|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kiselo
9.2.2009 12:00:03   
Anoniman
Moj Luka je pre par meseci počeo da jede kiselo. OBOŽAVA KISELO! Kisele krastavce, kiseli kupus, limun, kisele jabuke, kisele mandarine... ma samo da je kiselo.

Jel vaši vole?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kiselo
9.2.2009 18:27:15   
Lu
 
Neee,još neuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kiselo
18.2.2009 11:58:45   
Anoniman
Ne još ne voli, ili ne još mu nisi dala da proba? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kiselo
18.2.2009 12:12:43   
Maya21
Matej je otprilike u tom dobu poceod a jede kiselo, i danas ga obozava, narocito kisele krastavce i papriku, cveklu. U stanju je samo to da jede za rucak. Naravno ne dozvoljavamo mu da mu salata bude jedini deo obroka,ali da se on pita doruckovao bi, rucao i vecerao kisele krastavce papriku i cveklu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kiselo
18.2.2009 12:15:16   
Anoniman
user posted image  Znači da ne brinem...

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kiselo
1.7.2009 22:47:29   
Lu
Moj Roko neće ni jagode da jede jer su mu kisele,a ja posadila jagode samo za njegauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kiselo
1.7.2009 22:57:24   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Maya RR

Matej je otprilike u tom dobu poceod a jede kiselo, i danas ga obozava, narocito kisele krastavce i papriku, cveklu. U stanju je samo to da jede za rucak. Naravno ne dozvoljavamo mu da mu salata bude jedini deo obroka,ali da se on pita doruckovao bi, rucao i vecerao kisele krastavce papriku i cveklu user posted image

Mogla bih ovo potpisati, samo je moj sin poceo i ranije da obozava kiselo user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kiselo
1.7.2009 23:00:56   
Lu
A jel mislite da treba dijete navikavati da jede kiselo ili ono jednostavno ne voli kiselo ili će zavoljeti s vremenomuser posted image
Ne mogu da zamislim da nikada neće jesti recimo kisele salate ili voće koje malo kisiuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kiselo
1.7.2009 23:08:42   
Lilly*
Mislim da ce samo poceti vremenom da jede, ponuditi mu s vremena na vreme, jednom ce prihvatiti user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kiselo
1.7.2009 23:40:38   
prase
Vremenom svako dete počne da jede sve i uživa u svim ukusima. Ja sam, na primer, počela da volim ljuto tek blizu tridesete godine, moja sestra od tetke je tamanila ljuto od 2. godine. Kiselo mi nije ležalo sve do osnovne škole, moj brat se davio u kiselim krastavcima otkada je prohodao. Mislim da je jednostavno neko malo osetljiviji na pojedine ukuse, takav se rodi... Kao što neko može da gleda u Sunce, a neko drugi žmirka u hladu. Samo ova osetljivost očiju ostane zauvek, a ukusi se vremenom prihvate, kada prestanu da budu šokantni user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kiselo
2.7.2009 8:46:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Ne mogu da zamislim da nikada neće jesti recimo kisele salate ili voće koje malo kisiuser posted image


user posted image  Ma hoće draga. Nudkaj ga, jednom će probati i hteti.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kiselo
20.1.2011 18:22:07   
Olga75
Moje naoprako dete ako vidi nesto kiselo ili salatu nece da jede nista drugo . Kod nas na sto mora da se iznosi jedno po jedno , znaci supa , kad se skloni onda meso , nikakav prilog samo meso jer nece pojesti ni parcence ako vidi nesto drugo na stolu.
Obozava kiselo , moze da pojede kiselog kupusa koliko i odrastao covek , tri - cetiri kisela krastavca za nju su nista user posted image

< Poruku je uredio olga75 -- 20.1.2011 18:23:11 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kiselo
20.1.2011 18:49:19   
SUPER MAMA
E dobra tema.ja Moniki nisma dala nista kiselo, ne znam zasto.
Imam domace i kisele krastavce i sarenu salatu i cvekla.user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kiselo
20.1.2011 19:07:14   
Anoniman
Neša isto kao i zverčica, kiselo može uvek, uz sve, a i samo. Kiselog kupusa pojede više nego ja, recimo onu punu čašu od jogurtauser posted image A i mešane salate, cvekle, kisele paprike...ma sve. 

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kiselo
28.1.2011 15:43:08   
Vučko.ba.
juče je moja pametna ćerka pojela 4 kisela krastavca i 5 - 6 maslina , a dino neće ni da ih vidi očima
u principu svakui dan ih jede , ako ništa bar ujutro za doručak npr u sendviču pa i oni moraju biti narezani na ploške
ja isto bi mogla da živim na kiselim krastavcima, salatama svim i sl

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kiselo
19.11.2012 14:13:32   
DacaMare
Moj Sale vec od godinu dana voli limun,pomorandze,i pije i limunadu. :)

_____________________________

Jedina vazna stvar,kada budemo odlazili,bice tragovi ljubavi sto cemo ih ostaviti za sobom..

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kiselo
19.11.2012 14:22:47   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Moje naoprako dete ako vidi nesto kiselo ili salatu nece da jede nista drugo . Kod nas na sto mora da se iznosi jedno po jedno , znaci supa , kad se skloni onda meso , nikakav prilog samo meso jer nece pojesti ni parcence ako vidi nesto drugo na stolu.
Obozava kiselo , moze da pojede kiselog kupusa koliko i odrastao covek , tri - cetiri kisela krastavca za nju su nista user posted image



Olga, utesi me da ce vremenom poceti da jede normalno?! Znaci uvek iznosim supu/corbu, pa glavno jelo, salatu na kraju (ili kad pojede vec pola rucka) jer ako vidi kisolo kasavce ili kislolo kalatu (kako ona kaze) jela bi samo to, mislim da ladno moze pola tegle kiselih krastavcica da pojede. Napravila sam samo za nju ove godine kornisone sa manje sirceta i duplo manje soli, ali "samo" 10 tegli, mislim da je vec pola pojela user posted image Naravno, kivi, mandarine, nar, rastura se od kiselog voca...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kiselo
17.10.2013 18:30:37   
NadaR
Dok je bio manji obozavao je kisele krastavce i sarenu salatu. Sad bas rijetko.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kiselo
17.10.2013 19:20:08   
Lu
Ništa i dalje, nikakve salate ni kisele ni nekiseleuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kiselo
17.10.2013 19:22:09   
lesica
L jedino limun voli.
Mada kažu da jede salatu u vrtiću, hajde kao da im verujem, pošto kući neće ni da pomiriše.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kiselo
26.1.2015 17:28:39   
Figaro88
Andrea je ove godine počela da jede kisele krastavčiće,pojede punu teglu za par dana,a pošle godine nije htela ni da proba.A voće ako je malo kiselo neće da pojede..

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kiselo
24.2.2015 21:50:22   
mila83
Treba deci vremena da prihvate nove ukuse,pogotovo kiselo.Moji klinci sada obozavaju,kisele krastavcice,papriku,kupus,sarenu salatu...Mima je ranije prihvatila, a bata malo kasnije..sad bi mogao samo krastavcice za rucak, da mu dozvolimuser posted image sto se tice voca,moze i ono da prodje kada je kiselo,ali ne previse.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kiselo
27.2.2015 17:37:02   
veselicaa
Moja S. je bas rano pocela da jede kiselo,pogotovo kisele krastavcice,u stanju je da pojede celu teglicu,voli i kiseli kupus,salatu kupus,pomorandze i mandarine ma sve voli.Cak se ni ne mrsti user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kiselo
9.7.2015 21:43:04   
mila83
Evo i za Teodoru da kazem,moze i kiselkaste kasice da rucka,od kajsije recimo,naravno ne previse.Od kiselih ukusa je jos jedino probala mlecne proizvode,za ostalo je jos rano.
Stariji klinci vole user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kiselo
9.7.2015 22:11:15   
vikiveki
Moj najmlađi je legenda što se tiče kiselih krastavacauser posted image jede ih same,tj. u stanju je da ih jede bez ičega ,jednom je pojeo više od pola tegla.Dok stariji voli da jede limun...uzme limun i jede ono u sredini,mršti se ali pojede sve

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here