|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kasica prasica
25.8.2009 0:20:17   
afrodita
Ne znam da li ovo spada u temu finansija
ali... recimo istinu.
Ima te li kasicu prasicu i vadite li pare iz nje?
Mi uvek imamo neku kasicu za sicu i iz nje uvek mama
vadi pare.user posted image
Sada imamo svinju od gline u koju svi trpaju sicu
i dok se ne napuni nema vadjenja jer se na kraju
razbijeuser posted image


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kasica prasica
25.8.2009 9:03:26   
Anoniman
ima moja ćerka kasicu delfina.... vidiš dobro me napomenu...odakle da malo čopnem kad mi zafali user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kasica prasica
25.8.2009 9:05:14   
guppy RR
Nemamo kasicu user posted image
Nemamo viška para user posted image

Pre smo radili tako da smo svaki mesec odvojili neke parice na odvojeni račun, a sad sva sića završava u automatima za kafu, piće, hranu (na poslu) i za prking.
Evri su pokvarili koncept kasice prasice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kasica prasica
25.8.2009 9:12:17   
Lu
Imamouser posted image
Na Rokov rođendan ju istresem i odnesem na njegovu "pčelicu" u banku,tako radim sa svim novcem koji on dobije,ako je sitno u pitanju odmah u kasicu.
Ima on i kod bake kasicuuser posted image
Za one koji vade novac iz kasice;postoje limene kasice koje se mogu otvoriti samo otvaračem za konzerveuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kasica prasica
25.8.2009 9:26:13   
Rina
Mi imamo zelenu zabu user posted image Istresamo redovno metalni novac iz novcanika pa kad se napuni zaba bude oko 50tak eura tako za par nedelja... prosipam ga u svoju banku pa mi legne na racun..

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kasica prasica
27.8.2009 8:25:31   
mamanp
Moj sin je imao nekakvog medu koji je imao veliku falinku, imao je povecu rupu dole i kad god bi mi nestalo para - ja u rupu zavuci prste.user posted image user posted image  Nekad bi mu vratila, a nekad i ne.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kasica prasica
27.8.2009 11:56:21   
gagana83
Mi imamo kasicu prasicu u koju stavljamo metalne parice. Praznimo je pred odlazak na mora,Novu godinu i sl i to bude fina finansijska injekcijauser posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kasica prasica
27.8.2009 13:54:49   
marince1
Mi i mamo 2 kasice u koje stavljamo metalan novac.Obe su pune.
Prodle godine smo nesto bili dekintirani i izvadili iz kasice ,prebrojali i odneli sa ukrupnimo.
I bilo je nekih 2.000 dinara,sto nije za zanemariti.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kasica prasica
27.8.2009 14:02:00   
2002m
nemamo kasicu ali dete ima svoj novcanik i u pola noci da ga neko probudi tacno zna koliko ima evra a koliko dinarauser posted image user posted image user posted image user posted image jako je cuvaran i retko kad resi da nesto kupi.Evo sada kada smo bili u goste je poneo tri hiljade za lego kocke i jos mu ja dodala hiljaduuser posted image user posted image .Dve male kutije lega 4000 h.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kasica prasica
27.8.2009 14:06:04   
Buba76
Moj sin ima kasicu prasicu,ubacujemo gvozdenjake u nju.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
22.9.2009 19:16:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kasica prasica
22.9.2009 19:24:33   
afrodita
Mi imamo bas prasicu, hranimo je gvozdenjacima
od decembra 2008user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kasica prasica
6.10.2009 23:36:25   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Nemamo kasicu user posted image
Nemamo viška para user posted image

Pre smo radili tako da smo svaki mesec odvojili neke parice na odvojeni račun, a sad sva sića završava u automatima za kafu, piće, hranu (na poslu) i za prking.
Evri su pokvarili koncept kasice prasice user posted image



Pa zar su sada napravili i takve automate za hranu,pice i kafu koje uzimaju po 1,2 ili 5 centi???
Ja sam je imala dok sam bila u sloveniji i ubacivala sam bas taj sitnis unutra znaci 1,2 i 5 centi a i baba i njena drugarica su mi povremeno iztresle novcanike pa sam ja to sve pokupila posle par meseci kada bi se napunila unutra se nadje i do 50 eura (a to sam ustvari napunila onu kutiju od jednog proteinskog preparata) odnesem na banku i oni mi to prosle da racun za stednju. Sada su tu kasicu prasicu na pola punu nasledili sestra i brat od ujka. A sada kako zivimo sami cini mi se da ponekad ne ostane ni dinar od plata na kraj meseca ali svaki pocetak je tezak user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kasica prasica
9.10.2009 18:29:28   
Anoniman
Mi imamo kasicu prasicu...tj moj dragi je od mene za rodjendan dobio jednu....poshto su njegova kola i soba puna sitnih para.... shta retji kada sam mi poklonila prasicu....skupila sam sav sitnish...i kasica je do pola bila puna.... njegova reakcija je bila.... jeeee nisam znalo da toliko para ima user posted image user posted image hahahha...ko dete user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kasica prasica
9.10.2009 18:37:10   
bonita
ja imam jednu metalnu kasicu,tu prosipam 1,2 i 5 centi.
Ali nikada se ne moze puno skupiti.
Ono krupnije ide za automate.
Ali zato imam svoj racun u banci gde savakog meseca odvajam po neku zavidnu sumicu.
Naravno,racun je samo mojuser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kasica prasica
9.10.2009 18:54:56   
sanji
Imam 2 kasice! Jedno je prase od kokosovog oraha i tu idu od 5, 10 i 20 dinara! user posted image   A druga je za ono skroz sitno! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kasica prasica
11.10.2009 10:36:15   
afrodita
 volim ovo da radim
user posted image

user posted image

user posted image

KLIK

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kasica prasica
11.10.2009 10:39:09   
Lu
user posted image user posted image Afro
I ja to volim,jedva čekam 25.11.user posted image
A kojim povodom vi razbijate kasicu?

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kasica prasica
11.10.2009 10:40:51   
afrodita
ovaj put smo je razbili bez povoda
ili povodom krize user posted image
dobro doslo

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kasica prasica
16.10.2013 13:13:24   
Lu
Mame jel se može skupiti išta u kasicu, 4 godine niko ne piše ovdje zar je toliko teškouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kasica prasica
16.10.2013 13:22:23   
jole82
Mi imamo dve kasice...jedna Teodorina, a druga je mojauser posted image
Njeno je neko slonce ustvari i tu ubacujemo evrice koje ona dobije, a moja je za metal i nije za razbijanje (to je kutija od sata ice watch, koja je ujedno i kasica i lepo se otvara) tu ubacijemo sitno iz prodavnjice i tako to, pa dobro dodje ponekad, kad zafali malo..uzmem koliko mi treba..u proseku ima uvek preko 500 din..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kasica prasica
16.10.2013 13:23:53   
Janncica
Mi imamo kasicu prasicu.Svake godine pred Novu godinu izvadimo,prebrojimo,baba ukrupni u banci i J kupi sebi sta god pozeli(citaj igracku). Nakupi se oko 3000,malo vise. Mada ona ima i svoj novcanik u koji stavlja pare koje dobije.Odatle po malo capim kad mi zafali,ali joj i ja redovno dajem. Imala letos 9000.Pa je kupila lalalupsi lutku i baletanke.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kasica prasica
16.10.2013 13:27:08   
milicicak
Mi imamo kasicu prasicu za metalni novac, nju praznimo jednom u par meseci tj. kad dodje moj tata pa ga ne mrzi da prebroji parice user posted image i Tarinu kovertu u kojoj su njene parice koje mi ponekad pozajmimo ali i uvek vracamo. Sve se kanimo da ih stavimo u banku na stednju ali ne znamo gde...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kasica prasica
16.10.2013 14:07:25   
Peace*
Moji skupljaju i troše kada oni smatraju da im neka igračka npr mnogo treba a ja smatram da je nepotrebna i skupa i nisam voljna da je kupim.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kasica prasica
16.10.2013 15:05:46   
lesica
L ima kasicu prasicu, koja se aktivirala s proleća user posted image Elem u nju ide metalni novac, i papirni u apoenima od 10, 20, 50 dinara. E sad mislim da ću je oko Nove godine pustiti da izabere šta bude htela.
Uglavnom, ovih dana joj je glavna priča kako ima puuuuno para pa će ona mami kupiti poklon za rođendan user posted image a ako joj bude trebalo još tata će dati.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here