni nista kao puser posted image ke....ovaj lopov 30 kila sa krevetom, nema ga nigde...tip od 2m, se sklanja, kaze ne mogu ja da pomognem...na kraju su izasli...nemam pojma da li je napolju neko pritrcao u pomoc....

sta mislite...da li bi "MUSKARCI "trebalo da odreaguju u ovoj ili sl.situacijama....

meni je iskreno bilo muka...kada sam ih videla sve onako tunjave...uhhhhuser posted image ...

(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izumiru muškarci!
16.7.2009 0:47:16   
Brand new mama
Bojim se da to nije problem samo muskaraca u globalu. Svi smo nekako postali, ne znam ni kako da kazem-nista nas se ne tice...Pa niko ne ustaje trudnicam, recimo(cak sam ja vidjela kako se mladi ljudi prave kako ne vide trudnicu ispred sebe,ili babu od 100 godina) Izgubila se ta neka doza pristojnosti, a vitestvo i da ne pominjemo

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izumiru muškarci!
16.7.2009 3:27:02   
Verus
dunja, mislim da bi muski trebali da  priskoce, a i ljude generalno, pa koliko ih u busu a on sam???  Meni se jednom tako jedan manijak nabijao na rame, onom stvari-se trljao.  Ja pogledam u njega i kazem "Pomeri se od mene" cvrsim, jakim tonom.....to je bio NS dupli bus, jos u vreme kada je iza sedeo kondukter-dva reda sedista od mene!  Cuti  on, cute 5 tipova iza mene!  Ja opet upozorim ovu pedercinu, i kada nije odustao ustanem i iz SVE snage ga udarim po ruci...odletela mu je ruka i pola njega u levo.  Ustanem i odem da stanem u centar busa.  On nista.  Ni pet ni sest, sedne tamo gde sam ja sedela i pocne da se pribija uz devojka koja je sedela do mene! STRASNO! 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izumiru muškarci!
31.7.2010 23:33:30   
dunja RR
ma izumiru definitivno.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izumiru muškarci!
8.1.2011 17:16:23   
smeško
Taman posla!!! Ovaj moj neće nikako!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izumiru muškarci!
8.1.2011 17:26:49   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Taman posla!!! Ovaj moj neće nikako!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tata, sam sebe hvališ user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izumiru muškarci!
10.1.2011 0:09:07   
smeško
Provaljen sam nema šta!!!!
Ali sam siguran da i moja supruga tako misli!
Ako malo bolje pročitaš poruku!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izumiru muškarci!
10.1.2011 0:19:12   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Provaljen sam nema šta!!!!
Ali sam siguran da i moja supruga tako misli!
Ako malo bolje pročitaš poruku!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jao bre tata što se ljutiš, pa vidiš da sam stavila smajlija koji se smeje, samo sam se šalila user posted image

budi malo tolerantan prema ženama, to rade pravi muškarci a ako tvoja žena kaže da si ti taj pravi nemam razloga da joj ne verujem user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Izumiru muškarci!
10.1.2011 0:19:13   
marince1
Ajde ti tata smesko u vasu temu da nam kazes kako je mama smesko user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Izumiru muškarci!
10.1.2011 0:24:06   
Diabla
Dunjice, sta mu se pravdas, pa vidi se da iz aviona da si se zezala. user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Izumiru muškarci!
10.1.2011 0:44:21   
smeško
NApisao sam negde da sam početnik u ovome!
Smeško je odlično, hvala na pitanju, trenutno leži u Višegradskoj i čeka svoj red. Beba se jnoš nije spustila, nije otvorena, ali to je verovatno zato što joj je termin 20.01.
Inače se nikada ne ljutim za ovakve stvari.


(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Izumiru muškarci!
10.1.2011 0:45:41   
smeško
Ax da rekla mi je da vas sve pozdravim!!!!!!
Jedva čeka da izađe i da nastavi da se druži sa vama!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Izumiru muškarci!
10.1.2011 0:49:11   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Ax da rekla mi je da vas sve pozdravim!!!!!!
Jedva čeka da izađe i da nastavi da se druži sa vama!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



I mi jedva čekamo, a tata pravo da ti kažem drago mi je što pišeš, ja bih volela da je više muškaraca (bez šale) na Ringeraji.

Bravo za tebe i željno iščekujemo tvog bebana user posted image

Kada nam se pravi smeško vrati, predlažem da otvoriš neki svoj nick - Smeškan ili nešto tako, da izgradiš svoj Brand user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Izumiru muškarci!
10.1.2011 0:56:26   
smeško
Trenutno imamo samo jedan računar, pa ne bi stigao na red, ali ako nabavimo još neki , recimo da mogu da probam.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Izumiru muškarci!
10.1.2011 1:17:10   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Trenutno imamo samo jedan računar, pa ne bi stigao na red, ali ako nabavimo još neki , recimo da mogu da probam.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





uvek su dobrodošla i vaša iskustva i stavovi user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Izumiru muškarci!
11.1.2011 1:49:01   
smeško
Generalno nema mnogo razlike u stavovima!
Ljubav između partnera na prvom mestu, dogovor i podela posla.
Svako ko želi da ima dete prihvatiće svaku odgovornost i obavezu bez razmišljanja.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Izumiru muškarci!
11.1.2011 1:49:42   
smeško
I bitna je međusobna podrška.
Ostalo dođe samo po sebi.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here