|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada nestane struje
8.12.2008 9:35:58   
Anoniman
Kada nestane struje (što se u poslednje vreme, hvala Bogu, ne dešava često) ja se totalno zbunim. Tipa ugasio se TV, pa... sada pošto ne mogu da gledam TV, mogla bih imati igricu na kompu (dok još nismo imala lap top)... mhm... ne bih mogla. E, pa super, hajde onda da usisam, kada već nemam šta da radim... mhm... neće ići. Nema veze, sada ću onda da ispeglam kada već nemam pametnija posla... mhm... kako da ne! I tako u nedogled, dok do kraja ne smutim sebi nes kafu i ne sednem jer kada nema struje čovek gotovo pa nema šta da radi...

Sada kako imam dete, imam šta da radim i kada nema struje, uvek možemo slagati kocke uz sveću... user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kada nestane struje
8.12.2008 10:45:32   
Lu
A znaš kako ja koristim vrijeme kada nema struje,
slažem ladice po kući koje se zatrpaju začas,ostava u kojoj bi vrag nogu slomio, ormar u Rokovoj sobi,pa iz njegovih igrački izaberem što je za baciti,a to sve opet mogu kod on spava a kad je budan igranje.
Ove "posliće"nekako uvijek ostavim za nekad poslije i to onda bude samo kad nema struje,a nenestaje čestouser posted image

PS.Tasha kako napraviš ness bez struje,vrelom vodom iz pipe(ovo mi sad pade napamet)?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada nestane struje
8.12.2008 10:52:05   
Anoniman
Ubiće me guppy, ali skroz mi je glupo da otvorim novu temu zbog jedne rečenice. user posted image

Ako ima tople vode u bojleru - jednostavno je. U šolju kafu i vode sa slavine.
Ako nema tople vode u bojleru - sipam hladne, kafa bude malo gadnija, ali šta da se radi. user posted image  
Mada oni koji na šporetu imaju plin - njih baš briga! user posted image


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada nestane struje
8.12.2008 10:56:22   
Lu
A ja kad nemogu čekati da se ohladi kava napravim pola sa vrelom vodom a pola naspem hladne,okus isti a može se piti odmah.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada nestane struje
8.12.2008 11:00:14   
Anoniman
Nes? Ajde da otvorimo novu temu! Ubiće nas guppy

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kada nestane struje
8.12.2008 14:36:07   
Lu
Nećeš mi vjerovati...NESTALO STRUJEuser posted image user posted image user posted image
hej kako sam bila ljuta,a od navedenih "poslića"ništa nisam radila,nego sam ležala i bila ljutauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kada nestane struje
8.12.2008 14:39:51   
Anoniman
 user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kada nestane struje
8.12.2008 14:43:33   
Lu
user posted image

zamalo nisam ovo uradila

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kada nestane struje
8.12.2008 14:46:04   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
8.12.2008 14:46:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kada nestane struje
9.12.2008 23:58:44   
Anoniman
lu...kako struja? user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kada nestane struje
10.12.2008 9:31:40   
Lu
Taj dan je bila obavijest da neće biti struje od 12 do 15 ali se meni nije dalo prošetati da pročitam,
tako da smo ostali i bez ručka,ali smo otvorili frižider u kome je bilo mračno i izvukli prvo što nam je došlo pod ruku.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kada nestane struje
3.2.2013 17:47:27   
NadaR
Sredila jutros kuhinju i razmisljam sad cu usisati jos - ne moze ,
napravicu mafine - ne moze ne radi ni mikser ni rerna , isfeniracu se - ne radi fen , skuvacu nesto za rucak - morala upotrijebiti upaljac da upalim sporet i usput opecem prst ..

Skroz sam paralizovana kad nema struje user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kada nestane struje
3.2.2013 18:00:28   
caca81
Iskreno bolje funlcionišem bez struje, nego bez vode. Imam gas, pa se može lako nešto spremiti za jelo.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kada nestane struje
3.2.2013 18:16:28   
Lu
Meni kad nestane struje idem kod susjeda  na kavu, onih koji lože šporetuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kada nestane struje
30.8.2022 19:21:27   
flamingos
Bez struje ne mogu da funkcionišem.Za sve mi je potrebna-pogotovu za internet.🙄Šalu na stranu,preživi se bez interneta,ali treba da se sprema hrana,tv.bitno da je uključen,ne moram da ga gledam,ali bitno da se čuje dok radim.U selu mi je drugačije.Tu je moj smederevac,dvorište,pa imam čime da se zanimam.Nađem uvek nekog posla.Dok je u stanu sasvim druga priča.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kada nestane struje
30.8.2022 19:29:06   
dunja RR
Isto.

IZVORNA PORUKA: caca81

Iskreno bolje funlcionišem bez struje, nego bez vode. Imam gas, pa se može lako nešto spremiti za jelo.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kada nestane struje
30.8.2022 21:14:43   
Didy
Nama su remontovali gas u celom gradu. Sinoć i jutros sam se kupala led ledenom vodom pošto nam je bojler plinski protočni. Kaže mm - Zdravo je tuširati se hladnom vodom. Jedva sam izdržala! 

Ja najlakše podnesem kad nema struje. TV svakako ne gledamo, uključim podatke za internet, kuvam na gas...Kad nestane vode, srećom imamo bunar u dvorištu, kad smo se uselili mm je zvao da nam probuše arterski bunar da imamo za zalivanje trave i dvorišta. Dobro dođe kad nekad nestane vode, makar imamo tehničku. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kada nestane struje
30.8.2022 21:18:31   
flamingos
Didy,prednost je što imate gas,ja nemam,pa bez struje niti mogu da kuvam,niti bilo šta drugo da radim.Za kafu nije problem.Odemo do kafića i popijemo.Za sve ostalo mi baš fali.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kada nestane struje
30.8.2022 21:20:34   
milicicak
Meni nestanak struje u kući nije strašan, imamo plin za kuvanje, sveće, rezervne baterije. Za posao već pravim backup planove i strategije jer uopšte nije naivno...Tripujem se od toga da neće biti grejanja jer onda ne znam šta ću sa mini bubom.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kada nestane struje
30.8.2022 21:29:57   
Didy
Mislim da neće biti nestašica, samo će podići cene svih energenata u nebesa. Mi nemamo plan B za grejanje, pa neću ni da razmišljam unapred o tome. Grejemo se na gas, a pošto je centralno grejanje, bez struje neće raditi. Pomislila sam - Imamo 2 klime, u prelaznom periodu može da se dogreje, ali avaj! Pokvarila nam se velika klima na spratu, pa ništa od toga. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kada nestane struje
30.8.2022 21:33:35   
Sanjica26 RR
Didy, ne vredi klima ako bude restrikcija. Mi se grejemo na inventar klimu tako da nemam pojma sta cemo da radimo ako dođe do restrikcija.Internet me ne brine. Oni koji zavise od njega zbog posla bice im problem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kada nestane struje
30.8.2022 21:35:38   
dddaca
Ja sam u problemu kad nema struje. Nemamo gas, nemam cak ni rezervne baterije, a po svemu sudeci necemo imati ni grejanje ako nema struje

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kada nestane struje
30.8.2022 21:47:50   
flamingos
Vidite kako je dobro kada se otvori nova tema.Taman polemišemo i razmenjujemo mišljenja.Uostalom,forum zato i postoji.Elem,da ne mašim temu.Verovatno je Didy u pravu po pitanju toga da će sve da poskupi.Mi za grejanje ne bi trebali da imamo problema-sem cene.🙄

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kada nestane struje
30.8.2022 21:50:45   
Didy
Znam, Sanjice, da ne vredi klima kad nema struje, nego sam je razmatrala za eventualnu situaciju ako nestane gasa. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here