|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Keks "na pistolj"
24.10.2013 12:35:21   
Torbica
Zenice, imate li recepata za keksice koji se prave ovom spravicom? I slane i slatke! Ljubim vas
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 12:50:28   
minnica
Torbice, da li misliš na OVO? Ja nikad nisam pravila, ali moja mama je redovno pravila po nekoliko mera da nosimo na more (za uz put i na plaži) jer može dugo da stoji.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 12:53:47   
Didy
Moja baka ih je pravila, izgledali su kao ovi sa slike što je minnica stavila link.user posted image Recept, nažalost, nemam. Pretpostavljam da je to kod nje, kao i sve ostalo, bilo "napamet", nigde zapisano.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 13:41:33   
Torbica
http://www.coolinarika.com/recept/keks/
Minnice, nije, to ide na masinu za meso, pa nastavak za keks. Ovo je bas pistolj u koji se stavi testo pa pritiskom na dugme, ispadaju keksici. Pravila sam u utorak ali mi taj recept nije stimao pa rekoh da vidim da li neko ovde pravi?user posted image Mislim, napravila sam ja keksice ali na kraju sa modlicama user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 13:51:25   
Trcosava
Torbice, ja sam ih nekada davno pravila... znam da sam u pola ubacivala kakao, u pola ne. Ali ja sam to pravila jaaaaaaaaaaako jaaaaaaaaaaako davno. Sećam se i pištolja i keksića - ali recopisa na žalost, ne

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 13:57:35   
Jole84
Ne mogu da verujem šta sam posmislila o nazivu temeuser posted image user posted image Mislila sam na seks silom user posted image kao jedan od partnera neće,pa ga ovaj drugi tera "ko pištoljem" . Umreću user posted image

Što se tiče keksa pravila je to moja mama kad sam bila klinka,baš ću da je pitam za recept user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 14:04:33   
Torbica
Joleeeeee, trudnjaco!!! Ala me nasmeja! Cudo su ti hormoni, hihihi! Trco, bas mi je krivo no sta je tu je. Neko ce vec imati. user posted image Hvala zene!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 14:04:56   
big mum

IZVORNA PORUKA: minnica

Torbice, da li misliš na OVO? Ja nikad nisam pravila, ali moja mama je redovno pravila po nekoliko mera da nosimo na more (za uz put i na plaži) jer može dugo da stoji.



E ovakve pravi moja sveki,ali sa najobičnijom mašinom za meso samo ima neki nastavak kao pločicu .Pravi ih zimi da imamo uz čajuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 14:05:58   
Jole84
Torbice ko o čemu trudnice o keksu user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 14:08:06   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ne mogu da verujem šta sam posmislila o nazivu temeuser posted image user posted image Mislila sam na seks silom user posted image kao jedan od partnera neće,pa ga ovaj drugi tera "ko pištoljem" . Umreću user posted image




Isto sam pomislila, bilo me sramota da kažem user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 14:08:45   
big mum
Evo recept po kom pravi moja sveki:

3 jaja,1 margarin,3 kašike masti,3 -4 kašike kajmaka,šećera po želji i zamutiš sa brašnom onako kao smjesa za šape.Vidjećeš kad budeš provlačila kroz mašinu da ti se ne lijepi.
Dobiješ 4 velike tepsije .Možeš dodati i malo limunove kore

Eto pa nam pravi da zamiriši cjeli forumuser posted image




_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Keks "na pistolj"
24.10.2013 14:35:25   
Torbica
Big mum, hvala! user posted image Probacu pa javljam!
Anci user posted image Jao, sto ste me nasmejale!!!!! user posted image


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Keks "na pistolj"
25.10.2013 8:24:28   
Lu
Ovdje se radi o kolaču, i ja sam se zbunilauser posted image

Evo jedan receptić

700 g brašna
250 g šećera
250 g maslaca ili margarina
3 cijela jaja
1 vanilin šećer
1/2 praška za pecivo

Poenta je da bude masno, prhko tijesto a sa maslacem su neuporedivo ukusniji, ja pravim ovo bez pištolja jer ga nemam ali je recept baš za pištolj

Torbice na ovo si mislila?
user posted image




_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Keks "na pistolj"
25.10.2013 9:13:02   
Torbica
Lu user posted image user posted image user posted image
Bas na to, hvala ti puno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Keks "na pistolj"
25.10.2013 13:35:59   
Didy

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Jole84

Ne mogu da verujem šta sam posmislila o nazivu temeuser posted image user posted image Mislila sam na seks silom user posted image kao jedan od partnera neće,pa ga ovaj drugi tera "ko pištoljem" . Umreću user posted image




Isto sam pomislila, bilo me sramota da kažem user posted image user posted image


Hahahaha, šta je ovo od jutros na rr, umirem od smeha.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Keks "na pistolj"
25.10.2013 13:37:19   
dunja RR
A ja se sada kada iskidam kada god vidim ovu temu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Keks "na pistolj"
26.10.2013 18:20:46   
Leax

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Jole84

Ne mogu da verujem šta sam posmislila o nazivu temeuser posted image user posted image Mislila sam na seks silom user posted image kao jedan od partnera neće,pa ga ovaj drugi tera "ko pištoljem" . Umreću user posted image




Isto sam pomislila, bilo me sramota da kažem user posted image user posted image


Hahahaha, šta je ovo od jutros na rr, umirem od smeha.user posted image user posted image user posted image


Bas dvosmislen naslov i ja pomislila da je u pitanju nesto drugo user posted image user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Keks "na pistolj"
26.10.2013 19:08:46   
Torbica
Jao zene! Ma meni nije dvosmisleno jer ja samo kontam oko receptica za taj pistolj. Ma pala sam na d.... posle komentara Joleta!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Keks "na pistolj"
13.11.2013 13:39:01   
Torbica
Zene, danas specijalno, samo za Joleta i AnuRR, stizu keksici! Uspeliiiii, jeeeee! Na kraju zavirim u onaj recept sto je dosao sa masinicom jer nisam mogla danas jaja, mast, htedoh posne a recepAt u njemu posni. Eno mirise cela kuca, okacicu slikicu kasnije, sad nemam kadE. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Keks "na pistolj"
13.11.2013 14:04:04   
Torbica
user posted image
Ajmo Anci, Jole! Navalite!user posted image
Buckasti su jer sam dva puta "pucala" da bi se odvojili. Vezbacu vezbacu pa ce biti lepsi!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Keks "na pistolj"
13.11.2013 14:26:03   
nata11
Jaoo pa ja imam ovu spravicu a nikad je nisam ni probala.
E Torbice bas su mljac user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Keks "na pistolj"
13.11.2013 14:41:41   
vikiveki
Torbice, svaka ti čast user posted image izgledaju super mljac,mljac verovatno su super ukusni

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Keks "na pistolj"
13.11.2013 15:29:35   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Torbica

Zene, danas specijalno, samo za Joleta i AnuRR, stizu keksici!


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Keks "na pistolj"
13.11.2013 17:34:20   
Torbica
Hvala, hvala, to testo mora biti mekano bas, jer prvi pokusaj je zavrsio sa modlicama, klasicno a ovo je sad bolje, mnogo je mekse testo, u tome je caka! Jos ja kao, trecinu mere, jedan pleh od rerne, za probu! Planuli!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Keks "na pistolj"
14.11.2013 19:11:52   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Torbica

Zene, danas specijalno, samo za Joleta i AnuRR, stizu keksici!


Torbice svaka ti čast,domaćica si i s pištoljem i bez pištolja user posted image
user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here