|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 20:04:16   
Dada81
Ja sam retko zadovoljna svojom procenom i mozda je klise,ali i u mojim godinama desavale su mi se lose procene i to da svoje poverenje,pa i srce i dusu prepustim pogresnim ljudima. Za mene su ipak ,uvek ljudi u globalu dobri,dok se ne dokaze suprotno,zato se odusevim kada ljudi ostanu to sto i jesu i kakvima su se predstavili na pocetku!
Koliko ste vi zadovoljni svojom procenom i koliko ste okruzeni oko sebe dobrim ljudima,a koliko ste puta pogresili?

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 20:08:28   
Figaro88
Ja retko kad pogresim,i ne pustam tako lako ljude da mi se priblize toliko da mogu da me povrede.Tek kada ih dobro procenim,otvorim se potpuno.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 20:09:56   
Dada81
Temu tipa ove nisam nasla,kada se malo dublje covek zamisli,ima o cemu da se prica,a nekako je svakodnevno,jer se covek uvek upoznaje.. Nekome dovoljno i kaze da po ocima prepozna coveka,tj.kakav je u dusi,a eto,naravno to nije uvek merodavan pokazatelj.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 20:12:09   
madamme
zaljubljujem se u osobe na prvi pogled....

dakle, loseuser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 20:14:33   
degu
Mene prvi utisak retko kad prevari i baš budem besna kad ne verujem svojoj intuiciji već nekim ljudima pružim šansu i shvatim da sam ipak bila u pravu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 20:53:55   
Maryjana
Degu potpuno se slazem sa tobom.Kod mene je isti slucaj.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 20:57:18   
Pretty78
Skoro pa nikad se nije desilo da sam pogresila u proceni....primer za to je drug od mm koji mi nije "prosao" nikakoooooooooo...a mm je tvrdio kako ja nisam u pravu kako je on dobar bla bla bla....cik pitajte ga sada za misljenje...pri tom mu ja nisam "drobila" o njemu nista nego sam ga pustila da se sam uveri....nikad me ne prevari moje 45 culo user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Maryjana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:01:08   
Maraj
trudim se , al se nekad i razocarm, kakvi su ljudi...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:01:40   
Anoniman
uglavnom dobro procenjujem ljude. Nisam imala neku vecu gresku do sada user posted image

(odgovor članu Maryjana)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:03:13   
Dada81
user posted image Pretty ne sumnjam u tebe.A,ovo kao Madamme mi se ranije mnogo vise desavalo,a kao Degu i Maryani jos cesce,blago meniuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:03:50   
isidora88
odlicno znam da procenim ljudeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:05:42   
dijana1*
Do 21 -ve sam bila slepac koji je svemu i svakome verovao. Od tada ne, za mesec dana mi se toliko toga desilo, zivot mi je otisao totalno u drugu stranu i naucila sam savrseno da procenim ljude. Od tada slabo gresimuser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:06:12   
degu
Ja sam se bas nedavno jako, jako razocarala i to bas zato sto nisam verovala sebi i svom prvom utisku.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:07:25   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: Dada81

user posted image Pretty ne sumnjam u tebe.A,ovo kao Madamme mi se ranije mnogo vise desavalo,a kao Degu i Maryani jos cesce,blago meniuser posted image



jeeeeeeeeeeeeeeeeel a stooooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:08:34   
17 joka
dobro  procernim  ljude

cesto  su  me  povredili  one  za  koje  sam mogla  da  se  zakunem  da  me  nikad  ne  bi  povrediti

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:10:08   
dunja RR
Kako kad

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:10:49   
Sanchy
Prilicno dobro.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:11:40   
Olga75
pa kad sam bila klinka , da ne kazem mladja user posted image desilo mi se da se zaaa bunim ali sad jok
sve mi je jasno posle par sekundi , ma i manje
al godine su mi bile potrebne user posted image
Joko , sorry al ne kontam kako dobro procenjujes kad te povrede oni od kojih se ne nadas user posted image
rekla bih da ne procenis bas najbolje a ako mislis na familiju , tu procene nema , oni su takvi kakvi su i tvoji su user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:13:34   
milenatea
iskustvo cini cuda, ja odmah procenim i imam tacno po cemu i ne prevarim seuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:14:38   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Pretty78


IZVORNA PORUKA: Dada81

user posted image Pretty ne sumnjam u tebe.A,ovo kao Madamme mi se ranije mnogo vise desavalo,a kao Degu i Maryani jos cesce,blago meniuser posted image



jeeeeeeeeeeeeeeeeel a stooooooo user posted image user posted image user posted image

Pa,nekako to ''osecam''procenila sam te da imas taj insektuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
11.3.2013 21:18:27   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa kad sam bila klinka , da ne kazem mladja user posted image desilo mi se da se zaaa bunim ali sad jok
sve mi je jasno posle par sekundi , ma i manje
al godine su mi bile potrebne user posted image
Joko , sorry al ne kontam kako dobro procenjujes kad te povrede oni od kojih se ne nadas user posted image
rekla bih da ne procenis bas najbolje a ako mislis na familiju , tu procene nema , oni su takvi kakvi su i tvoji su user posted image

dobro si rekla za familiju,tako je -kako je. A,za ostalo,meni izgleda ni godine nece pomociuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 2:28:25   
Dada81

IZVORNA PORUKA: milenatea

iskustvo cini cuda, ja odmah procenim i imam tacno po cemu i ne prevarim seuser posted image


E,ovo bih i ja volela imati,to nesto ''po cemu'' bih mogla uvideti koje su prave osobe u mojoj blizini!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 2:34:25   
vikiveki
osabe uglavnom dobro procenim, uvek to budu u pitanju neke male sitnice koje odredjuju kakav je kouser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 2:45:58   
Brand new mama
Ja se uvek zakacim za neko "dobro" u coveku,pa i kad me razocara,ja mu dam samo minus,a ne keca:) Imam srece pa sam sad daleko te me ne zavitlavaju svi:) Mada,kad mi se neko ne svidi na prvu loptu,tesko da ce kasnije da mi postane simpatican. I cesto se ispostavi da je ta osoba neki teski negativac

< Poruku je uredio Brand new mama -- 12.3.2013 2:46:59 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 2:48:51   
liliana
Ja se, obično, doooobroooooo za****m pri proceni ljudi!user posted image Ali, stvarno!!!
Za razliku od mog brata, koji čim nekoga vidi, odmah ga okarakteriše i to se kasnije ispostavi kao tačno, bilo dobro, bilo loše

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Veljko ili Andrija?
Emona

Ne mozemo da se odlucimo!

Veljko (45%)

Andrija (55%)


Ukupan broj glasova: 132

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here