|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Momačko veče
5.1.2009 0:12:35   
Anoniman
Da li je vaš muž imao momačko veče pre venčanja?

Moj muž ga je pravio... 7 dana pre venčanja.
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
5.1.2009 0:15:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Momačko veče
5.1.2009 4:29:47   
stella
Mm nije pravio,jer smo vec zivjeli zajedno.I trudni biliuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Momačko veče
5.1.2009 7:23:44   
Lu
Nije ga pravio,već smo živjeli zajedno  iako to nema veze, mislim da je trebao.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Momačko veče
5.1.2009 7:43:56   
guppy RR
Nije pravio, ne voli on to...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Momačko veče
5.1.2009 9:09:23   
Anoniman
I mi smo živeli zajedno, ali sam ja tada bila devojka a on momak, pa mislim da je to dovoljan uslov za momačko i devojačko veče... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Momačko veče
6.1.2009 12:11:20   
kumara
Moj nije pravio jer smo resili da se vencamo, sve organizovali i vencali se - u razmaku od 7 dana, pa nije bilo vremena. A i nije bio u tom fazonu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Momačko veče
25.1.2009 23:41:00   
Anoniman
Anegdota na ovu temu:

Izašao moj muž, drugar se ženi za dve-tri nedelje (ne sećam se više), ja otišla sa drugaricama u grad. U neko doba noći, zvoni mi tel, nepoznat br, javim se (da ne dužim da sam prvo 3 puta odbila poziv zbog glasne muzike i nepoznatog broja u 3h ujutru).. mm-ov drugar pita, dal bih mogla da dođem kući jer mi je dovezao muža kući. user posted image user posted image user posted image  Moj mm baš nema običaj da se napije, mislim, zaista može da popije, i nikada ga nisam videla takvog, jednostavno, ima granicu, i ne prelazi je. user posted image  Uglavnom dođem pred zgradu, umrem od smeha (drugar se prijatno iznenadi što ne vrištim od besa i što mi ne ide para na uši...) uglavnom, rastaju se njih dvojica uz rečenicu "Onda sledeći vikend". user posted image user posted image user posted image  Pitam ŠTA? Kaže drugar PA MOMAČKO! Ja u čudu, A ŠTA JE OVO BILO? Kaže PA PROBA MOMAČKE VEČERI. user posted image  user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Momačko veče
26.1.2009 0:11:35   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Tasha

rastaju se njih dvojica uz rečenicu "Onda sledeći vikend". user posted image user posted image user posted image  Pitam ŠTA? Kaže drugar PA MOMAČKO! Ja u čudu, A ŠTA JE OVO BILO? Kaže PA PROBA MOMAČKE VEČERI. user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Momačko veče
26.1.2009 0:14:04   
MERYEN
Nije ni mm pravio momacko vece,a zbog cega ne znam,ne secam se,bas cu da ga pitam.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Momačko veče
11.2.2009 13:31:43   
Samanta
  Posto se udaje uskoro, na red ce doci i to momacko vece.
Pravo da vam kazem mene u opste ne brine moj buduci muz za njgovo momacko vece. Mene brinem ja za svoje devojacko vece...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Momačko veče
25.2.2009 9:33:13   
Anoniman
user posted image  Fenomenalno Samanta, reci nam više o tome u ovoj temi: Devojačko veče KLIK

(odgovor članu Samanta)
  Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here