|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   MSN
9.2.2009 18:36:21   
Lu
Imam jedan problem na mom MSN-u,nakon što dugo nisam mogla otvoriti poštu  pojavilo se sljedeće;
you spoken hotmail listened,kada sam napokon otvorila poruke sve su od TAGGED user posted image
dosta nekih nepoznatih ljudi traži poznanstvo i ispod poruke piše da kliknem yes - no,kao ako želim poznanstvo i iako sam pritisla no opet ide dalje,traže se detalji o meni,poludila sam i izgleda da ću morati promijeniti adresu,jeste li vi imali nešto takvouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: MSN
9.2.2009 18:47:15   
Jeca*
Meni je MSN otvoren svakodnevno, od jutra do mraka. Ali, moram priznati da sam preko njega navikla gomilu nekih virusa. I takođe razmišljam da ga skroz isključim...potpuno mi je pukao komp user posted image  stalno mi stižu čudne poruke i kao da i ja ljudima šaljem neke linkove....stalno mi prijatelji pričaju da im stižu poruke od mene koje nikad nisam poslala, i obratno. Strašno!!! Ja sad više "visim" na glatku user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: MSN
9.2.2009 18:50:24   
kumara
Ja ne koristim MSN vec neko vreme jer znam da od njega moze da se dobije gomila virusa. Na starom PC-ju nikako nismo mogli da ih se otarasimo dok nismo uklavirili da dolaze od MSN-a.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: MSN
9.2.2009 18:54:08   
Lu
I ja sam dobila virus preko msn-a pisala sam o tome i opet mi nije dostauser posted image
Ništa,obavijestiću ljude(koje želimuser posted image )da ću promijeniti adresu,žao mi je ukinuti jer ima osoba s kojima se jedino tako mogu vidjeti i pričatiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: MSN
9.2.2009 18:59:45   
kumara
Znam, to je bezveze... Mene FB nervira, ali ne mogu da ga ugasim jer ima nekih ljudi sa kojima samo preko toga komuniciram.

Ne znam koje bi bilo najbolje resenje... Bojim se da promena adrese nece pomoci, tj. da ce ti se nakon nekog vremena desiti isto. user posted image Ali probaj, to e u sustini jedino sto mozes ako vec zadrzavas MSN.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: MSN
10.2.2009 7:20:02   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Jeca02
Ja sad više "visim" na glatku user posted image


Ju ju ju user posted image šta se tebi petlja po mislima user posted image
valjda si mislila g-talk user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: MSN
10.2.2009 7:58:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

IZVORNA PORUKA: Jeca02
Ja sad više "visim" na glatku user posted image


Ju ju ju user posted image šta se tebi petlja po mislima user posted image
valjda si mislila g-talk user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: MSN
10.2.2009 8:21:53   
Veselinovici
Hej lu,
to je novu sajt tagget koji je pod pokroviteljstvom msn-a i on tako sam poziva ljude, vrslo je slican fcb i myspace ali po meni nije nesto. Nalik fcb, i mislim ali nisam sigurna da sam poziva ljude sa kojima si ili nekad bila u kontaktu na msn ili si jos uvek. Mislim, moje skromno misljenje ne treba ti to. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: MSN
10.2.2009 9:11:51   
Lu
Veselinovići upravu ste,prvu poruku preko taggeda sam dobila od poznate osobe ali sam vidjela da se radi o nekom masovnom druženju i upoznavanju i odbila sam kliknula na no ali su počele pristizati poruke i to uglavnom od muškaraca sa slikom i čak golim do pasa,kad bi to mm vidio,jao meniuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Veselinovici)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: MSN
10.2.2009 9:16:39   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: MSN
10.2.2009 9:19:31   
eugenija
Ja sam opet imala pozive od hi5 i još neke čudne.. Ali sve to samo izbrišem u startu, ni ne otvaram da vidim šta je..
MSN jeste "propustljiv" program, mene su čak i hakovali preko njega, ali ima svojih prednosti. Ne odričem se msn-a, ono što uradim svakih mesec dana jeste da promenim password.. i to je to...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: MSN
10.2.2009 9:19:43   
Lu
E ajde recite mi kako da promijenim adresu ja pokušavala i neznamuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: MSN
10.2.2009 9:23:28   
eugenija
Možeš promeniti pass, ali ne i adresu. Adresu možeš samo otvoriti novu. Otvaraš na www.hotmail.com, u levom uglu ima opcija
"Don't have a Windows Live ID?" i dalje slediš uputstva....


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: MSN
10.2.2009 9:29:08   
Lu
Hvala eugenijauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: MSN
10.2.2009 9:38:39   
Veselinovici
Lu,
ako to uradis moraces ponovo sve prijatelje da pozivas...jer oni tebe u listama imaju kao sada vec staru adresu...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: MSN
10.2.2009 9:47:59   
Anoniman
nama u firmi stavili zabranu na msnuser posted image - djubrad user posted image i na facebook(al njega ne koristim)...  

(odgovor članu Veselinovici)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: MSN
10.2.2009 9:51:18   
Anoniman
I mi imamo zabranu na FB.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: MSN
10.2.2009 9:54:55   
Anoniman
kad su na fb stavili zabranu to je nastala panika u firmi... a meni fb isto emisija "sve za ljubav"... ali za msn sam se snasla ... imam par novih adresa tako da ima nacina da se izadje na isti... ne mogu oni zabraniti kolko raja mogu provaliti

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: MSN
10.2.2009 10:01:07   
Veselinovici
Kod nas je po tom pitanju na poslu je opusteno.
MSN moram da imam jer tako svi funkcionisemo, pogotovu ja sa koleginicama iz BGa i FCB vecina nas ima bas smo skoro otvarali kolegama koji nemaju i ako su stariji pa ih je zanimalo sta je to.
Ovde je parola ako radis svoj posao i radis sve na vreme mozes biti na kom god hoces sajtu i dopisivacu samo radi i nemas brige!
Na kraju krajeva pa zato sluzi internet da mozes u bilo kom trenutku bilo sta da gledas pa makar bio i fcb!
Hvala mom gazdi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: MSN
10.2.2009 10:04:58   
Anoniman
jutro Veselinovici ...nama je drzavna firma...pa nam centar za poslovnu podrsku samo smislja kako da nas zuser posted image al imamo mi rjesenja za sve user posted image ... i nama je net neophodan al msn i fb navodno nisu i kad nemas posla pravi se da radis user posted image kao ja na primjer na rr-u... crkoh radeciuser posted image

(odgovor članu Veselinovici)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: MSN
10.2.2009 11:09:16   
Veselinovici
Slazem se, jeste meni ovde sve dozvoljene po pitanju neta ali ipak blago tebi, drzavna firma je drzavna firma!
Pozdav!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: MSN
10.2.2009 11:10:32   
Anoniman
ma jasta je drzavno je zakon user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Veselinovici)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: MSN
10.2.2009 11:15:49   
Lu
IZVORNA PORUKA: Veselinovici

Lu,
ako to uradis moraces ponovo sve prijatelje da pozivas...jer oni tebe u listama imaju kao sada vec staru adresu...

Znam obavijestiću ih sve bolje i to nego da mi dolaze ovakve porukeuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Veselinovici)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: MSN
10.2.2009 15:09:59   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lu

Hvala eugenijauser posted image



Ma, he he, nema na čemu, i nije neka pomoć... Nadam se da si uspela!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: MSN
10.2.2009 15:28:14   
ljubičica
Ja nemam tih problema, nisam otvorila ni FB ni MSN, samo sa vama komuniciram. I pravo da vam kažem super mi je. Jedino sam zbog posla koristila SKYPE,da ne bi zvali svaki čas ili ustajali da pitamo šta nam treba, ali pošto smo umreženi navukli smo neke viruse i 2 dana su nam programeri drndali računare da bi ih očistili. Obrisali su nam sve i sad nemamo ništa.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here