|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,kopir)
20.8.2011 10:22:28   
bokicans
Terba mi Vaša pomoc ,hoću da uzmem mul.uređaj ali nemam pojma nista o njima,ni o tonerima koji idu unutra.Da ne bud ona fora,pa znate njihovo punjenje je 6,7 hiljada.Evo o ovom se uređaju radi(treba mi za kucnu upotrebu) Epson sx 125

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 13:04:03   
Lilly*
Bokice, mi imamo multifunkcijski uređaj, doduše HP. Originalni kertridži jesu skuplji, recimo oko 2000 i nešto, do 3000, nisam više sigurna, i to je po komadu, a trebaju 2, crni i za boje. Ali, možeš ih puniti nekoliko puta što košta oko 300 din. (rećiću ti na pp ako te bude interesovalo gde), samo je bitno da odeš do nedelju dana nakon što se isprazni da se ne zapeče, onda moraju da ga čiste i pitanje da li će moći da ga napune.

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 15:06:00   
bokicans
Lily pošalji  mi,super.Ovde piše kertridži svih boja stede novac jer menjata samo boju koje istrošite.Jel sam ja dobro razumela ,moram da pitam pošto se stvarno nikako ne razumem.Ovako:Znaci postoje originalni koji su skuplji ali ove standardne u njemu mogu dopunjavatiuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 15:11:14   
Anoniman
Ovo je inkjet. Ako ne planiras da stampas fotke, bolje kupi samo laserski mf uredjaj Kod njih toner traje znatno duze i jeftiniji je. A sto se stampanja fotki tice to je dosta skupo, brzo trois toner, treba ti specijalni papir, a u radnji da odneses na disku ili usb kosta 2 din jedan fotka.

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 15:14:27   
bokicans
A sta to znači?user posted image Meni teba u manjom obimu zbog posla mm,i mozda Nađi bojanke.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 15:22:36   
Anoniman
Imas dve vrste stampaca (ili mf uredjaja) jedni su laserski a drugi ink jet. Ink jet su nesto jeftiniji ali su im zato toneri dosta skuplji, krace traju i ako duze vreme ne koristis stampac hoce da zapeku. Laserski su za ono sto si navela da ti treba prava stvar. I mi trazimo nekog multisu (nama treba i da je wireless i jos trista cuda) ali ispostavilo se da su laserske multise cesto mnogo vece po dimenzijama. Obrati paznju kad budes kupovala sta pise koliko kopija pravi, to znaci da toliko mozes da izvuces od jednog tonera.

Aj pogledacu i ja da li ima neki manji multi a da je laser. Pa ti posle sa muzem izanaliziraj sta vam je bolje i prakticnije i sta vam zavrsava posao.

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 15:28:35   
Anoniman
Uh, izgleda da ces morati ink jet, ovi ne samo da su skupi nego su toliko ogromni da nisu za kucu osim ako nemas bas radnu sobu. Ja imam posebno skener i stampac i sad hocemo toga da se resimo za jednog multisu, a i mi cemo ink jet sto nas ne raduje.

BTW gledala sam na tehnomaniji. Nije lose, ako tamo ima neko ko zna o cemu prica, da im kazes sta ti tacno treba pa da ti i oni daju neku preporuku.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 15:41:13   
Alexis79
Mi imamo HP Officejet Pro All-in-One (stampac,skener ,kopir).Bilo je i u varijanti wireless i obicna.
Ima cetiri kertridza(crni,zuti,crveni i plavi).Crni je oko 3500 a ostali su oko 2500(pojedinacno).
Imamo ga skoro 2 godine i dva puta smo promenili crni kertridz ,a ostale po jednom.
Naravno zavisi koliko planirate da ga koristite.
Ja sam zadovoljna cak sam i slike neke stampala i super su ispale.
Naravno da najvise stampam tekst.

Nije nesto gabaritan,sad cu da ga uslikam



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 15:48:01   
bokicans
MM divna si.Hvala.Ovaj je na akciji u metrou 3200 od cetvrtka.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 15:48:13   
Alexis79
user posted image

Mi smo dodali kao neku policu na vec postojeci sto za racunar da bi mogao da stane.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 16:28:40   
Anoniman
Alex i mi hocemo neki HP ali moramo da porucimo ovde jer ga nemaju nikad. Nama treba nesto da je wireless i da ima neku opciju za apple uredjaje. Nisam se udubljivala mm to prati.

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 16:30:09   
Ana RR
Ja ne volim te 100 u 1 varijante, jeste praktično jer zauzima manje prostora ali kvalitetnije je kad je sve posebno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 16:36:16   
bokicans
Pa ja sada nesto kontam,meni mozda samo treba štampač ,za potrebe kopira se sada nesto premišljamuser posted image


Ali opet ako cu samo koristiti crni toner mozda mi se  i isplati mfuser posted image Samo cu njega dopunjavati odredjeno vreme


< Poruku je uredio bokicans -- 20.8.2011 16:49:51 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 17:00:23   
Anoniman
Anci, ni ja ih ne volim, ali do sada samo u decijoj sobi imali jos jedan komp, laserski stampac i skener koji stvarno retko koristimo, ali je potreban.

Sada kada ovde imam mali radni deo u dnevnoj sobi ne zelim da ga pretrpam uredjaima.

Bokice, za te pare koliko goda da ga koristis bice dobar. Slobodno uzmi. Tako smo mi uzeli neki lexmark stampac za neke sitne pare samo kao da nam posluzi dok ne kupimo bolji i evo imamo ga vec 5 godina user posted image I sad radi savrseno ali ce da dobije pedalu jer sad nam treba nesto lepse i manje.

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 17:14:30   
Lilly*
Moj ima 2 kertridža user posted image Njih dobiješ uz aparat i traju dugo i puniš ih bar 4, 5 puta, Dosta su jeftiniji ti sa kertridžima od laserskih, jedno 4 puta. I mi ga uglavnom koristimo za štampu, nekoliko puta smo skenirali i nekoliko puta kopirali, ali mislim da sam štampač nije skoro uopšte bio povoljnij, tako da smo se ipak odlučili za multifunkcijski iako smo hteli samo štampač.

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 17:58:42   
Anoniman
Ma to sa skenerom je stvarno potrebno. Svako malo ti trebaju neke kopije ili nesto da skeniras i posaljes mailom. Ja 99% stavri zavrsavam tako i privatno i na poslu. Mislim da za te pare ne mozes da pogresis.

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
20.8.2011 23:50:12   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Alex i mi hocemo neki HP ali moramo da porucimo ovde jer ga nemaju nikad. Nama treba nesto da je wireless i da ima neku opciju za apple uredjaje. Nisam se udubljivala mm to prati.


Mi smo uzeli u Tehnomarketu .
A imas na sajtu Tehnomanije svasta.Ja sam inace tu gledala i htela sam da porucim ,ali sam onda videla u radnji u Kg-u pa smo uzeli.
Postoji ta HP varijanta koju ti trazis.
Cena mu je mislim bila oko 20 hiljada.Jeste skuplji ,ali nama bas koristi .
A i 2-3 godine smo planirali da ga kupimo pa nismo hteli neke jeftine varijante.
A i garancija mu je bila 2 godine sto je takodje bitno.
Ja sam inace imala pre toga  neki najobicniji koji je bio nesto 30  evra i sluzio me je 5-6 godina.
Kad je dotrajao hteli smo nesto bolje.

Meni se dopao neki Lexmark model ,ali niko u Kg-u nije imao kertridze u prodaji za njih,samo po porudbini.
Pa smo uzeli HP

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
22.8.2011 9:03:07   
bokicans
Ma ja cu uzeti ovaj ,pa nadam se da ce posluziti ,koliko mi treba.user posted image Jedva cekamuser posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
25.8.2011 16:28:09   
bokicans
E ovaj moj ima 4 boje,i ja znam da stampam samo u crnoj,Ja nemam pojma kako da trebam da stavim na  npr plavu.Kako se to radi????user posted image

Jel ja to podešavam u samom dokumentu?ili nesto vezano za stampač?


< Poruku je uredio bokicans -- 25.8.2011 16:36:28 >

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
25.8.2011 17:18:46   
bokicans
Našla,našla user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
27.8.2011 11:15:00   
bokicans
E ovako moji kertridži nisu dopunjivi,ne mogu se puniti ,ali do duše komlet novih od  4 komada je 1600,i menja se samo onaj koji ste istrošili.,sto meni i nije tako loše,tj za ono koliko cu ja koristiti.Sada sam negde našla informaciju da se mogu kupiti i dopunjivi po ceni od 4000.


E lažem dopunjivi su po ceni od 2800.user posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 27.8.2011 11:25:29 >

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
27.8.2011 11:17:22   
Anoniman
I mi smo kupili pre neki dan user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
27.8.2011 11:26:14   
bokicans
IZVORNA PORUKA: MaliMis

I mi smo kupili pre neki dan user posted image


user posted image Zajedno cemo traziti kertidzeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
27.8.2011 11:33:27   
Anoniman
Za ovaj nas ima user posted image Al pomoci cu ti svakako

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
27.8.2011 11:36:36   
bokicans
Našla sam ja na dva mesta na jednom dopunjive, a ana drugom obične.Hvala ti svakakouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here