|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Napravite plan za raspust
6.7.2009 8:43:28   
Anoniman
Deca su se nedavno raspustila i iako su se radovala tome što će dva i po meseca provesti bez učenja i škole, uzbuđenje će ih brzo proći. Ovo pogotovo važi za onu decu kojima dani nisu ispunjeni nikakvim planiranim aktivnostima. Ali zato ste vi kao roditelj tu da im pomognete da ovo leto provedu u zabavi i da nauče mnogo novih stvari.
Detaljnije: KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Napravite plan za raspust
6.7.2009 9:06:58   
mamanp
Plan za raspustuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa imamo mi plan: red ulice, red televizora, red kompa, pa opet red ulice, red televizora...user posted image user posted image  Ne bi mu smela pomenuti knjigu il' bilo sta vezano za skolu. Neka ga jos neki dan ovako pa posle lektiricu il' kakvu knjigu u sake.

Ma lazem ja samu sebe, nece taj do pred pocetak skolske godine uzeti knjigu u ruke.



_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Napravite plan za raspust
6.7.2009 23:21:10   
Urbana
Moja deca su otisla sa bakom u Srbiju, ponele su neke od svojih rekvizita, neke ce im baka kupiti.
Inace moje dve i od brata cerka su zajedno kod bake ( uzrast 6,5, skoro 7 i skoro 9 godina ) tako da uvek ima dovoljno drustva, mada kazu da u komsiluku ima jos devojcica.
Ponele su vijace ( 2 komada veliku i malu ), krede, svoje sveske zanimljivosti i zabave koje su dobile zadnji dan u skolu ( dovoljno zanimljivog materijala za predah od igre uz citanje, crtanje i zanimljivu matematiku ). Naravno kod bake imaju bicikl, trotinet i jedan par rolera. ( za svaku od njih po jedno prevozno sredstvo). Ponele su i dve "savremene" bojanke ( top model ) i vec su danas podelile deci da kopiraju i sedeli su na klupi i crtale. Inace baka ih je upisala i na tenis, cekaju jos da otopli pa da idu i na bazen. Naravno nakon boravka kod bake idemo na more.
Maravno ako bude vremena bice i gledanja televizijeuser posted image . U svakom slucaju, nadam se da im nece nedostajati sadrzaja.

Evo da vam predstavim kako izgledaju ove nase bojanke
user posted image
To su "gole" devojke koje treba obuci user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Urbana -- 6.7.2009 23:23:16 >

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Napravite plan za raspust
6.7.2009 23:24:10   
Anoniman
Citirala sam deo tvog posta u temu o bojankama. user posted image

(odgovor članu Urbana)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Napravite plan za raspust
29.3.2011 10:52:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp

Plan za raspustuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa imamo mi plan: red ulice, red televizora, red kompa, pa opet red ulice, red televizora...user posted image user posted image  Ne bi mu smela pomenuti knjigu il' bilo sta vezano za skolu. Neka ga jos neki dan ovako pa posle lektiricu il' kakvu knjigu u sake.
o za skolu. Neka ga jos neki dan ovako pa posle lektiricu il' kakvu knjigu


Ma lazem ja samu sebe, nece taj do pred pocetak skolske godine uzeti knjigu u ruke.



user posted image user posted image
Sve smo blize nasem prvom raspustu , Aki jos ne kapira da nece ici u skolu mesecima user posted image Ne znam da li treba da mu organizujem vreme ili da ga pustim da radi sta zeli , da li je rano za neke obaveze tokom raspusta ?


(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Napravite plan za raspust
29.3.2011 11:06:54   
Olga75
Ribizla , meni je to daleko ali mozda malo citanja i matematike , cisto da mu ostane da posle raspusta ima obaveza user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Napravite plan za raspust
29.3.2011 11:09:58   
Anoniman
Meni vreme leti user posted image
Verovatno ce dobiti nesto i od uciteljice , kao mi sto smo imali lektiru za raspust , a on se macak i u biblioteku uclanio , mamin streber user posted image Za matematiku cemo se izboriti vec .. Dobro , znala sam da pitam gluposti user posted image Olga user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Napravite plan za raspust
1.4.2011 9:52:42   
zoća
pristalica sam da kada je raspust odmaraj se malo knjige pred kraj raspusta,i onako u toku školske godine imaju toliko obaveza da mukice dolaze u situaciju da pitaju a gde sada idem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Napravite plan za raspust
26.12.2013 13:02:14   
Peace*
Šta rade vaša deca dok su na raspustu?

Ja sam uspela Luku da uvalim u vrtić na ovu nedelju user posted image , juče su imali bioskop, danas neki koncert, sutra prave novogodišnje ikebane... pa neka malo uposli ruke i mozak inače će mu se upihtijati. user posted image Već od početka januara neće biti mogućnosti da ide jer se vraćaju redovno upisana deca, on je školarac (koja sada ne dolaze iz nekih ličnih razloga, ali tada idemo na skijanje i vraćamo se dva dana pred školu.

< Poruku je uredio Peace* -- 26.12.2013 13:03:56 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Napravite plan za raspust
26.12.2013 13:34:59   
New Mom
Ove nedelje su u vrtiću, posle ćemo da se snalazimo.

Imaju ovi programi, samo što to za Kolju potpuno otpada, a za Kaću tek ponešto može da prođe.

PROGRAM BIG ZIMAZARIJA

PROGRAM RASPUSTILIŠTA

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Napravite plan za raspust
26.12.2013 13:42:33   
Anck Su Nmaun
Mi smo juce dosli od bake..i nemam pojma cime da ih zanimam user posted image
Bas sama s njima ne mogu bas svuda, a nopolju je brrrr...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Napravite plan za raspust
26.12.2013 13:44:23   
Peace*
NM, ja ne volim te akcije po BIGu i sl jer su moja deca takva da mi se drže za nogu dok se ne upoznaju sa nekim (što kilavo ide), pa ustvari dok se opuste mi krećemo kući. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Napravite plan za raspust
26.12.2013 19:57:12   
Didy
Moji od danas ne idu u vrtić. Trenutno vrtimo razne igre i igrice, slagalice, kockice s kojima nisu uspeli pošteno da se izigraju. Malo se posećujemo po kućama s prijateljima i rodbinom, u tom će i praznici... Ne idemo nigde na zimovanje, ali mi deluje da im prija da budu kod kuće i malo opuštene atmosfere, a ne sve na štopericu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Napravite plan za raspust
26.12.2013 21:58:01   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Peace*

NM, ja ne volim te akcije po BIGu i sl jer su moja deca takva da mi se drže za nogu dok se ne upoznaju sa nekim (što kilavo ide), pa ustvari dok se opuste mi krećemo kući. user posted image

I moji su od te sorte. Ovo sam stavila drugima za predloge.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Napravite plan za raspust
5.8.2014 10:30:40   
Peace*
Ovaj raspust proveli smo na moru nekih mesec dana. Sem toga, jednu sedmicu je Luka išao u školu na BIG novosadsko leto, imali su neki program od 10-13h. Sada ide na Radnički univerzitet na Raspustilište gde takođe ima nekih radionica, opet od 10-13h. Sad od avgusta sam počela da mu zadajem da malo prepisuje, da se podsrti slova, i treba da iščačkam matematiku da mu zadam i malo zadataka, tek toliko da dnevno provede po 30min sa gradivom škole, da se malo vrati u formu. Sad je upisao fudbal, pa će ići 3x nedeljno.
Marko sve vreme dok smo u NS ide u vrtić.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Napravite plan za raspust
5.8.2014 10:40:03   
superm
Ako izuzmem vreme provedeno na moru, kod babe i dede, ostaje dosta vremena proveddenog kod kuce. Kako ga 'trosimo'? U toku dana, kada nije toplo, obavezno idemo u setnje do parka, gde stariji sin ima drustvance. Kada tata dodje kuci sa posla, idemo ili nekome u posetu ili pravimo mini izlete po gradu. Mogucnosti ima napretek. Kada smo kod kuce, pokusavam da makar na 5-10 minuta obojicu ukljucim u istu igru. Sa starijim sinom padne neka drustvena igrica, i tako...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Napravite plan za raspust
18.7.2015 17:22:54   
mila83
Ja se uvek unapred raspitam prvo sta ima od nekih manifestacija i desavanja za decu u nasoj sredini i blizoj okolini, da li mozemo da ih odvedemo da nesto novo i zabavno vide i nauce.Idemo nekoliko puta do mojih u Sm kao i kod moje sestre u Ns,pa gledam da se to poklapa sa tim manifestacijama.Kod nas ima skromno kulturno leto,ali neprilagodjeno deci,odnosno bude jako malo aktivnosti za decu.Kod kuce se trudim da isplaniram nesto da rade,nekad se sami zabave,zovemo drustvo ili idemo kod drugara.nekad bude i dosadno,to je normalno..ali se trudimo da bude sarenouser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Napravite plan za raspust
18.7.2015 23:31:05   
vikiveki
Mi uvek pravimo raspored za raspust i nastojim da uklopim ono što je planirala V. jer jedan deo raspusta provodi sa tatom, a ne voli da čuje kako mi negde idemo bez nje.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Napravite plan za raspust
19.7.2015 0:15:38   
mila83
Da,ti moras i o tome da mislis...i ja bih tako na tvom mestu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Napravite plan za raspust
19.7.2015 10:37:35   
vikiveki
Ma moram o svemu da razmišljam...nekad ako se desi neki neočekivan događaj a ćerka kod tate, i sazna za to,bude haos,ljuti se dva tri dana,ali šta ću ne mogu sprečiti npr. da se neko porodiuser posted image . Jednom se za vreme odsustva moje ćerke desilo nam se da se tetka porodila,pre terminauser posted image bio je haos koliko se ćerka ljutila

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Napravite plan za raspust
19.7.2015 17:20:35   
veselicaa
Ne planiram im nikakve aktivnosti za raspust jer je mnogo bolje da se necim iznenade,nekim odlaskom ili nekim neplaniranim aktivnostima.Na kraju raspust je za to da nemamo obaveze i uzivamo u tome.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Napravite plan za raspust
19.7.2015 17:54:36   
aleksandrici
I meni je 3 srecan broj,i mi smo trojka.user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Napravite plan za raspust
19.7.2015 19:35:15   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Ne planiram im nikakve aktivnosti za raspust jer je mnogo bolje da se necim iznenade,nekim odlaskom ili nekim neplaniranim aktivnostima.Na kraju raspust je za to da nemamo obaveze i uzivamo u tome.


Ko jos ne voli iznenadjenja,na njih uvek racunam da ce ih biti ! A neki okvirni plan koji imamo nikad ne predstavlja obavezu.Znam kalendarski sta se kad desava,ako mozemo uklopimo se da posetimo i odemo negde. Nekad bude bolje,nekad ispod ocekivanja,bude svega.
Kod kuce smisljamo razne zabave,sta nam se u trenutku radi, nekad im i isplaniram i smislim aktivnosti.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Napravite plan za raspust
19.7.2015 19:52:53   
vikiveki
E ja i mm spremamo jedno lepo iznenađenje krajem letauser posted image mm dobija neke pare za jubilarnu nagradu,pa ćemo iako nismo planirali ipak ići na more,to će biti iznenađenje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Napravite plan za raspust
20.7.2015 1:03:14   
aleksandrici
Uuu,Kako je dobro,napraviti iznenadjene za descu i sebe,prava stvar,uzivajte mame.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here