|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lego kocke, Playmobil
5.12.2008 9:03:02   
Anoniman
Ja kada sam bila mala igrala sam se Lego kockama, i onomad su mi roditelji u Italiji kupili Playmobil. Obožavala sam time da se igram, sve sam imala za te lutkice, igralište, bolnicu, autiće, bickikle...
A Lego smo zidali ceo grad... imamo onu tablu sa iscrtanim ulicama, i onda zidaš zgrade, ima tačno ponuđeno koju zgradu na koje mesto u gradu možeš da staviš, i ako napraviš baš tu zgradu, kakve zgrade da budu ostale, kako bi imao dovoljno kocaka.

LEGO (klik) i Playmobil (klik)

Nećete verovati, moja mama već sada sa Lukom igra sa Playmobil-om, ima strpljenja... (ja odlepim)

A Lego koji imamo su još baka i deda kupili mojoj mami kada je bila mala... user posted image

No, nakon svih ovih pohvala, evo i jedna šokantna vest:

Lego-teroristi i Lego-esesovci uzburkali javnost
Čuvene "Lego" figurice su zahvaljujući američkoj kompaniji "Brickarms" dobile dvojnike sa posebno izrađenim pištoljem, AK-47, minobacačem, opasačem sa ručnim bombama i ešarpom karakterističnom za islamske teroriste - i sve to za 14 dolara, uz žestoke kritike javnosti.
DETALJNIJE

Ako ste pogledali prvo one sajtove koje sam vam prikačila, videli ste koliko je to sve slatko, veselo, i onda debili naprave ovakve lutkice, ima slikica u članku... Meni je to mnogo tužno! user posted image

ps. guppy, u naslovu sam napisala Playmobile, a ustvari je bez E na kraju! Playmobil. Ako te ne mrzi ispravi to, i obriši ovaj ps. Hvala

< Poruku je uredio guppy -- 5.12.2008 18:47:53 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lego kocke, Playmobil
5.12.2008 18:48:37   
guppy RR
Mi smo dobili kutiju Lego Duplo kocki za njihov 1. rođendan i JAKO ih vole, već ih slažu sami.
To su kao malo veće lego, koje ne mogu da pojedu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lego kocke, Playmobil
5.12.2008 19:43:21   
Lu
I mi imamo lego kockice, ali ih ja samo ponekad izvadim ili kad on traži i tada se baš zaigra dugo, pravi mami dvorac, brod i sve što mama poželiuser posted image
Dok su bile sa ostalim igračkama nadohvat ruke počele su se gubiti, pa smo to tako riješili.

< Poruku je uredio Lu RR -- 5.11.2011 7:43:27 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lego kocke, Playmobil
5.12.2008 23:47:25   
Anoniman
Ja moram da se popnem na mamin tavan (koji nije sređen kao guppyin podrum user posted image ) i da nađem lego... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lego kocke, Playmobil
6.12.2008 13:15:36   
kumara
Meni su Lego super stvar za sve uzraste! Kad sam bila mala najdraze su mi bile neke zivotinjice, mislim da su se zvale Fabuland ili tako nesto (ne znam bas kako se pisu user posted image ). Dan danas ih cuvam i u super su stanju, tako da planiram da se moja dece igraju sa njima. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lego kocke, Playmobil
7.12.2008 20:12:35   
Maya21
Moj Maki OBOZAVA Lego! Naravno muzic je sacuvao svoje i sad svi zajedno uzivamo user posted image Ponekad mu i dokupimo neku sitnicu ali vec imamo toliko da bismo mogli i ceo grad da izgradimo user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lego kocke, Playmobil
19.2.2009 0:59:54   
Anoniman
Nije Lego, ali su kocke, i jako sam zadovoljna:

user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lego kocke, Playmobil
2.4.2011 17:45:45   
bebać
Jao lego kocke,uh....user posted image user posted image sergej ih voli, baš voli kao i puzle....i ja sam mu kupila jedne a m posle još dvoje...pa toga je po kući bruka....donedavno sam se samo nervirala i kupila i kupila....samo se staje na njih po tepihu...odnedavno sam dvoje sakrila a ostavila mu one najveće da se igra..i zna se zaigrat baš dugo...ali neće da pokupi nikad sam iza sebe.A teta u vrtiću kaže da uvijek tamo pokupiuser posted image user posted image eto nije mi jasno

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lego kocke, Playmobil
5.11.2011 4:56:33   
Bebilina
Poceli sa Lego Duplo oko prvog rodjendana, a sad se igra i tim i klasicnim malim.
Duplo smo kupovali i dobijali pa ima zoo vrt, Winnie Pooh-a i drugare u kucici na drvetu, kucicu sa porosicim itd... A male smo nasledili tatine, citav sanduk, i sad samo dodajemo figurice.

Ja licno vise volim Lego od Playmobil-a jer mi imaju prirodnije ljude. Playmobil imaju one crne tackice umesto ociju sto mi se ne dopada... Ali osim toga obe su mi marke extra :)

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lego kocke, Playmobil
23.12.2012 23:11:35   
naađaa
Obožavamo Lego

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.12.2012 8:50:25   
Shishica
Dobre kockice, ali cene ido do preko bezobrazluka. Ima mnogo slicnih kockica koje kostaju vise nego duplo manje od Lega.

(odgovor članu naađaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lego kocke, Playmobil
27.1.2015 19:09:53   
milicicak
Mame, kako drzite Lego kocke? Rasporedjene po setovima ili sve zajedno?
Mini buba se igra sa Lego Duplo kockicama od prvog rodjendana, ima 10-ak setova, sto osnovnih kocki sto kompleta (sladoled, zivotinje, Arijel, Zooloski vrt...).
Sad ih ima bas puno i drzimo ih sve u jednoj kutiji al mi se nesto cini da je mozda bolje da ih razvrstam po setovima...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lego kocke, Playmobil
27.1.2015 19:26:12   
Tiziana
Mi drzimo po setovima i cuvamo i uputstva za sklapanje.OK,koristimo vec one ozbiljnije gde ima ubi boze sitnih delica pa ako 2 izgubis posle ne mozes da napravis. Ali u svakom sl jednom kad se pomesaju,to je kraj. Kod mog brata sve stoje u jednoj ogromnoj kutiji i tu nema sanse da se ponovo sklopi nesto iz seta..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lego kocke, Playmobil
27.1.2015 19:38:14   
milicicak
Sacuvala sam sa kutija slike kako se slazu kocke iz kompleta, tipa ulaz u Zoo vrt, Snezanina kucica, Arijelin zamak ali nju to nesto ne zanima da sklapa... Zanimljivo joj je da sklapa zivotinje za sta su joj potrebne kocke iz jednog set_a i sa mm pravi avione, automobile, tobogane, i tako te stvari za koje sam ja glupa i ne znam da ih napravim bez slike, za koje koristi sve kockice bez obzira na set_....
Mozda da ove specificne odvojim a one multifunkcionalne ostavim zajedno?

< Poruku je uredio milicicak -- 27.1.2015 19:39:25 >

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lego kocke, Playmobil
27.1.2015 19:57:17   
choopa choops
Moja djeca ne vole Lego, ni kocke. Ne znam ni koliko ih je završilo u smeću, jer ih oni samo prvi put slože i onda razbacaju po cijeloj sobi, ja (a bogami i MM) to usisam i na smeće. Apsolutno su nezainteresovani za to.

Sestrić, s druge stranee, obožava Lego. Imao je sve Lego Chime i Ninjago koji su izašli i držao ih je u kutiji (dok sestra greškom nije bacila u kontejner kutiju gdje su mu stajale samo figurice). to je bila tragedija za njega. Ne smije mu se ni pomenut. Sad je počeo opet da skuplja, što je dobro, bar znam šta ću da mu kupim za rođendan user posted image
Inče, ja sam mu pomagala da slaže dijelove tako što bi u kutije od cipela stavili one male plastike od nekog keksa npr. i onda stavljali u jednu djelove ravne, u drugu kvadratne, u treću okrukle i td. A sveske sa uputstvom čuva posebno...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lego kocke, Playmobil
28.1.2015 0:46:08   
Azra_
Kod nas su Lego setovi razvrstani. Svaki ima svoju košaricu. Nekada pomeša, uzmemo neke iz drugog seta ako nam zafale one osnovne, ali dete već zna da razvrsta, tako da posle igranja vratimo na svoje mesto.

A za vikend nam je bio kum iz Nemačke i doneo dečaku Playmobil set. Dete se oduševilo pošto inače obožava konje.
user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lego kocke, Playmobil
28.1.2015 8:27:39   
Modessty
Danilo obožava sve vrste kockica, a Lego su mu hit! Dobio sad crvenu kutiju lego kockica za NG i oduševljen je. Zato će za rođendan dobiti onu žutu kutiju sa 600 kom raznih kockica da može da pravi šta god poželi. On se oduvek igra kockicama više nego drugim igračkama. Muka je samo što nekad hoće to što napravi da čuva beskonačno dugo. Ne da da se rasturi.

user posted image
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lego kocke, Playmobil
28.1.2015 8:52:01   
Brand new mama
Mod,imas srece sto nece da rasturi-moj Ivan ima zabranu rasturanja. Dobio je ogromnu kutiju pretprosle Nove(od "Deda Mraza") sklopio-i rasturio,izjesao sa starim setom i onda krece kukanje kako on hoce ponovo to da napravi(brod,dizalica...)Kasnije sam im kupila jos po jedan set..isto. Za rodjendan je dobio (sa bratom) devet ili deset setova(za uzrast od 8 godina,sjajno slaze,ali prvo sve ispod kreveta treba provjeriti prije nego sto krenem usisavati,one sitne me nerviraju za 10) I sad ono sto spoji-ne dam mu da sve ponovo izmjesa,vec sve na policu-ima kutijetinu kockica kojima ni Bog vise ne moze naci namjenu pa nek od njih pravi kombinacije;) A vise volim Lego nego Playmobile,Playmobile mi je nekako bez veze.Ovo mozes kombinovati,slagati,a sta da radis sa njima? (imamo i PM dva seta)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lego kocke, Playmobil
28.1.2015 12:58:59   
Modessty
Danilo sve pazi i skuplja nazad u kutiju. On je takav. Videćemo kao će Nikola. Jer Nikola za sada samo sve rastura.

Danilo stvarno voli sve vrste kocki i slagalica. ALi Lego su zaista najbolje! Uvek se sve savršeno uklapa i sve radi kako treba.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lego kocke, Playmobil
8.3.2015 22:22:22   
acalukic
Ne znam koje su to kocke, moji unuci imaju obicne kockice i dnevno se igraju sa njima barem jednom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lego kocke, Playmobil
23.6.2015 2:38:04   
dunja RR

Kakve kocke bi ste preporučili za bebca od preko 1 godine?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lego kocke, Playmobil
23.6.2015 8:17:42   
milicicak
Lego duplo :) ima divnih setova. Mini buba je u tom periodu obozavala set za sladoled i onaj napravi zivotinje :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lego kocke, Playmobil
8.7.2017 11:15:18   
Dragce86
Lego su sjajne, al preskupe! Nemam nista protiv ni obicnih kineskih user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lego kocke, Playmobil
8.7.2017 12:33:01   
IvanaSK RR
Moja bebica se igra kockama tako što ih ja slozim na kamioncic iz seta kockica, a ona brze bolje ih skloni. Pa gleda hocu li opet da ih slozimuser posted image Pokusavam da je nateram da ih sama slaze, al za sada slaba vajda od toga :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lego kocke, Playmobil
8.7.2017 12:56:04   
veselicaa
I Nina obozava da ih rusi ali seke joj slazu.One lego duplo su super za njih,imam negde jedan komplet jos od S,moram da ga nadjem.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here