|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupi mi!!
12.3.2013 11:35:19   
Shishica
Mislim da nema ove teme..pokrenulo me postavljanje dnevnika na ovu temu.
Kako se snalazite sa ovim zahtevima malih zvrkova?
Sta kupite od trazenog i koliko, kada?

Ja obicno izaberem pametno ili je navedem da ne misli da joj svaka glupost treba nego preokrenem na neku pametniju stvar da vise zeli.

Znam i da je pametno mirnijoj deci kupovati igracke i rekvizite koji su za akciju, za napolje, dok malim divljacicima treba uzimati intelektualne stvarcice, kocke, bockalice, pribor za crtanje i slicno, da ih smiri..
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kupi mi!!
12.3.2013 11:48:17   
jovana13
Kad je J bila manja sve sta bi joj se iole svidelo trazila bi. Cak i kada odemo za sladoled i tamo vidi lutku i nece vise sladoled nego pocne da place za lutku. Ja je tad lepo vratim kuci i objasnim joj da kada se dogovorimo da kupimo sladoled kupicemo ga a kada se dogovorimo za lutku kupicemo je. Nikad se vise to nije ponovilo. Sada lepo pita Da li hoces da mi kupis to i to, ja joj kupim ako smatram da je nesto lepo i korisno tipa lepa knjiga ili igracka ako je neka glupost objasnim joj sta je i ona se ne buni....

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kupi mi!!
12.3.2013 11:51:27   
Figaro88
Jovana ja radim potpuno isto,i ne trazi puno.kad odemo u Maxi npr,ja joj dam 200din da kupi sta hoce i najcesce kupi samo zvake ili jednu cokoladicuuser posted image Samo ne znam na koga je tako skromnauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kupi mi!!
12.3.2013 11:53:18   
Olga75
ja kupujem , ne bas odmah al joj kupim sve sto trazi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kupi mi!!
12.3.2013 11:54:05   
Shishica
Pa svakako da mora da se razmislja.. ali npr. ja ne mogu da joj ne kupim nesto dok mm ne bi kupio nista. Na moj nagovor samo za vazne datume.. po njemu je sve ne potrebno i bezveze i trosenje para.. muku mucim s njim.


(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kupi mi!!
12.3.2013 12:05:36   
liliana
Ja joj kupujem kad nešto traži. Imam osećaj da bi me jako grizla savest ako joj ne bih nešto kupila, a da ona to želi. Npr. kada vidi nešto na TV, kaže:"Kupićemo" i na tome ostane. Ako se toga seti kad odemo u kupovinu-ja joj kupim, ako se ne seti-ne pominjem ni ja.user posted image
Ipak, nije od one dece koja kada uđu u radnju uzima sve i hoće sve. Naprotiv, kada uđe, npr. u "Maxi" ide pravo kod " Kinder jaja", uzme jedno, uzme "Kinder cokoladice", ribice, čokoladnu bananicu i to je sve. Ostalo-šta joj kupim i ako joj kupim.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kupi mi!!
12.3.2013 12:09:12   
sarti
Nadam se da se secate ove pesme

http://www.youtube.com/watch?v=rd2OzGojT38

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kupi mi!!
12.3.2013 12:33:46   
Trcosava
Ne! Mislim, ona pola stvari vidi po reklamama koje šalju i ne pada mi na pamet da joj kupim sve što pokaže prstom. Isto tako u prodavnicu kad idemo, dobije ono što joj je potrebno i to je to.
Ni meni moji nisu kupovali pa nisam ostala željna.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kupi mi!!
12.3.2013 12:46:51   
Torbica
Kako kad, i ne bas sve!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kupi mi!!
3.5.2013 2:20:09   
Bebilina
Mi imamo granice i pravila. Svojim dzeparcem raspolaze sama (naravno uz cenzuru, ne maize bas na bilo sta da potrosi), od mame i tate dobije po jednu nagradu dnevno koju sama odabere. Cesto ne trazi da joj se nesto kupi, vec da nekud idemo ili nesto radimo, to joj je nagrada. A dzeparac ume da cuva i onda kupi nesto vece.
Kad nama trazi nesto bas veliko kazemo da upise na listu zelja za rodjendan, Bozic ili Uskrs i tad ce dobiti.
Po radnjama nemamo to: kupi mi, nije u fazonu ili to, ili nista, bes, ljutnja isl. Prethodno se dogovorimo sta joj je nagrada za taj dan, a petkom posle skole dodatno sama bira slatkis. Kupujemo joj i mi, ako je u pitanju nesto sto znamo da ce joj koristiti, naravno. Ali nju je inace lako ubediti u nasu ideju, nije tvrdoglava. Stvari mozda i previse ima, pretrpane sobe igracaka, ja stalno oboma nesto usput kupujem, za Bozic se dobije kamion stvari... Zbog toga smo uveli ovakva pravila, da nauci da ceni, postuje i zasluzi. Ponosna sam sto se i za najmanju sitnicu raduje, zahvali se i nista kod nje ne zavrsi u zapecku.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kupi mi!!
3.5.2013 7:53:42   
Anck Su Nmaun
Kod nas jos nije bilo trazenja neceg posebnog, vec znam sta voli, sta joj se svidi pa ja odlucim da li treba da se kupi ili ne. Ali ako nije neka preterana cena kupim joj , za skuplje stvari razmislim.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kupi mi!!
3.5.2013 22:06:22   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja kupujem , ne bas odmah al joj kupim sve sto trazi



Isto

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kupi mi!!
3.5.2013 22:21:45   
kvazar
Ja mojoj deci uglavnom kupujem ono sto traze,normalno ukoliko je to u skladu sa mojim finansijskim mogucnostima...ono sto je mnogo skupo jednostavno im kazem da to ne mozemo da kupimo jer nam treba dosta para.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kupi mi!!
7.3.2015 11:18:49   
mila83
Ne kupujem sve sto pozele i mislim da ne gresim.Ponekad samo odlozim tu kupovinu za neku posebnu priliku.Cesto oni i menjaju zelje.
Sto se tice odlaska u prodavnicu,uvek se dogovaramo sta cemo kupiti i retko kad sam dozivela neke neprijatnosti od njih.Mislim da nisu nicega zeljni,balansiramo kako mozemo. A i oni nauce da cene to.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kupi mi!!
7.3.2015 11:36:42   
Sosa Mena
Ne trazi nista. Ponekad se seti za Kinder jaje i to je to. Nije zahtevna po tom pitanju.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kupi mi!!
7.3.2015 11:38:14   
mila83
Pa da ,i ja bih izdvojila Kinder jaje kao zelju koja ne prolazi ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kupi mi!!
7.3.2015 12:06:43   
veselicaa
Koliko ja volim da kupujem dobro je sto moja deca to nisu nasledila od mene user posted image Uglavnom traze sitnice zvake,lizalice,kinder jaje ali to im kupujem bez problema.S.je trenutno u fazi da trazi sve sto vidi na reklamama

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kupi mi!!
10.3.2015 12:37:11   
Bibilib
Moje dete voli da kupuje igracke ali mu ja bas ne udovoljavam u tome,zato su tu tetke... A sto se tice slatkisa kad mi spomene Kinder jaje,dodje mi da svisnem jer je to samo ljuska cokolade koja je skupa a igracku mozes da bacis jer ne vredi nista...Pre mu kupim neku cokoladu od 100 gr.ima sta da pojede nego da bacim pare na jaje....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kupi mi!!
10.3.2015 12:40:51   
veselicaa
Ja im kupujem sve te sitnice koje traze a i Bibilib nije kinder jaje toliko skupo,a ta cokolada je kvalitetna kao i igracka pa zato kosta koliko kosta.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kupi mi!!
10.3.2015 16:16:01   
mila83
Razumem i sta Bibi govori, a i ti Veselice..Ja kupim Kinder jaje ali uvek nekim povodom,nije mi za svaki dan, sto se kaze.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kupi mi!!
10.3.2015 16:20:27   
veselicaa
Znam da nije,ali meni nije problem da potrosim na dete.Radim tri posla bas da bih mogla sve da im priustim,mada ne preterujem sa kupovinom i deca su mi vrlo zahvalna i znaju za meru.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kupi mi!!
10.3.2015 16:28:32   
Bibilib
Pa i ja im kupim pisala sam u temi za Uskrs ali tada,cokolada jeste kvalitetna i bolje mi je da mu kupim Milku,Kinder cokoladu ili Najlepse zelje jer ima sta da pojede a jaje je skoro 100 din.a nema nista....Jaje bude za Uskrs...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kupi mi!!
10.3.2015 16:33:24   
mila83
Da se razumemo,nije ni meni problem da potrosim na dete,ali generalno slatkisi mi nisu prioritet, i mislim da ih deca nisu ni zeljna,dovoljno ih pojedu. Zato krkaju domace kolace svaki dan user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kupi mi!!
10.3.2015 16:36:05   
Bibilib
Ja bas i ne spremam puno slatko,jer moji ne vole svasta ali zato mama ne bira...pa eto zbog mene ne spremam,kad imam slatko hleb mi nije potreban....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kupi mi!!
10.3.2015 16:40:32   
Plavusa34
nemoze se sve kupiti i to treba da svati znam da nije lako tako postupiti al jednostavno nemoze se sve pokupovati sto je na tv u prodavnici....

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here