|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koja kišobran kolica kupiti?
12.7.2009 22:53:43   
mihi
Rešila sam da kupim kišobran kolica jer su mi Chicco koja imam dosta teška i glomazna? Videla sam ona koja su mi se dopala teška su 5 kg, Mc LAren, koštaju 22000din, ostala kišobran su oko 7-8kg teška i koštaju od 6000 do 15000, CAm, Peg perego, Chicco.  Kakva su vaša iskustva, šta predlažete?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.7.2009 23:00:33   
Anoniman
Evo ova Chicco kolica imamo: KLIK

U principu sam zadovoljna. Jedino što me nervira jeste to da je otpala kočnica (ona što se nagazi na točkove) pa tandrka kada guram. MM kaže da ne može da se pričvrsti (ili njega mrzi...)

user posted image


< Poruku je uredio Tasha RR -- 12.7.2009 23:01:36 >

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.7.2009 23:04:10   
mihi
E takva ista crvena sam videla koštaju 11000 jedino mi smeta što nemaju prečkicu jer je Miloš navikao da se navali na nju a tu mu okačim igračkice ali ta su mi svakako u užem izboru.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.7.2009 23:07:08   
Anoniman
I moj Luka je isto kao i tvoj Miloš sedeo u velikim kolicima. Lomila sam se dal da uzmem ova, iz identičnog razloga.
Međutim, nije bilo nikakvih problema! Uživa u njima, iako štruckaju mnogo više nego velika. user posted image Čak sam veoma brzo nakon kupovine odšila one kajšiće koji idu preko ramena, jer neće njima da se vezuje, samo su mu smetali, i vezujem ga samo oko struka (i između nogu... ono klasično). Te kajšiće preko ramena nije koristio ni na velikim kolicima, isto smo ih maknuli. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.7.2009 23:09:19   
mihi
Sutra idem da ih kupim sviđaju mi se ta Mc LAren al preteraše 22000!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.7.2009 23:13:08   
Anoniman
OK su zaista. Odmah savet: To od gore... ne znam kako se zove, što štiti od sunca... premalo je. Idi u Turbolimač, imaš sunobrane, ja sam kupila za neke smešne pare prošle godine. Da te ne lažem: između 600-1000din. Neki no-name, na ta kolica pašu i ti suncobrani, ne moraš kupiti originalni Chiccov suncobran. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.7.2009 23:17:11   
prase
Mi imamo neka noname kišobran kolica, dobili od sestre mm, teška su 3kg i izgledaju kao nova - iako se pre Uroša u njima vozalo dvoje dece user posted image Hint: nema tu šta puno da se pokvari, eto može da se odlomi ta kočnica kao što se Taši desilo, a inače je to samo ram, ručke, točkići (sa kočnicama) i neko deri-peri-češka-roba platno. Zaista nije potrebno ime proizvođača kao garancija kvaliteta kao što je slučaj sa komplikovanijim kolicima.

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
13.7.2009 13:29:56   
Anoniman
ja isto moram danas da idem da kupim prva kišobran kolica koja mi nalete pod ruku, i koja su po mogućnosti pravo jeftina , a ima ih i po 50 KM (25 eura) u turbo limaču naka BUBU marka ... imaju oko 3kg...taman za oko zgrade i do parka

evo ovakva su nekakva...nadjoh sliku na netu

user posted image


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 13.7.2009 13:35:14 >

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
17.7.2009 15:10:39   
Anoniman
Bilo mi je bitno da su "prava" kolica funkcionalna i komforna, a "kisobran" su bila Lazzaro, 50tak EUR, posluzila su svrsi i sa zadovoljstvom sam ih bacila. Presla su bas ozbiljnu kilometrazu. Kad bude potrebe, kupicemo sledeca.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.7.2009 22:40:00   
Maya21
Ja sam našla za Taleta pre neki dan u Panteru noname kolica za manje od 3000. Koliko će se voziti u njima, dobro je. Za Mateja sam imala neka kao bolja kolica ali su se raspala, bukvalno prepolovila posle pola godine korišćenja. Zato sam se odlučila za jeftiniju varijantu, svakako će se raspasti.
A za BUBU mogu sa sigurnošću da kažem da su ok jer ih je moja sestra dobila od brata a u njima su pre njene bebe vožene još 2 devojčice.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
17.1.2010 21:41:21   
Anoniman
Evo da ispljujem kolica koja sam kupila (ima gore slika)!!!

Škripe, ono za sunce je prekratko (nema svrhu), kočnica na točkovima je otpala!

Totalno sam nezadovoljna, spakovala sam ih u garažu, a koristim velika, kada za to ima potrebe.

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
17.1.2010 21:45:51   
Dora
Ja sam kupila neka za 2500 super su...imaju dva položaja, ono za sunce se pomera do skroz napred (ispred deteta), ima mrežicu za sitnice ispod kolica...Posle 1,5 god. drndanja i 10 dana na moru (vukla ih po plaži i brdima) u povratku na Zlatiboru otpadne točak, ja ih bacim i kupim ista takva jer ih ima bukvalno svudauser posted image Posle ih je koristio i Balša a sad ih već godinu dana koristi drugaricin mali. Još su čitava

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.1.2010 18:54:39   
Anitaaa
Ja moram da kupim neka sad kad otopli (govorim to ko da će za par dana user posted image ) pošto su ova moja velika da ih nosim bilo gde sem po kraju naročito kad sam sama.Još da vidim gde ću.....

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.1.2010 21:50:10   
Anoniman
A kada beba moze u ta kisobran  kolica? Imaju li ona opciju za polusjedeci polozaj? Ova chicco su odlicna sto imam, pogotovo sada kada je zima, pa sam mislila na proljece da kupim kisobran.

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.1.2010 21:56:18   
Anitaaa
Neka imaju poluležeći neka ne.Moja komšinica ima neka sa samo jednim položajem a moja drugarica ima neka sa tri položaja-dobila je na poklon pa ne mogu da kažem gde je kupila.U zavisnosti od starosti deteta...Diabla ne znam sedi li tvoj bebac,ako ne sedi trebaju ti ova sa poluležećim ako sedi onda ti je svejedno

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
14.2.2010 15:19:57   
Didy
Naša su Chicco Lite way. Malo su skuplja (oko 200 eura), ali zaista ne žalim ni dinara, jer ih baš drndamo. Imaju i dodatke za zimu (navlaku gore i podlogu dole, obe postavljene i možeš cibzarom da ih spojiš, pa dobiješ kao džak). Imaju sva tri položaja, imaju i skoro potpuno ležeći, što mi je bilo dobro ako bi nekad zaspao, samo ga spustim. Imaju i taj krović što se pomera i štiti od sunca. Nije dovoljno, ali za nuždu je dobro da mu ne ide sunce direkt u oči. Dobiješ uz njih i kabanicu za kišu, a "korpa" odole se transformiše u ranac, mada je ja nikad ne skidam, jer mi je praktičnije da nešto guram u kolicima nego da nosim na leđima.
Jedina zamerka su točkovi koji su plastični i malo drndaju, ali su mali i mogu da penjem kolica stepenik po stepenik, ne moram da ih nosim. Baš kad je sneg ili kad idemo negde u prirodu, onda ponesemo velika kolica, koja imaju točkove na naduvavanje.
Mnogo više koristim kišobran od velikih, jer su duplo lakša (7kg), manje mesta zauzimaju u gepeku i uža su, pa mogu i u najmanju radnju da se uguraju.user posted image  Kad malo bolje razmislim, mogla sam samo njih kupiti na početku i radila bi mi posao u potpunosti.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
1.3.2010 20:33:22   
Anitaaa
Mi idemo sledeće nedelje da kupimo kišobran kolica.NE vredi,ne mogu ova moja glomazna nikud da nosim.Jel ima neko neki predlog gde da uzmem a da nisu nešto skupa.Imam prilično ograničen budžetuser posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
1.3.2010 20:51:05   
Anoniman
A zashto kupujete ta kishobran kolica?user posted image Ja sam josh pochetnik...ne razumem se bash.... al chini mi se da su jako mekana...i da se deca sva iskrive u njima... user posted image  

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
1.3.2010 20:55:51   
Anitaaa
Pa to je kad malo porastu pa mame željne promene okoline krenu da se šećkaju po gradu i ukapiraju da  su glomazna kolica od 15 kg smrt za ruke,prevoz i sl.user posted image user posted image user posted image
Kad moj tata dodje po nas da idemo negde ova moja kolica jedva stanu u njegov Jugo kad se sklope.
Kišobran kolica su manja,lakša i jednostavnija za rukovanje u gradu user posted image

< Poruku je uredio Anitaaa -- 1.3.2010 20:56:10 >


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
1.3.2010 21:15:43   
Anoniman
Ne mogu da tvrdim...al mislim da ih ja netju kupovati.... josh i takva blizanachka ako budem trazila...ima mozak da mi eksplodira user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
2.3.2010 0:38:29   
choopa choops
Ja jos nisam nalsa kisobran kolica da mi odgovaraju (Omjer ulozenog i dobivenog).
Maclaren kolica jesu lijepa, ali su preskupa za ono sto pruzaju.  Iskreno meni se od svih svidjaju jedino Kate Spade i Juicy Couture. Ne znam da li znate da su Maclaren povucena sa americkog trzista radi nacina sklapanja, kao bilo je previse ozlijedjen djece i majki user posted image
http://www.intermezzo.ba/latn/?page=19&kat=23&vijest=31539

Mi smo (silom prilika user posted image ) kupili Brevi Blight i jedino sto mi se svidja je sto su zbilja lagana i super su za upravljanje user posted image Ali, pojas na sjedecem dijelu je na samoj ivici, pa mi L nekako upadne ibude joj jaz iza ledja. Isto tako nemaju lezeci polozaj, vec neki polusjedeci koji je prestrm za spavanje.

kao sto rekoh meni se nijedna jos nisu bas, bas dopala user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 12:34:22   
Anitaaa
user posted image

Evo naša kolica.Slabiji je kvalitet slike pošto sam uslikala sa mob.Crko mi je aparat user posted image
Bubu kolica-4000 din. Kupljena su u T.C.Ušće u Turbo Limaču


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 12:48:51   
Markovicka
IZVORNA PORUKA: Didy

Naša su Chicco Lite way. Malo su skuplja (oko 200 eura), ali zaista ne žalim ni dinara, jer ih baš drndamo. Imaju i dodatke za zimu (navlaku gore i podlogu dole, obe postavljene i možeš cibzarom da ih spojiš, pa dobiješ kao džak). Imaju sva tri položaja, imaju i skoro potpuno ležeći, što mi je bilo dobro ako bi nekad zaspao, samo ga spustim. Imaju i taj krović što se pomera i štiti od sunca. Nije dovoljno, ali za nuždu je dobro da mu ne ide sunce direkt u oči. Dobiješ uz njih i kabanicu za kišu, a "korpa" odole se transformiše u ranac, mada je ja nikad ne skidam, jer mi je praktičnije da nešto guram u kolicima nego da nosim na leđima.
Jedina zamerka su točkovi koji su plastični i malo drndaju, ali su mali i mogu da penjem kolica stepenik po stepenik, ne moram da ih nosim. Baš kad je sneg ili kad idemo negde u prirodu, onda ponesemo velika kolica, koja imaju točkove na naduvavanje.
Mnogo više koristim kišobran od velikih, jer su duplo lakša (7kg), manje mesta zauzimaju u gepeku i uža su, pa mogu i u najmanju radnju da se uguraju.user posted image  Kad malo bolje razmislim, mogla sam samo njih kupiti na početku i radila bi mi posao u potpunosti.

To smo mi uradili, i stvarno sam zadovoljna. Ne mislim da kupujem vise ni jedna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 12:54:13   
Markovicka
user posted image
evo ovakva su, naslon je ojacan
inace tockovi nisu plasticni, al da su drndava drndava su,
neka-moja beba to bas voliuser posted image

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 12:56:36   
Anitaaa
Jel su to ko Tashina sa slike gore?

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here