|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muzicka skola
13.3.2013 16:33:41   
muzicarka
Kakva su vasa iskustva sa muzickom skolom? Kada ste upisali dete i jeste li zadovoljni?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Muzicka skola
13.3.2013 16:41:04   
dunja RR
...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Muzicka skola
4.4.2013 11:18:45   
adulence
ja bih jako volela da moje dete jednoga dana ide u muzicku skolu,prvo ima li sta lepse od muzike,drugo ja sam isla i zavrsila i nizu i srednju muzicku,predivno iskustvo,a trece ima i instrument pa sto da ne,naravno ako ona to bude zelela necu je siliti....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Muzicka skola
4.4.2013 11:47:54   
Snelle
I ja bih jako volela da moje dete završi barem nižu muzičku, jer ja nisam, a do sada sam se više puta uverila da ima sluha. Za glas je još rano da utvrđujem da li ga poseduje user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Muzicka skola
10.4.2013 8:21:22   
Anck Su Nmaun
Ja sam isla u muzicku skolu, za decu je to mnogo zanimljivije nego kasnije, sve kroz igru! Ako bud zelela upisacu je, lepo iskustvo, a da l ce zavrsiti.. to je na njoj! I ja sam mnogo istrazivala, trenirala razne sportove, sve i svasta dok se nisam pronasla...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Muzicka skola
10.6.2013 14:28:37   
Sanjica26 RR
Meni je zao sto kod nas nema od 3 godine neka muzicka skolica. Teodora zna sve pesmice da peva. Ima super glas i sluh. Tu je valjda na mene. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Muzicka skola
27.11.2013 19:01:58   
New Mom
Zar nije bila tema o ovome? Nesto o podsticanju dece kroz muziku? Znam da sam tamo negde pisala o Kacinoj skolici.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Muzicka skola
24.2.2015 17:03:06   
mila83
Sto sam se iznenadila kad nadjoh ovu temu na ovom forumu! Ali dobro. pa i instrument se vezba , pa odgovara naslovuuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Muzicka skola
24.2.2015 18:46:29   
veselicaa
Ja sam kao dete isla u muzicku skolu i bas sam to volela,ali ovde kod nas nema muzicke skole pa i da hoce ne bih mogla da ih upisem.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Muzicka skola
24.2.2015 19:07:30   
mila83
Veselice,steta sto nema.Muzicka skola itekako ulepsava detinjstvo dece,pricam i kao djak i kao profesor u istoj user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Muzicka skola
24.2.2015 20:09:27   
veselicaa
Mila bas ti je lepo zanimanje user posted image Slazem se da je muzicka skola bas dobra za decu,ja verujem da svako moze da nauci bar pristojno da peva.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Muzicka skola
24.2.2015 20:12:58   
mila83
Naravno da puno znaci talenat ali bez rada i volje nista.A pogotovo podrske roditelja, jos u ranom uzrastu...sa nekim osrednjim sluhom i smislom za ritam, moze se steci lepo muzicko obrazovanje.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Muzicka skola
24.2.2015 20:15:22   
veselicaa
Tacno tako,sve se postize radom,cak i ako dete nema talenta moze da nauci osnovne stvari.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Muzicka skola
15.7.2015 11:01:50   
mila83
Ima li mama cija deca idu u muzicku skolu? Da cujem vasa iskustva .user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Muzicka skola
16.7.2015 11:54:28   
Anarunika
Koleginice Mila user posted image
Ja planiram da dam Akija u muzičku školu.i Iku ću ako bude želeo,a kaže za sada da hoće. Skoro sam razmišljala zašto bih svakome preporučila da dete da u muzičku, pod uslovom da dete to želi naravno. Razmišljala sam koji je moj razlog a ne onaj što svuda može da se pročita i izdeklamuje tipa, bolji razvoj inteligencije,motorike bla,bla,bla...mislim to stoji ali sam shvatila da bih svkom detetu poželela muzičku školu jer je uz muziku sve nekako lakše. Kada u svemu što radiš pronađeš neki ritam, posao mnogo lakše obaviš. ne znam da li sam bila dovoljno jasna ,nije mi baš lako da objasnim.
A olakšavajuća okolnost je i to da je muzičko obrazovanje još uvek manje više besplatno user posted image


< Poruku je uredio Anarunika -- 16.7.2015 11:56:28 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Muzicka skola
16.7.2015 12:08:34   
mila83
Koleginice Anarunika user posted image
Da,slican odgovor sam i ja dala u drugoj temi..muzika jednostavno ulepsava detinjstvo,uz muziku su deca svesnija svojih emocija,lakse ih ispoljavaju,socijalizuju se,jednostavno neka nova dimenzija user posted image plus sve te intelektualne prednosti i razvoj motorike.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Muzicka skola
16.7.2015 15:04:10   
vikiveki
Znači, muzička škola je superuser posted image ja baš ozbiljno razmišlam o tome...evo meni od jutros dečaci pripremili iznenađenje,nisu mi dali da uđem u sobu,a onda kada sam ušla dočekala me prava bina...u jednom uglu bubnjevi a u drugom mikrofon na stalku,stariji je pustao muziku na kompu...pa su onda zajednički počeli koncert,manji je prvo igrao i pevao,a stariji svirao bubnjeve pa su posle promenili mesta

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Muzicka skola
17.7.2015 11:12:18   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Znači, muzička škola je superuser posted image ja baš ozbiljno razmišlam o tome...evo meni od jutros dečaci pripremili iznenađenje,nisu mi dali da uđem u sobu,a onda kada sam ušla dočekala me prava bina...u jednom uglu bubnjevi a u drugom mikrofon na stalku,stariji je pustao muziku na kompu...pa su onda zajednički počeli koncert,manji je prvo igrao i pevao,a stariji svirao bubnjeve pa su posle promenili mesta



Fenomenalno!!!user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Muzicka skola
17.7.2015 11:47:49   
Sanjica26 RR
Mi cemo da gledamo da upisemo T ovog septembra ili sledeceg.Obe su jako muzikalne. Kako i ne bi kad su nam svi talentovani za muziku.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Muzicka skola
17.7.2015 12:49:22   
vikiveki
Nema ni nama druge,nego od septembra u muzičko zabavište i školuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Muzicka skola
17.7.2015 13:53:01   
mila83
Bas mi je drago,podrzavamo nase RR drugare !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Muzicka skola
27.5.2016 22:12:11   
Rivana
Luka je polozio prijemni u muzickoj I danas smo se upisali, ako ima neka mama cije dete ide u muzicku da napise iskustva, vidim da Niko nije pisao odavno u temi.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Muzicka skola
27.5.2016 22:35:48   
mila83
Rivana,sta te konkretno zanima?Program,obaveze,trajanje nastave?Koji je Luka razred u osnovnoj skoli i koji instrument je upisao?user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Muzicka skola
27.5.2016 22:58:10   
isidora88
Bravo za decicu koja idu u muzicku skolu, mMateja ima drugara od 12 godina koji svira harmoniku, jako cesto ide na takmicenja, i mateji se to svidja, ali mali mi je za tako nesto a i mislim da nije muzikalan, nema na kogauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Muzicka skola
27.5.2016 23:42:14   
Rivana

IZVORNA PORUKA: mila83

Rivana,sta te konkretno zanima?Program,obaveze,trajanje nastave?Koji je Luka razred u osnovnoj skoli i koji instrument je upisao?user posted image


Obaveze koliko puta nedeljno nesto mi rekose na upisu dva puta nedelnjo. On je upisao propremni program, predskolso u muzickoj, tako su mi savetovali kad sam dosla da ga prijavim za prijemni da ga upisem prvo na taj pripremni program inace njega zanima gitara, zbog toga je i hteo muzicku. E sad zanima me sta rade na tom pripremnom programu? Kako se usklade obaveze sa ovom obicnom osnovnom skolom i tako....user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Click Here