|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
31.7.2018 15:26:30   
lesica
Znam da imamo temu "Šta obići po Vojvodini" , kao i neke teme za tačno određena mestapo Srbiji, ali nemamo temu u kojoj bi sažeto bili dati predlozi za jednodnevne izlete ili dvodnevne (vikend varijanta). Uz to bi mogli da napišemo šta obići, zašto obići...

Pa evo nekih mojih predloga, u proteklih mesec i po dana realizovanih - Beograd početna i završna tačka:

1. Manasija - Resavska pećina – Lisine (Veliki buk) – Ravanica
2. Žagubica i vrelo Mlave, Manastir Sisevac, Krupajsko vrelo i okolina – Trška crkva, manastir Gornjak
3. Vrelo Grze
4. Oplenac, Aranđelovac, pećina Risovača, Bukulja
5. Avala (logično , bar jednom , dvaput godišnje nap utu ka vikendici)

U planu je potez :
1. Viminacijum, Ramska tvrđava, prevoz skelom do Stare palanke,možda Deliblatska peščara, Smederevo
2. Fruška gora, Sremski karlovci
3. Vršac i Bela crkva
4. Gradac
5. Tršić

Za desetak dana idemo na mini odmor po jugu Srbijice, u planu su nam Đavolja varoš, Prolom banja, Lukovska banja, Niš i okolina, i Radan planina

Za ovo leto, mislim da je solidan spisak.



Dajte predloge gde još?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
31.7.2018 15:55:40   
Ana RR
user posted image bravo Les! I mi planiramo ovako nešto, na prvom mestu ruta broj 1, pošto mm odavno želi tamo da ide. Nadam se da ćemo otići u avgustu, kada nam prođe sav haos oko kanađana, pomena svekru itd. Ali možemo samo na vikend pošto ja radim, mada mislim da je i to dovoljno, čisto da nam dupe vidi puta user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
31.7.2018 16:02:51   
lesica
Anči, moje tačke 1,2,3 realno mogu onako fino da se obiđu za 2 dana, jer je sve relativno blizu. Samo da se dobro isplanirao ruta.
Možete negde da prespavate, ima mnogo jeftinog smeštaja.

Priroda je fantastičan apsolutno, i zaista vredi.
A sve od pobrojanog je lako dostupno i sa detetom od 3 godine.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
1.8.2018 18:28:19   
Dragce86
Palic i Subotica, za cas kolima, za oko 2h ste tamo, milina i za decu i za odrasle. Mi smo isli proslog meseca, ali na 3 dana, pa nismo zurili. Odseli na Palicu i malecka je uzivala i u setnji jezerom i u Zoo vrtu. Bila je i ideja da idemo ili do Segedina ili Morahalom banje, ali smo ipak odustali jer bi bilo previse guzvancije za 3 dana (koliko smo imali vremena)..

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
2.8.2018 11:22:54   
nata11
Divan spisak Les. Steta sto je sve podaleko od nas.

Da ubacim i ja moj spisak dvodnevnih izleta za nas sa juga :

Soko banja
Vrnjacka banja ( inace leti preskupa, ali OK za 1 maj ili pocetak jeseni)
Vranje
Etno selo Srna
Kopaonik
Stara planina ( nista posebno po meni )
Prolom banja sa poset__ama Lukovskoj i Djavoljoj V
Ohrid

Sta tek planiramo poset__iti:
Srebrno jezero i okolina ( za koji nisam uspela pronaci slobodan smestaj za ovaj vikend user posted image )
Borsko jezero



< Poruku je uredio nata11 -- 2.8.2018 11:26:53 >


_____________________________





(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
2.8.2018 13:21:59   
AnaTamara
IZVORNA PORUKA: lesica RR

Znam da imamo temu "Šta obići po Vojvodini" , kao i neke teme za tačno određena mestapo Srbiji, ali nemamo temu u kojoj bi sažeto bili dati predlozi za jednodnevne izlete ili dvodnevne (vikend varijanta). Uz to bi mogli da napišemo šta obići, zašto obići...

Pa evo nekih mojih predloga, u proteklih mesec i po dana realizovanih - Beograd početna i završna tačka:

1. Manasija - Resavska pećina – Lisine (Veliki buk) – Ravanica
2. Žagubica i vrelo Mlave, Manastir Sisevac, Krupajsko vrelo i okolina – Trška crkva, manastir Gornjak
3. Vrelo Grze
4. Oplenac, Aranđelovac, pećina Risovača, Bukulja
5. Avala (logično , bar jednom , dvaput godišnje nap utu ka vikendici)

U planu je potez :
1. Viminacijum, Ramska tvrđava, prevoz skelom do Stare palanke,možda Deliblatska peščara, Smederevo
2. Fruška gora, Sremski karlovci
3. Vršac i Bela crkva
4. Gradac
5. Tršić

Za deset_ak dana idemo na mini odmor po jugu Srbijice, u planu su nam Đavolja varoš, Prolom banja, Lukovska banja, Niš i okolina, i Radan planina

Za ovo leto, mislim da je solidan spisak.



Dajte predloge gde još?




Les, odlicna tema. Vidim na tvom spisku Trsic,lepo je otici i videti, ali nekog posebnog sadrzaja nemas sem Vukove kuce, ali je u blizini Manastir Tronosa, nemoj da zaobidjes, kao i Banja Koviljaca, Gucevo, a u blizini je i Etno selo Suncana reka ( mozes pogledati na fb ) gde je prelepo, gde ce se deca a i ti lepo zabaviti
Takodje i u Bijeljini Etno selo Stanisic. U sustini ti je sve cca 2h voznje od Bg.

< Poruku je uredio AnaTamara -- 2.8.2018 13:25:53 >


_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
2.8.2018 13:59:17   
milicicak
Nato, za vas sa juga Stara planina je bas blizu ali ni nama iz Bg nine toliko daleko za vikend put. Priroda je predivna.
Borsko jezero je za svu preporuku a blizu je i Gamzigrad koji definitivno vredi obici.
Za jednodnevni izlet preporucujem Viminacijum (iz Bg-a kao polazne tacke), ako idete na dva dana onda ukombinujete i Srebrno jezero i Golubac.
Htela sam da vodim mini bubu u Ljubicevo ili Zobnaticu, zbog ergela, videcemo da li cemo uspeti ovog leta

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
2.8.2018 14:11:03   
Sanjica26 RR
Mili ako budete dolazili u Ljubicevo obavezno se javi.
I ti Nato ako ides na Srebrno. Skoknucu. user posted image
Ove prve destancije sto je postavila Les smo obisli jer nam je blizu. Na Krupanjsko vrelo svekar ima plac.Bas pored vode. I ovo ovo ostalo pomenuto: Arandjelovac, Topola, Bukulja obisli smo prosle godine.

Viminacijum, Ramska tvrdjava, Golubac smo obisli.
U planu nam je Pirot i Stara planina. Divno etno selo smo videli, pa cemo tamo na rucak. Ubedjujem muza da bude ove godine.
Volela bih decu da vodim u Valjevski kraj:Trsic, Brankovina..

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.8.2018 14:13:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
2.8.2018 14:24:34   
masaikiki
http://www.serbia.com/srpski/17-neverovatnih-mesta-za-koja-necete-poverovati-da-se-nalaze-u-srbiji/

< Poruku je uredio masaikiki -- 2.8.2018 14:27:22 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 8:58:33   
nata11
Vazi Sanjice za ovaj vikend sam zakasnila. Videcu sledeci user posted image
Meni je inace zelja da posetim Sjenicu tj. okolna sela.

_____________________________





(odgovor članu masaikiki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 11:04:10   
Sanjica26 RR
Nato, i kako je u Etno seli Srna?
Gledala sam prilog u onoj emisiji "Znanje i imanje". Svidelo mi se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 11:36:44   
nata11
Ne svidja mi se. Bazen i smestaj. Nista posebno.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 11:39:57   
Sanjica26 RR
Mi nismo mislili da prenocimo, samo da rucamo. Ali ako je tako... onda nista.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 11:45:54   
nata11

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mi nismo mislili da prenocimo, samo da rucamo. Ali ako je tako... onda nista.


Pa ne znam stvarno sta bi videla. Bar nama je nista posebno - planina, juznjacka kuhinja, rostilj - nesto sto imamo svakog dana.


_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 11:49:29   
vonavoj
Ima ponude za Budimliju u septembru,vikend za celu porodicu 99e i 85e zadnja dva vikenda..javljam utiske kad se vratim,to je pun pansion.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 12:40:41   
milicicak
Meni je Stara planina prelepa, ima svasta da se vidi, vodopadi, manastiri, jezero, sela kao iz proslog veka. Doduse ja sam tamo isla na teren po sumama i odusevljena sam prirodom. Definitivno nije za dvodnevni izlet ipak treba malo vise vremena. U etno selu Srna smo klopali jednom, hrana nista specijalno kao ni ambijent i atmosfera...
Nato, Sjenicka visoravan je isto za svaku preporuku, kad prolazis kao da si se vratio u neko proslo vreme. Mnogo zanimljivih sela i divna priroda. Ne znam kako je za smestaj.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 13:07:14   
lesica

IZVORNA PORUKA: milicicak

Meni je Stara planina prelepa, ima svasta da se vidi, vodopadi, manastiri, jezero, sela kao iz proslog veka. Doduse ja sam tamo isla na teren po sumama i odusevljena sam prirodom. Definitivno nije za dvodnevni izlet ipak treba malo vise vremena.


Upravo ovo Mili, planinarenje i priroda user posted image
Za Staru planinu mi trebaju malo veća deca user posted image Tako da to negde od sledeće godine (ukoliko je ne unakaze sa mini hidroelektranama)

Nadam se da će nas krajem avgusta/početkom septembra vreme poslužiti jer mi je neki cilj ove godine klisura reke Gradac, al videćemo.

Nato, ovo sa mog spiska (prva 3) to je sve podno Kučajskih planina u okolini Despotovca, i realno nije ni tebi daleko, negde je na pola puta Beograd-Niš, priroda je zaista predivna, ima lepih pešačkih staza, i realno jako mnogo za obići, kome je šta po volji. Putevi između sela su pa.... putevi po Srbiji, ali ništa nepremostivo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 13:14:31   
dunja RR
Mi od ovog što ste pobrojali jedino nismo bili na Staroj planini i Sjenici, i kod Sanjce na Đerdapu, ali biće već prvom prilikom.
Samo meni je dan-dva malo, mi obično ostajemo duže user posted image


Ja vam preporučujem Bosnu, tamo je priroda nestvarna, sve oko Foče, Višegrada, Goražda, pa dole ka Gackom i Trebinju, i naravno reka Tara, ali mi dole imamo kuću, pa nam je lako, ali svakako više dana obavezno.


Mi ćemo sada u Vrnjačku Banju i jedva čekam, ali na 7 dana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 13:19:24   
lesica
Ajde da se dopunim, od pobrojanog svega, zapravo mm i ja smo sve izobilazili davno, plus još i još i još(ovčarsko-kablarska klisura, Uvac i okolina, Kraljevo i okolina, Raška i okolina...) a ovo je za sad spisak onoga što smo u neko skorije vreme obišli odnosno planiramo da obiđemo sa decom.

Dakle da je i njima a i nama interesantno i dostupno.

< Poruku je uredio lesica RR -- 3.8.2018 13:21:25 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 13:29:19   
dunja RR
Za jedan-dva dana, je idealan nešto razmišljam Zrenjanin, mislim da nije spominjan ovde, ima predivno čisto kupalište u blizini Peskaru i etno selo Tiganjica, evo mog iskustva
OVDE


Peskara user posted image



Probaću da nađem moje slike iz planinskih sela iznad Foče, na granici sa Crnom Gorom, da vidite taj raj user posted image




< Poruku je uredio dunja RR -- 3.8.2018 13:31:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 13:33:30   
IvanaSK RR
Suzi, ja sam vec ovo citala, super izgleda user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 13:38:33   
lesica
Da, Zrenjanin je simpatičan, šteta samo što im se sad pre par dana pola plaže na Peskari obrušilo u vodu.

Nego, ajde ovde da pišemo predloge za izlete (naslov) na 1 eventualno 2 dana. Činjenica da većina zaslužuje i vešednevno zadržavanje, ali u nedostatku vremena nekad je i 1 dana dovoljan za resetovanje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 13:40:33   
dunja RR
Iv, sad nešto razmišljam, možde ne vole svi da se kupaju tako na izletima. Kod mene je to skoro pa obavezno,ako ima voda u blizini user posted image
Ja gde god idemo, nosim kupaći i uskačem u one hladne planinske reke (u Bosni), ali uvek više uzvodno, jeste hladnija voda, ali bar ne ispuštaju svašta (septičke, štale itd), kao nizvodno user posted image .

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 13:43:33   
dunja RR
Les imaju 3 Peskare, ovde gde smo mi bili nema šta da se obruši jer je ravno, kao na moru (slika gore), ulaz savršen, ma perfektno, to je plaža skroz levo tj. zapadno od Zrenjanina, i velika je, i uglavnom se svi kupaju tu.
Obrušio se desni deo, ali tu i inače nema nikog, samo su neki kafići.

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Da, Zrenjanin je simpatičan, šteta samo što im se sad pre par dana pola plaže na Peskari obrušilo u vodu.




< Poruku je uredio dunja RR -- 3.8.2018 13:46:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 13:50:54   
IvanaSK RR
Ma Suzi, uskacem u vodu gde god da naidjem na njuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here