|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mladi biraju život u samoći
6.7.2009 14:51:38   
Anoniman
Pogledajte profile devojaka i mladića koji su onlajn i čekaju vašu poruku, izaberite svoje favorite, uzmite telefon u ruke i dopisujte se... Nikada više nećete biti usamljeni, uvek ćete imati drugaricu, ljubavnicu, prijateljicu... - pozdravna je poruka jednog od mnogobrojnih internet sajtova koji nude upoznavanje, flertovanje, traganje za pravom ljubavi ili seks.

Psiholozi smatraju da „pravu“ ili „pravog“ nije lako pronaći iako mogućnosti za zbližavanje danas ima više nego ikada – od agencija za bračno posredovanje, svetskih internet mreža poput fejsbuka, gomile domaćih sajtova, televizijskih SMS četova, pa do poslednjeg – „spid dejting“.

Detaljnije: Blic
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mladi biraju život u samoći
6.7.2009 23:17:58   
Sneža
Na žalost,imam mnogo drugarica,drugara,kojima ama baš ništa ne fali(ni duhovno,ni materijalno,ni fizički) a sami su,i nemogu da nađu drugu polovinu.Neznam zašto se ovo sve više dešavauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mladi biraju život u samoći
6.7.2009 23:21:01   
Anoniman
I ja poznajem dosta takvih ljudi.

Konkrento ovi koje ja poznajem, mislim da čekaju princa na belom konju... a ne shvataju suštinu.

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mladi biraju život u samoći
6.7.2009 23:24:28   
Sneža
Upoznaćemo moje i tvoje,čisto da popunimo spisak RR trudnicauser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 10:03:46   
Rina
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
.... čekaju princa na belom konju...



I na kraju nema vise princeva ,ostanu samo konji user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:32:38   
Rivana
Ja imam dosta drugarica koje su same, a sve su lepe devojke kojima nista ne fali ali eto, mozda cekaju tog princa a godine prolaze....imam drugarice i starije od mene a same su, a meni je vec 33 godine.
Sto bi moja baka rekla svako bira svoju srecu......

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:35:57   
Rivana
Inace jedna drugarica se "opekla" trazeci "srodnu dusu" preko interneta upoznala je nekog ludaka od kog nije mogla da se otkaci, morala je i broj mobilnog da menja. A dopisivali su se dugo upoznali se i sve bilo ok, ali posle se ispostavilo da je kreten.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:36:31   
Lu
Ima ljudi koji uživaju u samoći i odluče se na takav način života,
što treba poštivati i ne zadirati duboko u razloge,
ali  dosta njih su prepotentni da bi dijelili s nekim život!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:39:05   
branka10
To je igranka bez prestanka, dok mozes da biras dovoljno si izbirljiv, kada prestanes biti izbirljiv dodjes do toga da je izbor ochajan. Nesreca...

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:40:27   
Rivana
Ima ljudi koji jednostavno nisu za zivot u dvoje. Najbolje funkcionisu sami......

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:41:37   
Rivana

IZVORNA PORUKA: branka10

To je igranka bez prestanka, dok mozes da biras dovoljno si izbirljiv, kada prestanes biti izbirljiv dodjes do toga da je izbor ochajan. Nesreca...


Pa ono dok si mlad kao nesto biras a posle daj sta das user posted image

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:41:41   
Anoniman
Stičem utisak da ih sve više i više bira takav život... user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:42:53   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

I ja poznajem dosta takvih ljudi.

Konkrento ovi koje ja poznajem, mislim da čekaju princa na belom konju... a ne shvataju suštinu.



Pa će, dok to čekaju, jedino da im dođe KONJ!

< Poruku je uredio ljubičica -- 7.7.2009 11:51:39 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:43:41   
Rivana
Mozda je takvo vreme pa lakse coveku da bude sam nego da ima neku odgovornost.....ja mislim da je to bezanje od odgovornosti i strah od obaveza...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:45:46   
Anoniman
Moja drugarica je preko icq upoznala dechka i kada su se dogovorili da se nadju, ja sam ishla sa njom (vishe zbog toga shto je imala dechka, nego shto je ovog upoznala preko neta) ...vidjali se oni par puta...i uvek ja sa njima kao alibi...lik je super...i dan danas se druzimo, iako njih dvoje nisu ostvarili vezu.... ali sam ja jako sretjna jer su se uopshte upoznali...jer sam ja tom prilikom upoznala njegovog brata....user posted image moju ljubav user posted image user posted image

Inache...treba biti jako oprezan na internetu shto se tiche tih sajtova...jer na njima ima najvishe manijaka... user posted image

(odgovor članu branka10)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:50:38   
Rivana
jeste ja sam se uvek plasila tih upoznavanja preko neta jer ne znas ko se krije iza druge strane

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:50:56   
Anoniman
Centralni problem svega ovoga je po meni što se ljudi malo druže.

radno vreme je pomereno na ovo tzv evropsko... a lično smatram da je bilo mnogo bolje dok se radilo od 7-15h., bar ti je ostalo vremena posle podne, ovako... još je meni ok, radim od 8-16, ali šta da rade oni što rade od 9-17h??? pa ne žele nikoga da vide nakon toga. Odu kući da jedu, izvrnu se na trosed (čude se zašto su debeli... i za to je kriv kapitalizam), i onda uveče pale komp. Šta su pisali "prijatelji" (onih 1300 koliko ih imamo na FB)???
Onda lepo neku igricu...

ma mi smo se jedno vreme skupljali na netu u tačno određeno vreme, za zaključanim stolom za koji se ulazilo sa lozinkom, i igrali čoveče ne ljuti se. OK, imamo malu decu, ali šta su naši roditelji i naše babe i dede radili?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:55:41   
Rivana
Tasho slazem se pazi ljudi se druze preko neta sto kazes uvece dodju kuci mrzi ih bilo gde da odu uplae komp. i druze se.....sto je meni totalno glupo ja kad sam imala 20 godina radila sam i izlazila nista mi nije bilo tesko.
Druziti se sa kmpom je stvarno ocajno, jos cekati da tako upoznas nekog.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:57:49   
Anoniman
Moja mama igra choveche ne ljuti se na netu user posted image user posted image user posted image

Meni npr ovaj vid zabave ne moze da zameni realan... Na sajtu gde sam bila moderator...okupljali smo se jednom mesechno u jednom kaficu u Subotici....i na kraju su to bila okupljanja od 20-30 ljudi...sa nekima sam i dan danas u kontaktu...ali to je drushtvo za izlaske... ni kod koga nisam ishla kutji, niti je o tome bilo rechi... Ali traziti ljubav na internetu nije realno....jer to shto se ti sa nekim slazesh u dopisivanju...i shto ste pretresli svaku rech...ne znachi da tjete se slagati i u stvarnosti....znam to....iskusila sam user posted image

A to za radno vreme...ja sam npr nekad radila od 6 do 18h....i onda ishla u grad...jer rachunam...sutradan idem na 18h na posao...zashto da ne iskoristim to vreme maximalno.... Tu su opet ljudi krivi...i dok sam radila do 16h, posle sam ishla svugde...nekad sam uveche u 2-3 legla...bez obzira shto ujutro moram rano ustati...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 11:58:08   
Anoniman
Ja jesam upoznavala ljude i preko neta... vidiš, ni ne sećam se preko kog sajta user posted image , uglavnom, očajna poznanstva, ali sam mnogo više vremena provodila negde napolju. Izlazila, družila se. Tada nisam radila, studirala sam. Ali da nemam dete, koje mi je mnogo lakše da obuzdam kod kuće, izlazila bih svako veče, makar negde na piće.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 12:03:46   
Anoniman
Ovaj sajt preko koga sam ja ishla je bio neshto tipa kao sada ringeraja...znachi forum je u pitanju...i to se isto na temi objavilo kad i gde je okupljanje...ko dodje dobrodoshao je...medjutim...sajt je bio subotichki i 90% nas je iz subotice...pa nas nije bilo teshko okupiti...
Ali bash sajtovi za upoznavanje...nikad...ni pritji...i na takvom sajtu sam radila....pola tih profila su lazni...i samo sluze da navuku masu ljudi... ne razumem da neko stvarno nasedne na te priche....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 12:08:58   
vila 07
Imam drugaricu 35.god.  Fina, kulturna... Ali koga god smo joj predložili, ona ima neku zamerku. Pa nije ni ona savršena. Jednostavno, navikli su na neki svoj način života i određene rituale i verovatno je teško prilagoditi se i deliti to sve sa nekim. Još pogotovo ako iza sebe imaju neku lošu vezu. Gde upoznati nekog, a kako da steknu poverenje. Vreme prolazi i ostaju sami. Baš tužnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 12:11:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vila 07

navikli su na neki svoj način života i određene rituale i verovatno je teško prilagoditi se i deliti to sve sa nekim.


Ovo je stvar koju ja ne mogu da razumem.
Jednostavno, onda nisu u stanju da se zaljube i vole, jer kada si zaljubljen, sa tim nekime bi delio sve što imaš. Bar ja sam takva...

(odgovor članu vila 07)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 12:17:22   
Rivana
Ja sam se odrekla dosta toga zbog osobe koju volim, promenila sam dosta u ziotu i opet cu se sloziti sa Tashom ako osobe nisu to u stanju da urade ne znaju da vole i nije cudo sto su sami......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 12:27:02   
Brand new mama
Moja najbolja prijateljica je imala problem jer stvarno previse radi. Preslatka je, pametna i pre svega -normalno, neiskvareno i nesujetno bice. Veze su joj trajale po 3-4 meseca i onda "Cao!!" tip slozi pricu kako nije spreman za vezivanje i sl. A ona nije ni lik koji se udaje posle pet min. poznanstva. Na kraju se ispostavilo(sto su joj neki i rekli) da ne mogu da se izbore ni sa njenom pozicijom na poslu(ona je sefica jednog odjela u dosta jakoj firmi)...Sad ima decka vec duze i OK je jer tip nije opterecen svojom "velicinom"... A sto se net-a tice: znam presladak par koji su se tako upoznali, zaljubili i imaju preslatku curicu.Oni su imali srece- ja sam vise tradicionalista: upoznavanje "face to face"user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here